Skip to content

Jak mogę korzystać z linii? Poznaj wszystkie jego funkcje

30 de lipiec de 2022

Line to jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości w ostatnim czasie. Połączyłeś miliony ludzi za pomocą tej niesamowitej aplikacji z niesamowitymi funkcjami.

Ale możesz jeszcze nie wiedzieć, jak wyciągnąć z tego jak najwięcej. Korzystanie z linii jest niezwykle łatwe i przyjemne.

W tym miejscu przedstawimy Ci 12 wskazówek i wskazówek, jak efektywniej korzystać z aplikacji Line.. Te porady i wskazówki pomogą Ci lepiej poznać linię.

Jeśli wyłączysz tę opcję, inne osoby będą mogły dodać Cię do swoich kontaktów liniowych tylko wtedy, gdy zaakceptujesz ich prośbę. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności

  • Aplikacja Line > więcej > ustawienia.
  • Stuknij w „Znajomi” i odznacz „Zezwalaj innym na dodawanie”.

Zmień jakość obrazu

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jakość obrazu jest tak niska, gdy wysyłasz obraz w aplikacji Line?

Dzieje się tak, ponieważ domyślne ustawienie aplikacji zmienia jakość obrazu z normalnej na niską. Możesz jednak cofnąć tę operację, aby wysyłać obrazy o normalnej jakości. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby to zrobić.

  • Aplikacja Open Line > więcej > ustawienia
  • Wybierz „Czaty i głos”, a następnie „Jakość zdjęcia” i wybierz normalny.

Masowe połączenie grupowe

Twoja ulubiona grupa może być ogromna! Z tego powodu, Linia wprowadziła masowe połączenia grupowektóry pozwala na rozmowę z 200 osobami naraz.

Wyłącz zaproszenia i wiadomości od rodziny linii

Nawet jeśli nie chcesz, po prostu pojawiają się znikąd. Najlepszą opcją, aby temu zapobiec, jest wyłączenie wiadomości od zaproszeń z linii i członków rodziny.

  • Linia> więcej> ustawienia> powiadomienia> usługi dodatkowe
  • Debiut aplikacji) Usuń zaznaczenie opcji „Otrzymuj wiadomości” w sekcji „Nieautoryzowane aplikacje”.

Dowiedz się, jak zaktualizować aplikację linii

Aktualizacja aplikacji online do najnowszej wersji jest bardzo ważna. Z każdą aktualizacją dodawane są nowe funkcje, dlatego ważne jest, aby być na bieżąco z grą i wiedzieć, jak zaktualizować aplikację Line.

Proces jest bardzo prosty, wystarczy przejść do sklepu z aplikacjami > Znajdź online > kliknij aktualizację.

Zarządzaj blogiem Line

Każdy czat grupowy, w którym się znajdujesz, ma bloga, który każdy może zobaczyć i wchodzić w interakcje, podobnie jak w serwisie społecznościowym.

Dowiedz się, jak korzystać z aplikacji Line na PC

Czasami dużo łatwiej jest rozmawiać na większym ekranie z odpowiednią klawiaturą do pisania. Wszystkich funkcji Line można doświadczyć również na pulpicie.

Dodaj znajomych na różne sposoby

Linia ma więcej niż jeden sposób dodawania znajomych w kontaktach linii. Jednym z popularnych sposobów jest potrząśnięcie telefonem, aby dodać znajomego.

Musisz tylko potrząsnąć telefonem w tym samym czasie, co twój przyjaciel. Aby to umożliwić, przejdź do Więcej > Dodaj znajomych > Potrząśnij i dwóch przyjaciół połączy się w ten fajny sposób.

Dowiedz się, jak zdobyć monety w aplikacji Line

Czy chcesz zdobyć dodatkowe monety na zakup nowych naklejek? Linia oferuje darmowe monety do oglądania filmów, grać w gry oraz pobierać i uruchamiać aplikacje.

Zarabiaj pieniądze z linią

To zmieni Twoje zdanie na temat korzystania z aplikacji Line. Jeśli jesteś artystą, to Linia może być również wykorzystana do zarabiania pieniędzy.

Możesz tworzyć własne zestawy naklejek na linii i zarabiaj pieniądze sprzedając je na Line Creators Market.

Znajdź swoich szkolnych przyjaciół

Pomyśl tylko o wszystkich starych przyjaciołach ze szkoły, którzy uczyli się z tobą. Prawdopodobnie nie pamiętasz nawet ich pełnych imion, ale z Line masz okazję je znaleźć.

Ustaw czas, aby wyczyścić czat

W rozmowie na czacie najgorsze jest to, że każdy może zobaczyć te informacje i zapytać w dowolnym momencie.

Jest to problem, którego nie można rozwiązać, ale można go zminimalizować, korzystając z opcji „Ukryty czat”. Wystarczy ustawić czaspo czym wiadomość zostanie usunięta z czatu odbiorców.

dołącz do naszego kanału telegram