Skip to content

Jak mogę grać w randki na Badoo, jeśli przegapiłem partnera?

4 de sierpień de 2021

Tym razem ważne jest, aby móc aktywować supermoce w Badoo, aby flirtuj przez spotkania Jeśli nie masz partnera, ale chcesz się z kimś spotkać, aby umówić się na spotkanie i wyjść na spotkanie, Badoo jest idealną platformą. Poprzez spotkania wejdziesz w świat cyfrowych randek oferowanych przez nową erę.

Czym jest gra randkowa na Badoo i do czego służy?

Badoo to sieć społecznościowa, która ewoluowała wraz z potrzebami użytkowników, należy zauważyć, że wraz z nową aktualizacją wykonywania połączeń wideo z sekcji czatów istnieje również sekcja „Spotkania”, najbardziej zabawna część doświadczenia Badoo.

Sekcja randkowa na Badoo to narzędzie, które oferuje aplikacja pokaż ludziom wokół siebie. Najlepsze w tym narzędziu jest to, że pokazuje profile użytkowników, które pasują do Twoich specyfikacji wyszukiwania. W ten sposób wykazano, że „Spotkania” mogą być wykorzystywane do czatowania z osobami, które są w pobliżu i chcą iść na randkę.

Jak mogę grać w Spotkania na Badoo i poznawać więcej ludzi?

Aby dostać się do Badoo i zagrać w sekcji „Spotkania”, musisz zrobić: idź na platformę wyszukiwanie po lewej stronie, po prawej stronie, gdzie pojawiają się wszystkie opcje, takie jak: wiadomości, polubienia, ulubione, wizyty i znajomi, kategoria, która mówi dokładnie „Spotkania”.

Po wybraniu opcji Spotkania pojawią się profile osób, które są w pobliżu, a także chcą zagrać, aby odbyć spotkanie. Aby poznać więcej osób, powinieneś dowiedzieć się, czy ktoś, kto jest online, jest zainteresowany, aby mogli grać. Ta część działa tak, jak wtedy, gdy chcesz wiedzieć, kto cię lubi w aplikacji w części bliskich osób.

Jak działa Encuentros?

Funkcja randkowa na Badoo składa się z znajdź profil osoby, którą lubisz umówić się. Aby jednak wchodzić w interakcje jako takie z ludźmi, musisz zrozumieć, jak działa poprawnie, a raczej idealny sposób, w jaki należy go używać.

Jak już wyjaśniliśmy, Badoo będzie odpowiedzialne za pokazywanie profili na końcu z twoimi gustami i specyfikacjami, które znajdują się w tej samej sekcji, aby mogły się pokrywać.

profile badoo w sieci

Teraz, aby określić grę spotkań jako taką, pojawią się profile z dwiema opcjami. Pierwsza opcja to serce, Służy to wskazaniu, że polubiłeś tę osobę lub przykułeś twoją uwagę i chciałbyś się spotkać. Jeśli oddasz serce temu profilowi, osoba ma możliwość zwrócenia serca, aby wskazać, że również chciałaby spotkanie, w przeciwnym razie osoba może zignorować tę reakcję.

Po pierwszej opcji, którą jest serce, znajdziesz druga alternatywa odpowiadająca „X” lub krzyż jako znak odrzucenia. Jeśli ten profil nie przyciąga Twojej uwagi, powinieneś wybrać krzyżyk, aby przejść do następnego profilu i tym samym znaleźć idealną osobę.

Co się stanie, jeśli zabraknie mi partnerów do gry w Spotkaniach?

Jeśli używasz Badoo do interakcji w sekcji randkowej, ale żaden z profili, które są również blisko Ciebie i w sekcji spotkań, nie przyciąga Twojej uwagi, nie oznacza to, że zabrakło Ci opcji.

Jeśli zabraknie Ci partnera do gry w „Spotkaniach”, powinieneś zrobić: Zaktualizuj swój profil dotyczące lokalizacji (możesz rozszerzyć granice, ale nie możesz kłamać, pamiętaj, że jest to gra spotkań), gustów i specyficznych cech dotyczących profili, których szukasz.

Co mogę zrobić, aby mój profil był bardziej widoczny na Badoo?

serce logo badoo

Autentyczność zawsze będzie czymś, co przyciągnie uwagę, dlatego kiedy wejdziesz na Badoo, musisz stworzyć oryginalny i prawdziwy profil. Pamiętaj, że ludzi uderza możliwość poznania i poznania twoich specyficznych upodobań. Bardzo ważne jest, aby stale aktualizować swoje zdjęcia profilowe, a także swoje upodobania, w ten sposób będziesz mieć atrakcyjny profil, który pozwoli ci poznać więcej osób.