Skip to content

Jak mieć zakrzywiony ekran Xiaomi Mi Mix Style na dowolnym systemie Android bez rootowania? (Przykład)

1 de luty de 2021

Xiaomi Mi Mix wywołał wtedy poruszenie, ale w szczególności inni użytkownicy chcieli mieć zakrzywiony ekran, który pokazywał na swoim modelu.

To dla niego smukłe wykończenie który przewidywał to samo, powodując, że wiele osób pożądało telefonu komórkowego chińskiej marki.

Obecnie można pobrać i zainstalować aparat iPhone’a na Androida, a nawet przekonwertować WhatsApp na Androida w stylu iPhone’a z jego emoji, więc dlaczego nie można było zakończyć tego samouczka.

Chociaż sprzęt jest dość drogi, nie każdy mógł sobie na niego pozwolić. Ale czasami dzięki technologii Androida i jej funkcjom możliwe jest symulowanie aspektów innych telefonów.

Jest to proste, ponieważ istnieje aplikacja, która pozwala użytkownikowi bawić się rozmiarem ekranu, z tego tekstu dowiesz się, który z nich i jak to zrobić.

Miej zakrzywiony ekran Xiaomi Mi Mix z Cornerfly

Przede wszystkim należy wyjaśnić, że na swoim płaskoekranowym telefonie komórkowym można mieć wrażenie zakrzywionego ekranu, ponieważ zmiana dotyczy oprogramowania telefonu komórkowego, a nie samego ekranu.

Jak wspomniano wcześniej, amatorscy twórcy aplikacji zawsze oferują platformy symulujące różne funkcje.

Przykładem tego są słynne „Wyrzutnia” lub menu domyślne, czyli te, których zespoły używają domyślnie do organizowania zawartości.

Podobnie jak inne, które spełniają różne funkcje, wiele generuje zmiany między innymi w powiadomieniach, stylu menu, ikonach, tle.

Oznacza to, że koncentrują się na wyglądzie, więc nie jest szaleństwem myślenie, że istnieje taki, który może symulować ekran Xiaomi Mi Mix.

Więc, który? Ten, który ułatwia posiadanie zakrzywionego ekranu chińskiego zespołu, nazywa się „Cornerfly„I umożliwia między innymi konfigurację stylu granic.

Zdobądź Cornerfly

To samo można uzyskać w wersji bezpłatnej jako „Premia”, Czyli ten, który należy zapłacić. Ale oba działają tak samo.

Które można pobrać w „Sklep Google Play”, Czyli sklep z Androidem, znajdując go bezpośrednio po nazwie w pasku wyszukiwania

Daj pozwolenie Cornerfly

Dlatego po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji przystępujemy do naciskania jej ikony, aby uzyskać do niej dostęp i uzyskać pożądany zakrzywiony ekran.

Po wejściu zadasz rodzaj pytania bezpieczeństwa lub ustalisz protokoły zezwoleń, aby dowolnie modyfikować.

Oczywiście, Trzeba powiedzieć, że tak na wszystko, aby kontynuować aplikację, dla którego pokaże nam dwie opcje do zaakceptowania.

Jeśli te uprawnienia dostępu nie są aktywowane, w tym celu program wyśle ​​użytkownika do tej sekcji, gdzie może je przyznać, przeglądając dół i szukając nazwy aplikacji.

Po wykonaniu tej czynności nastąpi powrót do ekranu Cornerfly i przycisku popcornu lub „Czek”, Który zostanie przekazany, aby kontynuować.

Następną rzeczą jest dać ”Kolejny„Na wszystkich przedstawionych obrazach i przy tym sprzęt powinien mieć ustawiony zakrzywiony ekran.

Dodatkowo będąc w omawianej aplikacji, pozwala dostosować inne rzeczy w odniesieniu do ekranu smartfona.

W nim można zmienić otrzymane z niego powiadomienia, a także wymowę krzywej, ale można to dowolnie modyfikować tylko w wersji płatnej.

różne widoki telefonu komórkowego

Ponadto na ekranie alertów możesz zobaczyć sekcję, która opuści użytkownika szybko włączaj i wyłączaj efekt.

To samo działa nie tylko na ekranie czy w menu telefonu komórkowego, jest też pokazywane w innych aplikacjach, takich jak Instagram czy Facebook.

Typowe błędy w Cornerfly

Wielu użytkowników wyraziło wspólne obawy dotyczące tego programu. Czy to jest podczas pracy w tle efekt przestaje działać.

Twierdzenie, że aplikacja nie może pozostać aktywna zbyt długo bez natychmiastowego zatrzymania się na telefonie komórkowym.

Może to być spowodowane problemem oszczędzania energii. Cóż, nie jest to tajemnicą niektóre smartfony zatrzymują aplikacje działające w tle, aby oszczędzać energię.

Dlatego zaleca się sprawdzenie, czy nie ma aktywowanej optymalizacji baterii ani programów, które ją wykonują, aby aplikacja nadal działała normalnie.

dołącz do naszego kanału telegram