Skip to content

Jak mieć ten sam numer na dwóch urządzeniach mobilnych lub zrobić duplikat mojej karty SIM

5 de wrzesień de 2022

Posiadasz telefon komórkowy ze swoim numerem telefonu i chciałbyś wiedzieć, czy istnieje możliwość korzystania z innego smartfona, ale bez drugiego numeru telefonu, ale z wykorzystaniem oryginalnego? Cóż, jest to pytanie, które ludzie zwykle zadają sobie, więc tutaj przyniesiemy rozwiązanie i wyjaśnienie, jak je mieć ten sam numer w dwóch telefonach komórkowych lub duplikat karty SIM.

Rzeczywiście, niektórzy operatorzy oferują usługę o nazwie MultiSIM, która, jak sama nazwa wskazuje, jest kartą rozmawiać i nawigować pod tym samym numerem bez względu. Nie należy mylić tego pojęcia z duplikacją karty SIM, ponieważ dzięki MultiSIM otrzymujemy drugą kartę SIM, która może działać jednocześnie, a gdy robimy duplikat, korzystamy tylko z jednej karty SIM.

W tym konkretnym przypadku zobaczymy, jak możemy mieć ten sam numer na dwóch różnych telefonach komórkowych korzystając z MultiSIM, a ponieważ możemy zduplikować lub sklonować używaną kartę SIM, wystarczy wykonać szereg prostych i szybkich kroków, aby móc cieszyć się tą wielką zaletą.

Jak mieć ten sam numer telefonu na dwóch telefonach komórkowych?

W pierwszej kolejności musimy powiedzieć, że kiedy znajdziesz kogoś z dwoma smartfonami, prawda jest taka, że ​​głównie ta osoba ma dwa różne numery. Chociaż w dzisiejszych czasach zawsze istnieją jakieś alternatywy, są one mało prawdopodobne, niezbyt wygodne i nie są tak dobrze znane.

Chociaż większość specjalistów powie, że jeśli myślisz o posiadaniu dwóch telefonów komórkowych i obu z tym samym numerem, prawdopodobnie odmówią Ci tego pomysłu żeby to było możliwe. Ale to jest hack, który trwa już od jakiegoś czasu, a najlepsze jest to, że jest w pełni funkcjonalny. Jedną z tych sztuczek jest zakup Whatsima, który może działać jak normalna karta SIM.

Możesz mieć dwa telefony komórkowe z tym samym numerem, o ile jesteś klient operatora który oferuje Ci usługę MultiSIM. Działanie MultiSIM może różnić się w zależności od użytkownika, ale zwykle działa tak samo. Po odebraniu połączenia zadzwoni jednocześnie na wszystkich telefonach komórkowych powiązanych z MultiSIM, na przykład pierwszy, który odbierze „zostanie” przy połączeniu.

W przypadku nieodebrania i aktywacji poczty głosowej zostanie ona zapisana w każdym telefonie komórkowym. wystarczy, że włóż tę kartę SIM do każdego urządzenia chcesz i możesz teraz korzystać z tej usługi. Zwykle na urządzenie można używać 4 kart MultiSIM i nie wszyscy operatorzy oferują tę usługę.

Operatorzy oferujący usługę MultiSIM

Ta wygodna usługa nie oferowane przez wszystkich przewoźników, i nie mają tych samych cen, są bardzo zróżnicowane. Są też operatorzy, którzy oferują tę usługę za darmo, ale jest ich niewielu. Firmy, które to oferują, i ich ceny są następujące:

 1. Movistar – 8 € miesięcznie.
 2. Orange – Niektóre taryfy są bezpłatne, inne 2,95 € miesięcznie z kosztem aktywacji 5 €.
 3. Vodafone – Tylko dla freelancerów za 5 € miesięcznie.
 4. iON – 3,50 € miesięcznie.
 5. Suop – 3 € miesięcznie.

czarne telefony na drewnianym stole

Jak zrobić duplikat karty SIM?

Proces ten jest często przeprowadzany przez osoby, które mają Dual SIM, jest to zwykle spowodowane faktem, że wspomniana karta SIM przedstawia typowy błąd „karta SIM jest niewiadomego pochodzenia”. I dlatego się okazuje wykonalny zduplikowana symulacja aby móc mieć zduplikowany numer w telefonie komórkowym, gdy otrzymasz kolejną kartę SIM lub ją zmienisz.

Musimy przede wszystkim wiedzieć, że Karty SIM mają dwa kody, którymi są IMSI i KI. Te kody zapewniają karcie bezpieczeństwo. Możemy go też sami odblokować w następujący sposób:

 • będziesz potrzebować Czytnik kart SIMwymagany jest tylko jeden, który pozwala na zeskanowanie kart.
 • Zdobądź pustą kartę SIM, znaną również jako „supersim”.
 • Wejdź do Sklepu Play, któremu ufasz, i pobierz program na swój telefon komórkowy, który pozwoli Ci sklonować kartę, najbardziej polecany jest Magiczny Sim.
 • Po zainstalowaniu przejdź do ustawień urządzenia i przejdź do obszaru „Ustawienia karty SIM”. Kliknij opcję Odblokuj kartę SIM”.
 • W ten sposób system automatycznie poprosi Cię o: wprowadź kod odblokowujący. Które dostaniesz od firmy świadczącej usługę, potrzebujesz tylko ważnego argumentu.
 • Po wpisaniu kodu użyj programu MagicSim i to sklonuje wszystkie informacje karty SIM.

dołącz do naszego kanału telegram