Saltar al contenido

Jak mieć Netflix na telewizorze marki Haier

24 de enero de 2023

W dzisiejszych czasach większość domów ma co najmniej jeden Smart TV, który pozwala użytkownikom cieszyć się wszelkiego rodzaju treściami, do których w innym przypadku dostęp byłby całkowicie niemożliwy. Rzeczywiście, musimy zwrócić uwagę w tego typu sytuacji, że kiedy mówimy o głównych firmach odpowiedzialnych za rozwój własnych inteligentnych telewizorów, Chiny Haier jest jednym z najszybciej rozwijających się w ostatnim czasie, dlatego przeanalizujemy niektóre wątpliwości użytkowników na jego temat..

Pierwszą rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę w tym względzie, jest to, że niedawno opublikowaliśmy kilka artykułów, w których wyjaśniamy przewagę aplikacji takiej jak Netflix na wszystkich telewizorach Smart TV, więc logiczne jest, że użytkownicy inteligentnego telewizora Haier będą chcieli się cieszyć Ona. W związku z tym należy zauważyć, że otrzymywaliśmy zapytania dot jak zainstalować netflix na moim telewizorze haier model LE32K5000N, jak zainstalować netflix na smart tv haier lub jak umieścić netflix na telewizorze do włosówby wymienić tylko jedną z chińskich marek telewizyjnych, które wydają się stopniowo podbijać użytkowników.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Haier jest jedną z chińskich marek telewizyjnych, która mocno osiągnęła rynki międzynarodowe, aw dużej części świata już zaczyna być wybierana przed niektórymi markami, takimi jak Samsung, LG, Sony, które są najbardziej znany. Prawda jest taka, że ​​ogólne wrażenia są takie same, biorąc pod uwagę, że ich telewizory mogą dać nam te same opcje. Istnieją jednak pewne samouczki, które chcemy przybliżyć użytkownikom, aby dokładnie je poznali.

Jak zainstalować Netflix na telewizorze Haier

Cóż, pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać w takich przypadkach, jest to, że bez względu na markę lub producenta nowe telewizory dostarczane z systemem Smart TV z łatwością umożliwiają instalację aplikacji i gier, więc jeśli spełnisz ten warunek tylko, powinieneś czytać dalej. Instalacja serwisu Netflix na telewizorze Haier jest naprawdę łatwa. Wszystko, co musimy zrobić wcześniej, to upewnić się, że jesteśmy połączeni z Internetem, co możemy zrobić za pomocą kabla sieciowego lub także przez Wi-Fi. Następnie musisz przejść bezpośrednio do sklepu z aplikacjami, gdzie znajdziesz różne opcje, które możesz pobrać na swoje urządzenie.

Następnie wchodzimy w wyszukiwarkę i piszemy „Netflix”, aby aplikacja pojawiła się oczywiście ze swoją charakterystyczną ikoną. Klikamy opcję Pobierz, a proces powinien rozpocząć się prawie automatycznie. W każdym razie należy pamiętać, że ten krok może zająć kilka minut, w zależności od szybkości połączenia internetowego. Po pobraniu systemu następnie rozpoczyna się instalacja, która w rzeczywistości zajmuje znacznie mniej czasu niż pobieranie.

Gdy aplikacja zostanie pobrana i będzie gotowa do użycia, utworzy ikonę na ekranie, którą musimy kliknąć, aby uzyskać dostęp do wszystkich jej funkcji, abyśmy mogli znaleźć w niej filmy i seriale, którymi chcemy zacząć się cieszyć. Oczywiście musisz pamiętać, że Netflix poprosi Cię o podanie nazwy użytkownika i hasła do wprowadzenia, a jeśli nie masz płatnego konta, musisz przynajmniej na razie skorzystać z 30-dniowego systemu próbnego.

Jeśli Twój telewizor Haier nie ma systemu Smart TV, ale ma połączenie z Internetem, masz inną alternatywę. W takich przypadkach należy wziąć pod uwagę, że można oglądać filmy bezpośrednio z przeglądarki telewizora, wchodząc bezpośrednio z paska nawigacyjnego do . Ponownie system poprosi Cię o podanie nazwy użytkownika i hasła, więc nie masz zbyt wielu pytań do przeanalizowania przed rozpoczęciem korzystania z serwisu Netflix.

Czy udało Ci się zainstalować Netflix na swoim telewizorze Haier Smart TV?

dołącz do naszego kanału telegram