Skip to content

Jak mieć i używać dwóch kont WhatsApp z tym samym numerem telefonu komórkowego na Androidzie, iPhonie lub Windows Phone

13 de kwiecień de 2023

WhatsApp jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych i najczęściej używanych aplikacji do przesyłania wiadomości dzisiaj, prawdopodobnie pierwszą, którą musielibyśmy polecić naszym czytelnikom, gdybyśmy spróbowali umieścić jedną z nich nad innymi dostępnymi opcjami. Dzięki tej platformie możemy wyslać i otrzymać plików, zdjęć, filmów, wideorozmów, wysyłania dźwięku i wielu innych zadań, z tego powodu nieustannie otrzymujemy zapytania dotyczące działania tego systemu.

Pierwszą rzeczą, którą musimy o tym powiedzieć, jest to, że chociaż WhatsApp ma wiele różnych funkcji i narzędzi, wątpliwości niektórych użytkowników mają więcej wspólnego z możliwość posiadania dwóch WhatsApp na telefonach komórkowych z systemem operacyjnym Windows Phone. Trzeba pamiętać, że wielokrotnie spekulowano na temat możliwości posiadania dwóch kont WhatsApp na tym samym telefonie komórkowym. Pokażemy Ci zatem krok po kroku, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tej korzyści.

Wymagania posiadania dwóch WhatsApp na tym samym telefonie

Oczywiście istnieją pewne wymagania, które należy spełnić, aby je mieć dwa WhatsApp na tym samym telefonie. Pierwszym z nich jest to, że aby móc wykonać ten proces, musisz mieć urządzenie z podwójną kartą SIM i aplikacją do klonowania aplikacji.

Do dnia dzisiejszego urządzenia z dwiema kartami SIM, pokazujemy, jak działa telefon z Androidem Dual SIM, są one dość powszechne. Nawet w najlepszych markach, takich jak Samsung, Xiaomi, LG, Motorola itp. Podobnie nie wszystkie marki i modele mają podwójną kartę SIM.

Odnosić się do aplikacja do klonowania aplikacji. Każda z marek ma tylko jedną aplikację tej klasy. W firmie Samsung mamy „Podwójne przesyłanie wiadomości” na Xiaomi “Podwójna aplikacja” w OnePlusie “Aplikacje równoległe„, inni.

Jak sklonować aplikację

Jak powiedzieliśmy wcześniej, każdy telefon będzie miał swój Aplikacja do powielania aplikacji. W tym przypadku pójdziemy z Samsungiem, który jest najpopularniejszą ze wszystkich marek.

 • Najpierw jedziemy”Ustawienia„a potem do”Zaawansowane funkcje”, a następnie po prostu kliknij „Podwójne przesyłanie wiadomości”.
 • Pojawia się wyskakujący komunikat „Zastrzeżenie„tu trzeba naciskać”Kontynuować”.
 • W następnej sekcji musisz nacisnąć przycisk znajdujący się po prawej stronie WhatsApp.
 • Pojawiają się dwa przyciski: jeden mówi „zainstalować” i inni „Anulować” musisz nacisnąć na pierwszy.
 • Zauważysz, która jest sklonowaną WhatsApp, ponieważ ikona nie jest taka sama. Ale podobny.

Jak zainstalować dwa WhatsApp na telefonie komórkowym

W przypadku, gdy Twoje urządzenie nie ma lub nie możesz go znaleźć aplikacja do klonowania Aplikacje. Więc nie martw się, ponieważ istnieje uniwersalny, który możesz zainstalować na dowolnym urządzeniu.

Ta aplikacja nazywa się Przestrzeń równoległachociaż jeśli przejdziemy do sprawy, możemy znaleźć kilka innych, takich jak: App Cloner, wiele kont, Multi, Super Clone Proitp.

Jeśli chcesz użyć przestrzeni równoległej, jest to całkiem łatwe w użyciu.

 • Wszystko co musisz zrobić to pobierz aplikację i zainstaluj go.
 • Po tym otwierasz i jest Ustaw automatyczniewięc poczekaj.
 • Następnie naciśnij Zakończ, a zobaczysz wszystkie zainstalowane aplikacje Twoje urządzenie mobilne. Wybierając jeden z nich, będziesz mógł sklonować bez żadnego problemu.mieć konta WhatsApp o tym samym numerze

Zainstaluj dwa WhatsApp na Windows Phone

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, jest to, że chociaż istnieje kilka aplikacji, które pozwalają nam mieć dostęp do dwóch kont Jednocześnie musimy znać krok po kroku, które należy wykonać, aby w pełni skorzystać z tej możliwości. W takim przypadku musisz o tym wiedzieć WhatsApp Możesz wdrożyć dwa konta z różnymi numerami, chociaż będziesz potrzebować aplikacji w tym zakresie, aplikacji, którą możesz pobrać za darmo i bezpiecznie.

Po pobraniu aplikacji na Windows Phone musisz wiedzieć, że masz możliwość uruchomienia pliku APK, który jest przechowywany w folderze Pobrane urządzenia mobilnego, i kliknij go, aby go wykonać. Instalacja rozpocznie się prawie natychmiast, a następnie zobaczysz, że poprosi Cię o dane obu kont, a po ich dodaniu będziesz mieć dwa konta WhatsApp na telefonie z systemem Windows. Niewiele więcej to samouczek.

Jak mieć dwa konta WhatsApp na iPhonie

Chociaż zwykle, gdy tworzymy samouczki i artykuły pomocy, skupiamy się na wszystkim, co ma związek z urządzeniami mobilnymi z systemem operacyjnym Android, ponieważ są one najpopularniejsze na świecie, nie oznacza to, że całkowicie wykluczamy te, które mają iOS, mówi się, że Apple. Dokładnie, przez długi czas chcieliśmy rozwiać wątpliwości, które wydaje się mieć wielu użytkowników, dotyczące możliwości posiadania dwa konta WhatsApp na iPhoniewięc jeśli tak jest w Twoim przypadku, oczywiście zalecamy kontynuowanie czytania.

Prawda jest taka, że ​​ostatnio ogromna liczba użytkowników pytała nas o możliwość posiadania dwóch kont WhatsApp na iPhonie. I trzeba powiedzieć, że jest to całkowicie osiągalne krok po kroku, chociaż przede wszystkim musimy rozważyć pewne kwestie. Wśród nich to WhatsApp to bardzo specjalna aplikacjabiorąc pod uwagę, że został specjalnie opracowany, aby móc komunikować się za pośrednictwem komunikatorów internetowych, bez płacenia, po prostu podłączony do sieci internetowej.

Nawet w ostatnim czasie widzimy, że WhatsApp nie przestał się poprawiać, a jeśli masz zainstalowaną aplikację na swoim inteligentnym urządzeniu mobilnym, czy to Android, czy iPhone, zobaczysz, że możliwe jest utrzymanie natychmiastowej komunikacji za pośrednictwem wiadomości, a nawet połączenia całkowicie za darmo. Cóż, jeśli masz tzw iPhone i Twój pomysł jest możliwość korzystania z dwóch kont WhatsApp na tym samym urządzeniu, więc zalecamy śledzenie nadchodzących informacji.

Zanim przejdziemy do szczegółów, należy powiedzieć, że prawdopodobnie, jak pomyśli wielu użytkowników, normalną rzeczą jest to, że kiedy chcemy zrobić coś, co nie jest dozwolone na naszym iPhonie, musimy natychmiast skorzystać z Jaibreak, chociaż jest o wiele więcej szczegółów tutaj, które uważamy za ważne. Najlepszą rzeczą w tym konkretnym artykule jest to, że możemy go mieć dwa Whatsapp na iOS bez konieczności przeprowadzania słynnego Jailbreak, więc jeśli interesują Cię te informacje, lepiej czytaj dalej.

wiele kont WhatsApp na Androida

Dwa WhatsApp na iPhone’a

Dobry. Następnie dotknij porozmawiaj o WhatsApp. Musimy powiedzieć, że mówimy o prawdopodobnie najczęściej używanej aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie, która wyróżnia się w tym konkurencyjnym segmencie ze względu na bardzo znane funkcje, takie jak możliwość wysyłania i odbierania wiadomości, zdjęć, plików audio , pliki , połączenia, lokalizacje, kontakty i wiele więcej. To wyjaśnia, dlaczego tak wielu użytkowników twierdzi, że ma dwa konta WhatsApp na tym samym iPhonie.

Cóż, zanim przejdziemy dalej do tego samouczka, musimy powiedzieć, że zanim odniesiesz sukces krok po kroku, będziesz musiał skorzystać z aplikacji, która nie ma znanego pochodzenia, ale była przydatna dla wielu użytkowników, którzy wcześniej udawał, że ma dwa WhatsApp w tym samym terminalu. Oczywiście są pewne wymagania, które musimy spełnić. Wśród nich zainstalowanie WhatsApp, a po drugie, utrzymywanie aktywnego konta sieciowego do przesyłania wiadomości, ponieważ w przeciwnym razie krok po kroku nie będzie działać.

W tym momencie musisz wprowadzić ten link, który przeniesie Cię do strony internetowej stworzonej specjalnie, aby móc mieć dwa profile WhatsApp na tym samym urządzeniu mobilnym. Musimy wybrać opcję WhatsApp 2, a następnie bezpośrednio nacisnąć przycisk Pobierz. Gdy to zrobisz, zobaczysz, że pojawi się alert, w którym musisz nacisnąć opcję Instaluj. Po zakończeniu procesu musisz przejść do Ustawienia, Ogólne, Profile, Sprawdź, a następnie „oprogramowanie i technologia vne”. Na koniec rozpocznie się proces instalacji aplikacji, dodając określony profil i status.

Jak mieć dwa WhatsApp na Androida

Czy chcesz wiedzieć, jak mieć dwa WhatsApp na Androida? Musisz wiedzieć, że nie jesteś jedynym z naszych czytelników, który zadaje nam to samo pytanie, a my w końcu zdecydowaliśmy się zaoferować Ci wszystkie te informacje, abyś mógł o tym pamiętać od teraz. Rzeczywiście, musimy ci powiedzieć o Parallel Space, aplikacji, która daje możliwość korzystania z dwóch WhatsApp na tym samym smartfonie, o której wie niewielu użytkowników, dlatego przeanalizujemy wszystkie szczegóły jej działania.

otwórz dwa konta Windows Phone

Jak mieć dwa WhatsApp na Androida: Parallel Space

Ok, więc w tym artykule postaramy się wyjaśnić, jak mieć dwa WhatsApp na Androida, a pierwszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę, są alternatywy dla Parallel Space, aby powielać i używać WhatsApp i innych sieci społecznościowych dwa razy w tym samym czasie. Jest to idealna aplikacja dla osób, które szukają tego typu samouczków. Prawda jest taka, że ​​​​jest to platforma specjalnie opracowana, abyśmy mogli powielać dowolne aplikacje, które zainstalowaliśmy na naszym telefonie komórkowym. Wszystko, co musisz zrobić, to czytać o tym dalej, aby dowiedzieć się o wiele więcej szczegółów na ten temat.

Na przykład, jeśli chcesz korzystać z dwóch kont na Facebooku, możesz to zrobić za pomocą Parallel Space, ponieważ wystarczy przełączyć się z jednej aplikacji na drugą bez konieczności jej dwukrotnej instalacji. Pozwoli ci nawet przeskakiwać między dwoma kontami, które masz w dowolnej grze. Wielu uważa, że ​​​​w takich przypadkach mówimy o oszukiwaniu, chociaż prawda jest taka, że ​​​​każdy użytkownik nadaje tej aplikacji pożądany przez siebie sposób, aw tym przypadku ma to związek z możliwością korzystania z dwóch WhatsApp na tym samym telefonie komórkowym.

Aby mieć dwa WhatsApp na Androida, musisz mieć zainstalowaną aplikację przesyłania wiadomości i przestrzeni równoległej na swoim smartfonie, a następnie wykonaj kroki, które wskażemy poniżej, dzięki czemu będziesz mógł zastosować się konkretnie do wszystkich tych nowych funkcji i funkcjonalności:

 • otwórz aplikację Przestrzeń równoległa
 • Pojawi się program uruchamiający z opcjami Informacje zwrotne i ustawienia
 • Naciśnij na + przycisk w kształcie
 • Następnie pojawi się lista z najczęściej instalowane aplikacje
 • Wybierać WhatsApp
 • od tego momentu WhatsApp Będzie widoczny w głównym programie uruchamiającym
 • Po kliknięciu na nie będziesz mógł korzystać z drugiego konta WhatsApp

Jak widać, używanie tej aplikacji do tworzenia wielu kont jest naprawdę łatwe i chociaż prawdą jest, że pojawiły się inne, które próbują zaoferować nam te same rozwiązania, co przestrzeń równoległa, Uważamy, że jest to najlepsza opcja, jaką możemy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, biorąc pod uwagę, że jest to bezpłatna aplikacja, którą można uzyskać całkowicie bezpłatnie za pośrednictwem tego oficjalnego linku ze Sklepu Google Play. Wszelkie pytania na ten temat, jak zawsze, nie wahaj się z nami skontaktować.

dołącz do naszego kanału telegram