Skip to content

Jak mieć dwa konta WhatsApp na tym samym telefonie komórkowym? -podwójny WhatsApp

20 de maj de 2022

Korzystanie z tej sieci społecznościowej jako formy komunikacji jest jednym z największych osiągnięć technologicznych ostatnich czasów. teraz możesz mieć dwa konta WhatsApp na swoim telefonie mobilny. Dzięki temu dostosuje się do Twojej codziennej rutyny dzięki dwóm aplikacjom. Możliwość komunikowania się w obie strony z tego samego urządzenia.

Które telefony komórkowe mają możliwość podwójnej aplikacji?

Wiemy, że aby zarejestrować się w WhatsApp, musisz dodać numer telefonu, który zwykle jest tym, którego używasz na swoim telefonie komórkowym. Ale wiele obecne urządzenia z Androidem akceptuj dwie karty SIM. Idealnie byłoby więc mieć dwa profile tej sieci społecznościowej na jednym urządzeniu. Ponieważ możesz mieć nawet trzy konta WhatsApp na tym samym telefonie. Ponieważ, jeśli masz firmę, możesz przeznaczyć jeden numer na ten cel, a drugi zostawić na sprawy osobiste.

Z tego powodu nowoczesna technologia niektórych urządzeń Android ma podwójne aplikacje. W ten sposób możliwe jest, że osiągniesz swój cel, jakim jest otwarcie dwóch kont WhatsApp na tym samym telefonie. W nich otrzymasz pewne ciekawe dane, które mogą Cię zainteresować:

 • Na urządzeniach Xiaomi i niektórych modelach Samsunga z podwójną kartą SIM otrzymasz opcję podwójnego przesyłania wiadomości.
 • To narzędzie jest również dostępne na telefonach Huawei i innych urządzeniach z systemem Android.
 • Jeśli Twój telefon nie ma tej funkcji po wyjęciu z pudełka, nie martw się, możesz uciekaj się do aplikacji zewnętrznych aby osiągnąć tę dwoistość.
 • Nie tylko możesz sklonować swoją WhatsApp, ale także będziesz mieć swobodę korzystania w ten sposób z innych aplikacji. Ponieważ możesz mieć dwa konta: Instagram, Facebook, Snapchat, Telegram lub preferowane aplikacje.

Urządzenia Xiaomi z przestrzenią równoległą

Od samego początku telefony z Androidem nie miały tego narzędzia, ale zaczęły je dodawać wraz z włączeniem dual SIM. Z tego powodu narodziny urządzeń Xiaomi zrewolucjonizowało branżę.

Ponieważ te telefony, od czasu ich powstania, mają przestrzeń równoległą. Otwieramy drzwi do podwójnych zastosowań. W ten sposób możemy aktywować dwa różne WhatsApp na komputerze.

Więc jeśli sprawdzisz swoje urządzenie Xiaomi, zobaczysz to MIUI przedstawia szeroką gamę sklonowanych aplikacji. Aby uzyskać do nich dostęp, wykonaj następujące czynności:

zainstaluj dwa konta WhatsApp na tym samym telefonie

 1. Naciśnij ikonę koła zębatego, aby otwórz ustawienia telefonu.
 2. Znajdź wiersz „Aplikacje” i otwórz go.
 3. Natychmiast zobaczysz indeks opcji. Następnie naciśnij „Podwójne aplikacje”.
 4. Zobaczysz tam listę aplikacji, które mają możliwość być sklonowanym na tym samym urządzeniu Xiaomi. Oznacza to, że możesz mieć ich dwa konta.
 5. Ponadto pokazuje najbardziej polecane na górze, gdzie zawsze zobaczysz WhatsApp.
 6. Teraz aktywuj to, które chcesz zduplikować i otwórz nowe konto w wybranej sieci społecznościowej.

Niektóre modele Xiaomi nie pokazują opcji podwójnej aplikacji w swoim zwykłym menu. Musisz więc skorzystać z konfiguracji MIUI podczas pobierania aplikacji, którą zamierzasz sklonować. W rzeczywistości, jeśli masz go już na swoim urządzeniu, będziesz musiał go usunąć i ponownie pobierz WhatsApp w Google Play. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do przycisku „Podwójne aplikacje” w momencie instalacji.

Telefony Samsung z podwójnymi aplikacjami

Chociaż zdaliśmy sobie sprawę z zalet podwójnej technologii dla aplikacji, nie wszystkie firmy wdrożyły ją w swoich telefonach. Tak więc widzimy to w przypadku Samsunga, ponieważ producenci uwzględnili tę funkcję tylko w niektórych telefonach komórkowych.

W tego typu urządzeniach otrzymasz narzędzie o nazwie „Podwójne przesyłanie wiadomości”. Mimo to oprogramowanie tych telefonów nieco spadło w stosunku do innych firm. Ponieważ wchodząc do One UI Samsunga do klonowania aplikacji, nie uzyskamy wolności, którą widzimy na innych urządzeniach.

sklonuj podwójną aplikację WhatsApp na urządzeniu Xiaomi!

To ograniczenie jest widoczne od momentu, gdy widzimy jego nazwę, ponieważ jest przeznaczone tylko dla aplikacji z usługą przesyłania wiadomości. W rzeczy samejmożesz użyć dwóch WhatsApp. Ale nie będzie można iść dalej, klonując swój profil gry wideo i inne rodzaje aplikacji. Aby aktywować „Podwójne przesyłanie wiadomości”, możesz wykonać następujące czynności:

 1. Na urządzeniu Samsung przejdź do menu ustawień, aby znaleźć „Funkcje zaawansowane”.
 2. tam musisz pobierz sekcję „Podwójne przesyłanie wiadomości” w szufladzie aplikacji.
 3. Przejdź do aktywacji funkcji w celu zduplikowania WhatsApp i potwierdzenia klauzuli odpowiedzialności.
 4. Wreszcie masz instalacja do stworzenia twojego drugiego konto w aplikacji do przesyłania wiadomości. Teraz zobaczysz jego ikonę z małym znacznikiem nakładki wskazującym, że jest to liczba 2.

Aplikacje, które mogę pobrać i jak mieć WhatsApp dwa razy

ten Dual SIM ułatwił życie wielu użytkownikom, ponieważ daje możliwość posiadania linii telefonicznych różnych firm. Z tego powodu konieczne stało się utworzenie dwóch WhatsApp na tym samym telefonie komórkowym.

Ale niektóre urządzenia nie mają tej funkcji dostępnej po wyjęciu z pudełka. Musisz więc pobrać Dual Space lub Parallel Space. W ten sposób możesz osiągnąć cel, jakim jest podwojenie swojej sieci społecznościowej.

Niektóre urządzenia mają wiele ograniczeń, dlatego aby osiągnąć ten cel, trzeba uciekać się do zewnętrznych aplikacji. W ten sposóbmożesz dostosować swój telefon komórkowy w celu otwarcia równoległej przestrzeni. I to będzie w tym obszarze, w którym będzie twoje drugie konto WhatsApp.

użyj przestrzeni równoległej do zduplikowania kont WhatsApp na telefonie

Podwójna przestrzeń

Ta potężna aplikacja jest obecnie dostępna tylko na urządzenia z systemem Android. Najważniejszą rzeczą jest to, że oferuje dodatkową powierzchnię gdzie hostujesz sklonowaną aplikację.

Biorąc pod uwagę separację, jaką oferuje aplikacja, pliki otrzymane przez WhatsApp są przechowywane w różnych folderach. Oznacza to, że będziesz mieć zamówienie na obu kontach, ponieważ powiadomienia i wiadomości nie będą ze sobą mieszane.

Kolejną zaletą Dual Space jest prywatność, ponieważ drugie konto może pozostać ukryte. W ten sposób nie wyświetli się na ekranie i nikt nie będzie wiedział, że masz innego WhatsAppa.

Przestrzeń równoległa

W przypadku tej aplikacji, jak wskazuje jej nazwa, tworzy ona równoległą przestrzeń do obsługi dwóch kont WhatsApp. Pobierz więc Parallel Space na swoje urządzenie z Androidem. W ten sposób możesz rozwiązać problem polegający na tym, że Twój telefon nie ma podwójnych aplikacji.

Mając tę ​​alternatywną strefę, możesz dodać aplikacje, które chcesz zduplikować. Będziesz obsługiwał je osobno, aby założyć nowe konto. Innymi słowy, po wybraniu WhatsApp zaczynasz go edytować, łącząc go z innym numerem telefonu, aby zacząć z niego korzystać.

dołącz do naszego kanału telegram