Skip to content

Jak mieć dwa konta WhatsApp na tym samym telefonie komórkowym? – Android lub iPhone

18 de listopad de 2021

Podwójne aplikacje stały się niezastąpioną alternatywą dla tych, którzy chcą zarządzać dwoma różnymi kontami na tym samym urządzeniu; bez konieczności wylogowywania się z żadnego z nich. Istnieje wiele urządzeń, które mają możliwość klonowania aplikacji, choć wiele innych nie. W każdym przypadku należy przeprowadzić określoną procedurę, aby mieć dwa konta do wniosku na tym samym telefonie.

Jak sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny z podwójnymi aplikacjami?

Niektóre urządzenia mają możliwość natywnego duplikowania aplikacji lub tworzenia sklonowanych aplikacji. Z jedynym wymogiem, że urządzenie posiada dwa gniazda kart SIM. Większość wersji Androida pozwala na duplikowanie aplikacji, ale system iOS nie pozwala na natywne używanie podwójnych aplikacji.

Na Samsungu

W konkretnym przypadku urządzeń Samsung, jeśli nie jest bardzo stary, to natywnie ma możliwość korzystania z podwójnych aplikacji. W interfejsie telefonu komórkowego Samsunga aplikacje te są określane jako „Dual Messaging”.

Aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie ma tę funkcję, musisz przejść do sekcji „Ustawienia” i przejść do sekcji „Ustawienia zaawansowane”. W menu tej ostatniej sekcji będziesz musiał zlokalizuj i wprowadź opcję „Podwójne przesyłanie wiadomości”. Tam będziesz mógł zobaczyć listę aplikacji, które zainstalowałeś i które są odpowiednie dla dualności.

Z innym Androidem

Sposób na sprawdzenie, czy Twoje urządzenie z Androidem ma możliwość zarządzania dwoma aplikacjami, będzie to zależeć od marki tego, oprócz swojej wersji. Jednak jedynym elementem, który radykalnie się zmienia, jest nazwa sekcji, która pozwala na podwojenie aplikacji.

  • Huawei i HONOR: Bliźniacze aplikacje.
  • OnePlus: aplikacje równoległe.
  • Realme i OPPO: Klonowanie aplikacji.
  • Xiaomi: podwójne aplikacje.

Aby przeprowadzić kontrolę, musisz przejść do menu „Ustawienia” na swoim urządzeniu. Tam użyj narzędzia wyszukiwania, aby znaleźć sekcję dotyczącą tworzenia podwójnej aplikacji. Musisz wpisać jedno z nazwisk wymienionych powyżej jako przewodnik.

Po wejściu do sekcji zostanie wyświetlona lista odpowiadająca zainstalowanym aplikacjom, które są odpowiednie dla dualności.

Co możesz zrobić, jeśli Twój telefon nie ma opcji Double Apps?

Nie wszystkie urządzenia mobilne mają możliwość duplikowania niektórych aplikacji wbudowanych w interfejs użytkownika. Jednak niektóre aplikacje opracowane przez strony trzecie umożliwiają powielanie aplikacji bez niedogodności.

Przestrzeń równoległa

Ta aplikacja jest jedną z najbardziej wydajnych pod względem generowania duplikatów aplikacji, a także oferuje łatwy w użyciu interfejs. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu wystarczy ją wprowadzić i wybierz spośród dostępnych aplikacji do powielenia. Następnie możesz dodać skrót do każdej aplikacji, którą sklonowałeś na pulpicie swojego urządzenia.

Z drugiej strony należy pamiętać, że Parallel Space nie uruchomi funkcji zduplikowanych aplikacji po włączeniu telefonu komórkowego. Będziesz musiał ręcznie wprowadzić każdą z duplikowanych aplikacji, aby otrzymać wiadomości. Aplikacja Parallel Space jest jedną z opcji posiadania dwóch kont WhatsApp na iPhonie, ponieważ jest zlokalizowana dostępne zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android.

rozmowa na WhatsApp

Podwójne konta Multi Space

Ta aplikacja jest kolejną opcją w przypadku, gdy chcesz mieć podwójne aplikacje i potrzebujesz aplikacji zewnętrznej. Dual Accounts Multi Space to darmowa platforma, dostępne tylko dla urządzeń z systemem Android. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty, ponieważ wchodząc do aplikacji Dual Accounts Multi Space będziesz miał listę dostępnych aplikacji, które możesz powielić.

Wystarczy wybrać symbol „+” obok żądanej aplikacji, a zostanie ona sklonowana. Następnie możesz korzystać z aplikacji jak zwykle, po zarejestrowaniu się lub podaniu danych konta w celu zalogowania.

W jaki sposób rejestrowany jest drugi numer w WhatsApp?

Po aktywowaniu podwójnej aplikacji w ustawieniach urządzenia lub w aplikacji innej firmy w celu wykonania klonowania; Musisz mieć inny aktywny numer telefonu. Ponieważ Twoje urządzenie rozpozna każdą aplikację niezależnie od siebie.

Pierwszym krokiem jest wejście do sklonowanej aplikacji, która różni się od oryginału małą ikonką w logo. Tam będziesz musiał zaakceptować regulamin, a także politykę prywatności platformy WhatsApp. Następnie będziesz musiał zarejestrować numer swojej podwójnej karty SIM, którego nie używasz w innej aplikacji.

Gdy otrzymasz wiadomość zawierającą kod potwierdzający, wpisz go w odpowiedniej sekcji w sklonowanej aplikacji i gotowe. Możesz rozpoczynać rozmowy, przeglądać statusy i publikować je na swoim drugim WhatsApp. Zauważ, że powiadomienia z obu aplikacji będą odbierane po równo na tym samym urządzeniu; będziesz musiał nauczyć się je rozróżniać samodzielnie.

konto WhatsApp

Jakie inne aplikacje umożliwiają podwójne konto na tym samym telefonie komórkowym?

W szczególności, każde urządzenie oferuje unikalną kompatybilność pod względem posiadanych aplikacji i nadaje się do dualności. Istnieją jednak aplikacje, które można powielać niezależnie od używanego urządzenia.

Facebook

Sieć społecznościowa Facebook obsługuje duplikację na dowolnym urządzeniu, na którym jest zainstalowana. Klonowanie aplikacji Facebook pozwoli Ci zarządzać dwoma różnymi kontami jednocześnie, bez konieczności wcześniejszego logowania się na platformę.

Świergot

Również platforma sieci społecznościowej Twitter obsługuje podwójną aplikację. Jeśli zaznaczysz pole odpowiadające klonowaniu tej aplikacji, możesz mieć jednocześnie otwarte dwa konta na Twitterze.

TIK Tok

Jeśli sklonujesz aplikację TikTok, możesz mieć dwa konta otwarte na tym samym urządzeniu, czy to na Androidzie, czy na iPhonie. Co pozwoli Ci cieszyć się platformą wideo w dwóch różnych profilach jednocześnie.

dołącz do naszego kanału telegram