Skip to content

Jak mieć dwa konta WhatsApp na tym samym iPhonie z różnymi numerami

11 de marzec de 2021

Whatsapp to aplikacja, która sprawdził się na wszystkich rynkach, a wynika to z zaufania, jakim obdarzają go użytkownicy. Kompleksowe szyfrowanie umożliwia bezpłatne prowadzenie prywatnych rozmów z usługą komunikatora internetowego. Dotyczy to również usług połączeń wideo i połączeń głosowych, które nie wymagają dodatkowych opłat.

Teraz każdego dnia więcej osób zaufało tej aplikacji, którego niezawodność nie ma sobie równych. Tę aplikację można pobrać na Androida za pośrednictwem Google Playstore oraz na urządzenia Apple za pośrednictwem Appstore w przypadku kompatybilnych urządzeń.

Będąc siecią społecznościową o tak wysokim poziomie prywatności, ludzie może skonfigurować wiele zmiennych W odniesieniu do prywatności i korzystania z aplikacji Możesz ograniczyć wizualizację cech naszego profilu, które przechodzą od przykładowego zdjęcia do nazwy wyświetlanej ludziom.

Podobnie aplikacja ma różne typy konfiguracji, które obejmują korzystanie z aplikacji na różnych platformach, takich jak Windows i Mac.

Można to osiągnąć, pobierając program na kompatybilne komputery lub korzystając z portalu WhatsApp Web. To bardzo wszechstronna witryna, która ma nawet rozszerzenie, które pozwala na korzystanie ze zwykłych WhatsApp i WhatsApp Business na wielu komputerach.

Jakie warianty aplikacji istnieją?

Dozwoleni programiści WhatsApp nowy typ konta specjalnego, która pozwala przedsiębiorcom promować swoje firmy za pośrednictwem tej sieci społecznościowej. WhatApp jest prezentowany w nowej prezentacji WhatsApp Business. Pozwala na wiele działań, które odróżniają go od zwykłego konta.

Dzieje się tak, ponieważ użytkownicy mogą dołączać niektóre obrazy są wyświetlane automatycznie kiedy profil jest sprawdzany. Wiele startupów wykorzystuje te cechy do publikowania wszystkiego, od menu po spisy towarów, a wszystko to w celu ułatwienia komunikacji między ludźmi.

Ta aplikacja może to być trochę skomplikowane używać dla starszych użytkowników, takich jak nasi wujkowie i dziadkowie, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak skonfigurować WhatsApp dla osób starszych, aby aktywować niektóre funkcje, takie jak duży tekst, zamiana tekstu na mowę i czytnik tekstu.

Czy możesz mieć zwykłe konto WhatsApp i WhatsApp Business na tym samym urządzeniu?

Odpowiedź brzmi tak. Użytkownicy mają możliwość wykorzystania tego samego numeru telefonu do promocji swojej firmy. Dzieje się tak, ponieważ możesz użyć specjalnych linków prowadzących do tej konkretnej części profilu, którą chcesz promować.

Jednak bardziej wskazane jest, aby jeśli zamierzasz podać numer telefonu publicznie, lepiej to zrobić Chroń swoją prywatność i użyj nowego numeru telefonu, o który musisz poprosić dla swojej firmy.

Mimo to, dzięki pojemności kilku telefonów, które pozwalają dziś korzystać kilka kart SIM jednocześnieludzie mogą niezawodnie oddzielić życie osobiste od życia zawodowego.

Dzięki temu WhatsApp był już kilkakrotnie okrzyknięty jedną z najlepszych platform komunikacyjnych dostępny dzisiaj. Powinieneś również wiedzieć, że możesz używać WhatsApp z tym samym numerem na dwóch różnych telefonach.

iphone na szkle

Jak mieć dwa zwykłe konta WhatsApp na tym samym telefonie komórkowym iPhone XR, 11 i XS z różnymi numerami?

Wcześniej była to metoda, która była dostępna tylko dla urządzeń Apple, które będą miały rozszerzenie odblokowanie systemu lub jailbreak. Jednak zawsze łamią one umowę gwarancyjną i nie są zalecane.

Niemniej jednak, pojawiła się nowa technika, która umożliwia korzystanie z dwóch kont WhatsApp różni się na tym samym iPhonie bez uciekania się do szkodliwych aplikacji dla prywatności i telefonu komórkowego.

Teraz dzięki możliwości posiadania w iPhone’ach dwóch kart SIM w tacce, możesz łatwo powielić aplikację za pomocą Social DuplicatorJednak źródła tej aplikacji nie są oficjalne, więc podczas jej pobierania będziesz musiał zachować ostrożność.

Po wykonaniu tej czynności będziesz musiał uzyskać dostęp do konfiguracja urzadzenia i niech zaufa aplikacji. Teraz możesz aktywować drugą aplikację i skonfigurować ją z innym numerem telefonu komórkowego.

dołącz do naszego kanału telegram