Skip to content

Jak mieć darmowy internet w Virgin Mobile na Facebooku, WhatsApp i innych sieciach społecznościowych?

3 de czerwiec de 2022

Idziemy dalej z wieloma najlepszymi samouczkami, które możemy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o uzyskaj darmowy internet na naszych inteligentnych urządzeniach mobilnych. Z tej szczególnej okazji mówimy o możliwości dostępu do bezpłatnego Internetu Virgin Mobile Colombia 2020.

Jeśli chcesz się nauczyć, jak mieć Darmowy Internet Virgin Mobile Kolumbia 2020musisz wiedzieć, że krok po kroku będziesz w stanie wykonać to krok po kroku i uzyskasz dzięki nim dostęp do wszelkiego rodzaju funkcji, wśród których należy wymienić czatowanie, przeglądanie, oglądanie nieograniczonej liczby filmów itp.

Rzeczywiście, musisz wziąć pod uwagę, że ta sztuczka za darmo w Internecie Virgin Mobile Colombia 2017 działa bezproblemowo w każdym Urządzenie z systemem Android w wersji 4.0 Kanapka Lodowa lub wyższa.

Przed rozpoczęciem tego samouczka musimy powiedzieć, że ważne jest, aby pamiętać, że aby uzyskać dostęp do bezpłatnego Internetu Virgin Mobile Colombia 2020, potrzebujemy prawidłowego wprowadzenia Virgin APN na naszym smartfonie, bo inaczej krok po kroku nie działa.

Pierwszą rzeczą, o której musimy pamiętać w tym względzie, jest to, że musimy udać się do Ustawienia, sieci komórkowe, nazwy APN/punktów dostępu zgodnie z tym, jak wygląda w naszej wersji Androida lub modelu urządzenia. Po wykonaniu powyższych kroków następną rzeczą do zrobienia jest pobranie najnowszej wersji SlowDNS za darmo.

Jak mogę mieć bezpłatny Internet w firmie Virgin Mobile na moim Androidzie?

Po osiągnięciu tego punktu następną rzeczą, którą musisz zrobić, aby aplikacja działała, jest włączenie Nieznanych źródeł w Ustawieniach, Zabezpieczeniach. W każdym razie, po zainstalowaniu aplikacji, co musisz zrobić, to wyłącz Wi-Fi i włącz mobilną transmisję danych.

Jednocześnie musisz sprawdzić, czy karta SIM nie ma równowagico można łatwo zrobić, otwierając stronę internetową lub wysyłając wiadomość przez WhatsApp, oczywiście na wypadek, gdyby nie dotarła do adresata.

Kiedy jesteś w tym momencie, musisz otworzyć SlowDNS z głównego menu aplikacji, a kolejnym krokiem będzie skonfigurowanie aplikacji VPN z odpowiednimi danymi. Zobaczysz, że pojawiają się różne informacje, a w trzeciej opcji w tym zakresie zobaczysz, że aplikacja oferuje kilka darmowych serwerów.

W tym sensie musisz wziąć pod uwagę, że wszystkie serwery obsługują limit użytkownikówi nie będziemy mogli ich użyć, jeśli zostaną wcześniej zwinięte.

Jeśli nie możesz znaleźć pasujących serwerów, naszą rekomendacją jest to spróbuj przetestować holenderskie serwery jeden po drugim (TG lub TG7) biorąc pod uwagę, że zazwyczaj to one oferują najlepszą wydajność większości użytkowników w tego typu sytuacji.

Po zakończeniu poprzednich kroków należy nacisnąć Połącz i automatycznie SlowDNS Wyświetli ekran wskazujący czas połączenia, choć prawdę mówiąc jego informacje nie mają sensu w konkretach.

Oprócz tego, a klawisz u góry ekranuco oznacza, że ​​połączenie zostało nawiązane pomyślnie, co w zasadzie nas interesuje w tego typu sytuacji.

Po ukończeniu tego krok po kroku będziesz mógł czerpać korzyści z Darmowy Internet Virgin Mobile 2017 i korzystaj z Facebooka, Messengera i WhatsApp całkowicie nieograniczony za darmo. Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, wiesz, że możesz się z nami skontaktować.

Czy mogę mieć darmowy internet dla sieci społecznościowych w Virgin Mobile, jeśli mam iPhone’a?

Tak, to możliwe, w zasadzie trzeba będzie zacząć skonfiguruj swój sprzęt z odpowiednimi APNs dzięki czemu nie masz żadnego problemu podczas korzystania z danych. Jeśli nie masz informacji, jak to zrobić, możesz przejść na oficjalną stronę firmy Virgin Mobile i stamtąd skopiować instrukcję obsługi, aby dokonać odpowiedniej konfiguracji.

alternatywa dla darmowego internetu na iPhonie z dziewiczym telefonem komórkowym

Po dokonaniu ustawień APN przeglądamy różne opcje i pakiety danych do którego mamy dostęp i wybieramy tylko ten, który najlepiej pasuje do naszego profilu.

czy byłeś w stanie dostać? Darmowy Internet Virgin Mobile Kolumbia 2020 z tym krok po kroku? Pamiętaj, że jesteśmy gotowi na Twoje pytania w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram