Skip to content

Jak mieć 2 konta Telegram na tym samym telefonie? – Różne numery

29 de listopad de 2021

Telegram to jedna z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Wynika to z szerokiej gamy naklejek, możliwości wysyłania plików, a także dlatego, że Windows 7, Windows 8 i Windows 10 mają już dostępny program.

WhatsApp nie zaimplementował jeszcze programu zgodnego z systemem Windows, dzięki czemu ludzie mogą korzystać z konta WhatsApp z komputera bez konieczności posiadania telefonu komórkowego, jednak Telegram umożliwia tę funkcję. Teraz pokażemy ci jak mieć 2 konta Telegram na jednym telefonie komórkowym.

Co się stanie, gdy zalogujesz się na 2 różne konta Telegrama na tym samym telefonie komórkowym?

Kiedy zarejestrowane są dwa konta Telegram na tym samym telefonie aplikacja w telefonie będzie otrzymywać powiadomienia o wiadomościach z obu kont. Każdy numer telefonu zarejestrowany w Telegramie liczy się jako nowy profil.

Mieć dwa konta Telegram na tym samym telefonie komórkowym nie musisz pobierać aplikacji, która klonuje inne aplikacje. W przypadku WhatsApp, aby korzystać z dwóch kont na tym samym telefonie, ważne jest pobranie aplikacji, która klonuje WhatsApp.

Z drugiej strony, w Telegramie nie potrzebujesz tego, ponieważ włączono opcję „Dodaj kilka kont” i zmieniaj konta, kiedy tylko chcesz. Zaletą mieć dwa konta Telegrama, możesz używać jednego do celów służbowych, a drugiego pozostawić wyłącznie do celów osobistych, takich jak muzyka, obrazy lub filmy.

Należy zauważyć, że Telegram Ma wspaniałą opcję, która pozwala tworzyć automatyczne publikacje zarówno w kanałach, jak i w grupach. W pewnym momencie te rzeczy mogą ci bardzo pomóc.

Jak możesz mieć 2 konta Telegram na tym samym telefonie komórkowym?

W Telegramie możesz mieć jednocześnie dwa konta. Ta funkcja jest dostępny dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz na telefony komórkowe z systemem iOS. Następnie pokażemy, jak mieć dwa konta Telegram na urządzeniach obu systemów. Zwróć uwagę na każdy z kroków, aby nie zgubić się podczas procesu:

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS

Rejestracja dwóch kont Telegram na telefonach iPhone jest naprawdę prosta. Powinieneś tylko znajdź aplikację Telegram i naciśnij ją.

 1. Będąc w aplikacji, naciśnij ikonę z trzema leżącymi paskami
 2. W opcjach, które zostaną wyświetlone, wybierz opcję „Dodaj profil”
 3. Teraz wprowadź numer telefonu i zrób wszystko, o co Telegram poprosi Cię o otwarcie drugiego konta

Tyle razy, ile chcesz zmień konto w TelegramieWystarczy nacisnąć ikonę z trzema leżącymi liniami i wybrać konto. W przypadku, gdy pewnego dnia będziesz chciał ponownie skorzystać z jednego konta, wystarczy podać konto, które chcesz zamknąć. Naciśnij ikonę z trzema paskami, przejdź do „Ustawienia” i wybierz opcję „Zamknij sesję”.

urządzenie iphone z ios

Musisz wiedzieć, że dzięki aplikacji Telegram istnieje sposób na tworzenie własnych naklejek, a tym samym personalizację czatów i urozmaicić rozmowy.

Jeśli masz telefon z Androidem

Z telefonów komórkowych z System operacyjny Android musisz zrobić coś bardzo podobnego do tego, co pokazano w procesie dla urządzeń z systemem iOS.

 1. Najpierw znajdź aplikację Telegram i naciśnij ją
 2. Gdy będziesz w środku, naciśniesz ikonę trzech leżących linii, aby pojawiły się dodatkowe opcje
 3. W dodatkowych opcjach wybierz tę, która mówi „Dodaj konto”
 4. Wykonaj odpowiednie kroki, o które poprosi Telegram, aby móc zarejestrować drugie konto w aplikacji, a wszystko będzie gotowe

Za każdym razem, gdy chcesz zmienić konto Telegram na telefonie komórkowym z Androidem, musisz nacisnąć tę samą ikonę z trzema paskami i wybrać inne konto. W przypadku aplikacji nie pozwalają na rejestrację dwóch kontWystarczy całkowicie usunąć aplikację, zainstalować ją ponownie i spróbować ponownie.

Jak mieć 2 konta Telegram na tym samym telefonie komórkowym bez używania numeru telefonu?

Istnieje sposób na korzystanie z Telegrama bez numeru telefonu, ale w tym celu ważne jest, abyś miał do dyspozycji inny telefon do odbierania wiadomości SMS. W tym przypadku, użyjesz innego numeru telefonu dla porządku, a nie twoje, wszystko, co trzeba zrobić, jest proste:

chłopcy korzystający z komputera

 1. Wejdź do aplikacji Telegram
 2. Naciśnij opcję „Dodaj konto”
 3. Wpisz inny numer telefonu, który nie jest Twój
 4. Poczekaj na przybory kuchenne i utwórz konto
 5. Następnie przejdź do konta i stwórz nazwę użytkownika
 6. W ten sposób Twój numer telefonu nie będzie potrzebny innym osobom do kontaktu z Tobą i do korzystania z Telegramu

Tworzenie nowych kont powinno być zrobione pomyślnie, bez żadnych problemów. Jeśli jednak kiedykolwiek będziesz mieć jakiekolwiek problemy z Telegramem, będziesz musiał skonsultować się z pomocą techniczną programisty aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram