Skip to content

Jak łatwo zrobić zrzut ekranu lub zrzut ekranu na Motorola Iron Rock?

13 de październik de 2021

W dzisiejszych czasach zrobienie zrzutu ekranu jest niezbędne w wielu sytuacjach, w których żyjemy na naszym telefonie komórkowym. Najpopularniejszy jest bez wątpienia ten, który uchwyci rozmowa WhatsApp wysłać do innego przyjaciela. Możesz jednak zobaczyć jakąś interesującą Cię reklamę, produkt na Amazonie lub może konkretną publikację w sieci społecznościowej, a nawet zdjęcie, którego nie wiesz, jak pobrać i chcesz je zapisać na telefonie komórkowym.

Dlatego powiemy ci jak zrobić zrzut ekranu W Motorola Iron Rock w bardzo prosty sposób postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku, a będziesz mógł wykonać wszystkie zrzuty ekranu, które chcesz.

Zrzut ekranu Motorola Iron Rock

To, co zamierzasz zrobić, to zlokalizować się za pomocą aplikacji, obrazu lub czegokolwiek, co chcesz zrobić zrzut ekranu na ekranie. Gdy to zrobimy, wciśniemy i przytrzymamy jednocześnie przyciski zasilania i zmniejszymy głośność, musisz nacisnąć i przytrzymać oba, aż poczujesz dźwięk aparatu, kiedy to się stanie, oznacza to, że rzeczywiście już zrobiliśmy przedmiotowe schwytanie.

Aby go zobaczyć, musisz przejść do galerii zdjęć w Część zrzutu ekranu lub jeśli nie przejdziemy do Aplikacje> Pliki> Pamięć wewnętrzna> Obrazy> Zrzuty ekranu.

Oczywiście, gdy mamy zapisany zapis, możemy z nim zrobić, co chcemy, zmodyfikować, dodać do niego rzeczy, przesłać go do sieci społecznościowej, takiej jak Facebook lub Instagram, przekazać go naszym znajomym WhatsApp, w kilku słowach jest dość proste do nauczeniar jak zrobić zrzut ekranu w Motorola Iron Rock XT626 iw ten sposób dzielić się nią z kimkolwiek uznamy za stosowne.

łatwe robienie zdjęć motorola

Jak przechwycić ekran za pomocą Iron

ten Motorola Iron Rock XT626 To bardzo dobre urządzenie, które oczywiście ma za sobą wiele lat, ale to niekoniecznie znaczy, że jest złe, ma swoje ograniczenia, które są bardziej niż jasne, ale nawet dzisiaj może być bardzo dobre w użyciu głównego aplikacje takie jak Facebook (zalecamy używanie Facebook Lite na tym telefonie) Oprócz Messengera (w ten sam sposób Messenger Lite) czy WhatsApp i robienia zrzutów ekranu wszystkich tych aplikacji tego, co chcesz, jak zobaczysz, jest to bardzo, bardzo prosty.

Jak zawsze, jeśli masz pytania lub jakikolwiek problem, zostaw nam komentarz poniżej, a tak szybko, jak to możliwe, postaramy się pomóc Ci go rozwiązać.

Zalety robienia schwytania

Transmisja obrazów przez internet. Obecnie istnieje wiele aplikacji i programów, które wykorzystują funkcję przechwytywania ekranu komputera w celu przesyłania filmów i obrazów.

Dzięki temu Twoi użytkownicy mogą nawiązać konwersje lub czat na żywo z bliskimi lub znajomymi podczas wideorozmów.

Przechowywanie ważnych danych. Głównym powodem korzystania z tej wbudowanej w telefony funkcji jest możliwość przechowywania pewnych ważnych informacji w celu późniejszego przeglądania ich w postaci obrazów.

Odbywa się to najczęściej, gdy strony, witryny lub aplikacje nie pozwalają swoim użytkownikom na ciągłe przeglądanie takich danych.

Transfer plików. Innym sposobem wykorzystania tego jest udostępnianie i rozpowszechnianie ważnych informacji za pośrednictwem aplikacji używanej do rozmów, takich jak pokwitowania płatności, zadania, przelewy czeków wśród wielu innych istotnych danych.

Twórz materiały edukacyjne. W dzisiejszych procesach edukacyjnych czy zawodowych często wykorzystuje się zrzuty ekranu jako materiał dydaktyczny do tworzenia przewodników graficznych, aby pokazać konkretnej osobie, jak powinna wykonać daną czynność w prawidłowej formie.

Łatwo wymienialny. W niektórych przypadkach nie będziemy mogli skorzystać z tej funkcji, albo dlatego, że nie jest ona domyślnie wykrywana, albo z powodu awarii technicznych przycisków na sprzęcie.

Ale na szczęście obecnie jest ich kilka aplikacje dostępne na rynku oraz sklepy cyfrowe, które pozwalają nam łatwo robić zrzuty ekranu po ich pobraniu.

W taki sposób, że już dużo lepiej rozumiesz, jak może Ci się przydać ta niesamowita funkcja, która znajduje się domyślnie w prawie wszystkich smartfonach i sprzęcie komputerowym, co pozwala nam zrobić obraz tego, co jest pokazywane ekran komputera.