Skip to content

Jak łatwo zainstalować najlepsze kalkulatory naukowe iPhone’a na Androida (przykład)

30 de styczeń de 2021

Niekończąca się wojna między iPhonem a Androidem była wieczna. Jak wiesz, iPhone zastosował strategię tworzenia aplikacje, które są kompatybilne tylko z systemem iOS Aby zatrzymać swoich klientów, stworzył między innymi niesamowite i wydajne aplikacje kalkulacyjne, które wielu chciałoby mieć, ale teraz można mieć aplikacje na iOS na Androida. Chcesz wiedzieć, jak? Więc zwróć szczególną uwagę i poznaj Cydr.

Co to jest cydr?

Cydr to narzędzie stworzone przez niektórych studentów Uniwersytetu Columbia, które może oszukać plik natywne aplikacje na iOStak, jak czytasz. Ta niesamowita aplikacja to warstwa, która pozwala Androidowi cieszyć się ekskluzywnymi aplikacjami używanymi tylko z systemem iOS.

Dzięki tej aplikacji możesz bez problemu pobierać najlepsze aplikacje z witryny kalkulatory dla iPhone’a. Chociaż obecnie nie wiemy, czy iOS podejmie działania w tej sprawie, możesz swobodnie korzystać z tego narzędzia.

Nadal nie wiesz, który kalkulator naukowy iPhone’a pobrać na urządzenie z systemem Android? Przyjrzyj się bardzo uważnie tym niesamowitym opcjom.

Kalkulator powietrza

Z kalkulatorem powietrza możesz rozwiązać każdy problem matematyczny bez żadnych niedogodności jest szybki, prosty i skuteczny. Jest to całkowicie przydatny i łatwy w użyciu kalkulator naukowy. Ma nieskończoność funkcji. Ponadto ma opcję ponad 32 języków.

System, z którym współpracuje, to iOS 9 lub nowszy. W aplikacji możesz dokonywać zakupów bardziej zaawansowanych narzędzi, które pozwolą Ci rozwiązywać wykładniki, idealne dla studentów lub pracowników inżynierów.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora powietrza?

Jeśli szukasz jeden z najlepszych i najskuteczniejszych kalkulatorów naukowych, bez wątpienia Air Calculator jest jednym z nich. Dzięki niemu możesz cieszyć się:

  • Dobre zarządzanie systemem.
  • Niedrogie narzędzia.
  • Szybkość rozwiązywania problemów matematycznych
  • Jest to lekka aplikacja.

Podobnie, powinieneś wiedzieć, że dziś możemy znaleźć aplikacje, które pochodzą bezpośrednio z APK na Androida bez konieczności posiadania niczego zewnętrznego, których wprawdzie nie ma ich w sklepie Google Play jeśli są dostępne w sklepie iPhone i są bardzo dobre, wystarczy aktywować nieznane źródła i zainstalować dowolną z poniższych aplikacji lub APK, które Państwu przedstawiamy.

SnapCalc

Chociaż istnieje wiele kalkulatorów online, lepiej jest się nimi cieszyć szybka i doskonała natychmiastowa pomoc. Jeśli szukasz takiej pomocy, przedstawiamy Ci SnapCalc. Dzięki tej aplikacji możesz korzystać z najnowszych narzędzi technologicznych, które pozwolą Ci wykonać obliczenia w kilka sekund.

Chociaż jest to dość ciężka aplikacja, ma opcje rozwiązać wykładniki i pochodne w ciągu kilku sekund. Jeśli jesteś studentem inżynierii lub przedmiotów pokrewnych, zapewniamy, że SnapCalc będzie bardzo pomocny.

Co najważniejsze, ma opcję wizualną, co oznacza, że ​​wystarczy zrobić zdjęcie równania, aby uzyskać wynik w kilka sekund. Niesamowite, nie sądzisz?

CalConvert

Jeśli należysz do osób, które uwielbiają podróżować i mylą się z przeliczaniem walut, ta aplikacja jest dla Ciebie. CalConvert ma idealne specyfikacje dla podróżników. Ma opcje wymiana walut który da ci wynik w szybki i dokładny sposób.

Dzięki niemu możesz cieszyć się alternatywnymi narzędziami, które pomogą Ci lepiej obliczyć Twoje finanse, a co najważniejsze, masz taką możliwość przełącz się na ponad 30 różnych języków. Ponadto bez problemu możesz dokonać zakupów narzędzi do obliczeń i korzeni.

Kalkulator graficzny

Jeśli szukasz prostego, szybkiego i bardzo lekkiego kalkulatora, ta aplikacja jest dla Ciebie. Dzięki tej wszechstronnej i szczególnej aplikacji możesz korzystać z telefonu komórkowego niesamowitym narzędziem obliczeniowym, które będzie Ci pomagać przez cały czas, jest nim Kalkulator Graficzny.

kalkulator ekranu telefonu

Dzięki niemu możesz cieszyć się mistrzowskimi efektami ukończ ćwiczenia w kilka sekund. Bez wątpienia jest to narzędzie, które będzie Ci się podobało na każdym egzaminie.

Szybki wykres

Wiemy, że znalezienie dobrej aplikacji kalkulatora może być nudne. W sieci można znaleźć nieskończenie wiele aplikacji do kalkulatorów, ale czasami są one zwykle niewystarczające. W związku z tym. Quick Graph staje się Twoim ulubionym.

Ten potężny kalkulator graficzny na to pozwala tworzyć świetną grafikę 2D i 3D. Jego interfejs jest wyraźnie prosty i pozwala wykonywać obroty matematyczne w ciągu kilku minut. Można również wyświetlać układy współrzędnych w płaszczyznach kartezjańskich, sferycznych, biegunowych i cylindrycznych. A co najważniejsze, jest to lekka i wszechstronna aplikacja, na pewno ją pokochasz.