Skip to content

Jak łatwo wybrać i oznaczyć jako przeczytane wszystkie wiadomości e-mail w Gmailu z komputera (przykład)

31 de styczeń de 2021

Gmail Jest to bardzo dobre i przydatne narzędzie nawet w środowisku zawodowym i osobistym, ponieważ można tam m.in. uzyskać wszelkiego rodzaju informacje, dokumenty, zapisywać oferty pracy, wysyłać e-maile do ludzi. Dlatego prawie każdy na świecie ma konto Gmail.

Teraz prawidłowe działanie Gmaila zależy od tego, ile wiesz, jak go używać, a być może mówiąc o czymś konkretnym, nie wiesz, jak oznaczyć wiadomości e-mail w Gmailu jako przeczytane. Ale nie martw się już, dzisiaj wyjaśnimy jak łatwo wybrać i oznaczyć jako przeczytane wszystkie wiadomości e-mail w Gmailu na komputerze, abyś mógł to zrobić, kiedy chcesz, tyle razy, ile chcesz.

Po co oznaczać e-maile jako przeczytane w Gmailu?

Chociaż umiejętność oznaczania wiadomości e-mail Gmaila jako przeczytanych jest podstawową wiedzą, jeśli chodzi o ich obsługę, ma to swoje powody i zalety. Na przykład, żeby wspomnieć o niektórych, mamy fakt, że oznaczenie wszystkich twoich e-maili jako przeczytanych pozwoli ci to mieć lepsza wizja nowych otrzymywanych e-maili.

Innym powodem, aby to zrobić, byłby fakt, że nie gromadzić e-maili stare, których już nie potrzebujesz lub których już nie używasz, dzięki czemu utrzymujesz porządek i czystość na swoim koncie Gmail. Możemy również podkreślić fakt, że możesz przegapić sprawdzenie niektórych wiadomości z powodu zbyt wielu niepotrzebnych starych wiadomości e-mail zgromadzonych w oknie Odebrane.

Teraz, gdy krótko przeanalizujemy niektóre powody i korzyści płynące z wybierania wiadomości e-mail raz na zawsze w Gmailu, możemy przejść bezpośrednio do kroków, aby przeprowadzić ten proces. Przede wszystkim musisz zaznaczyć i oznaczyć wszystkie e-maile jako przeczytane Komputer z dostępem do Internetu i oczywiście z kontem Gmail.

Kroki, aby łatwo wybrać i oznaczyć wszystkie wiadomości e-mail w Gmailu z komputera

Aby wykonać ten proces wybierania i oznaczania wiadomości e-mail w Gmailu, masz dwie metody robienia tego, zarówno łatwe, jak i wymagające krótkie i łatwe kroki, więc przejdźmy do kroków pierwszej metody:

Metoda 1:

Kroki do podjęcia:

  • Najpierw musisz otworzyć plik Konto Gmail na twoim komputerze.
  • Na wyprzedaży Dyrektorprzejdź do sekcji Otrzymane.
  • Następnie spójrz na lewy górny róg ekranu i kliknij Kliknij w małą strzałkę skierowaną w dół.
  • Następnie kliknij opcję Wszystkie, aby wszystkie e-maile z Gmaila zostały zaznaczone.
  • Następnie poszukaj ikony otwartego listu (ikona Oznacz jako nieprzeczytane) lub kliknij opcja Więcej (trzy kropki) i kliknij opcję Oznacz jako przeczytane.

Metoda 2:

Ta druga metoda jest bardzo bardziej bezpośrednie i proste niż poprzedni, dzięki któremu możesz zobaczyć wszystkie e-maile, których nie oznaczyłeś jako przeczytane, a następnie oznaczyć je jako przeczytane.

Kroki do podjęcia:

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest otwarcie konta na komputerze Gmail.
  • Następnie w oknie głównym musisz zlokalizować wyszukiwarkę, która znajduje się u góry ekranu.
  • W wyszukiwarce musisz umieścić jest: nieprzeczytane naciśnij klawisz Enter.
  • Co się stanie, to wszystkie e-maile, których nie umieściłeś jako przeczytane, zostaną oznaczone.
  • Następnie możesz kliknąć trzy punkty, aby wybrać opcję Oznacz jako przeczytane.

funkcje gmail pc

I to są wszystkie kroki, które należy podjąć w związku z tą metodą. Jak być może zauważyłeś, obie metody metodologii są dość proste i szybkie do wykonania. Za kilka minut będziesz miał wybrane i zaznaczone jak czytać całą pocztę w Gmailu w zaciszu swojego komputera. Pamiętaj, że jeśli chcesz szybko wyszukać jakąś pocztę, możesz skorzystać z zaawansowanego wyszukiwania Gmaila.

Nigdy nie zapominaj, że zawsze możesz być na uboczu technologii i jej różnych funkcji, po prostu musisz uczyć się używać go i zawsze jesteśmy gotowi Cię uczyć.

dołącz do naszego kanału telegram