Skip to content

Jak automatycznie opróżnić kosz Gmaila?

25 de grudzień de 2021

Gmail jest jednym z najlepszych e-maili, a wszystko dzięki temu, że pozwala swoim użytkownikom cieszyć się duża ilość miejsca do przechowywania. Daje im możliwość korzystania ze wszystkich funkcji swojego konta Google, a nawet pozwala na przechowywanie dużych plików na Dysku Google.

Oprócz tego innym z najlepszych powodów, dla których niektórzy wolą Gmaila od innych e-maili, jest to, że Ty pozwól odzyskać usunięte e-maile. Krótko mówiąc, pokażemy, jak można opróżnić kosz w Gmailu, jak długo trwa usuwanie tych e-maili i jak kosz można opróżniać automatycznie.

Jak często usuwane są e-maile z Gmaila?

Usunięte przez Ciebie e-maile z Gmaila nie znikają z Twojego konta od razu po ich usunięciu. Te e-maile pozostają tam przechowywane w koszu, czekając, aż zobacz, czy pewnego dnia będziesz ich potrzebować ponownie. Jednak te e-maile z kosza nie pozostają tam na zawsze.

Gdy są w koszu przez 30 dni, platforma Gmail automatycznie je usuwa, aby nie zajmowały miejsca na Twoim koncie. Ilekroć e-mail spełnia 30-dniowy okres wewnątrz kosza jest usuwany. Dopóki e-mail nie ma prawie miesiąca w koszu, możesz go odzyskać.

Jednak gdy minie prawie miesiąc i e-mail zostanie usunięty, tym razem nie będzie istniał nie ma szans na odzyskanie tego. Mówiąc trochę o Gmailu, musisz pamiętać, że za pomocą poczty e-mail możesz zmienić swój numer automatycznego odzyskiwania w dowolnym momencie.

Jakie problemy może mieć Twoja poczta Gmail, jeśli kosz nie jest od czasu do czasu usuwany?

Może uważasz, że usuwanie przez Gmaila e-maili, które zostawiasz w koszu, jest naprawdę denerwujące. Ale są co najmniej dwa powody, dla których Gmail usuwa takie e-maile, które znajdują się w koszu. Pierwszym powodem jest zapobieganie osiągnięciu limitu miejsca na koncie, a drugim jest: chroń prywatność swoich e-maili.

Jeśli masz jakąś ciekawość na temat tych dwóch rzeczy, czytaj dalej. W kolejnych dwóch podtematach, które zobaczysz poniżej, więcej zostanie powiedziane na temat limit przechowywania i prywatność Twoich e-maili.

Limit przechowywania

Limit miejsca nakładany przez Gmaila jest bardzo duży, ponieważ pozwala uniknąć liczba e-maili które mogą zawierać niewiele istotnych informacji. Teraz, co ma wspólnego z usługą, jest to również spore, ponieważ nie wszystkie rzeczy zawsze będą darmowe.

limit miejsca na telefonie komórkowym

Gmail pozwala więc kupić więcej miejsca na pocztę, ale jeśli nie masz pieniędzy, możesz usunąć stare e-maile. żeby nie zabrakło Ci miejsca. Należy zauważyć, że za pomocą Gmaila możesz importować dane do Outlooka, aby mieć kopię zapasową wszystkich swoich e-maili.

Prywatność w Twoich e-mailach

Aby uniemożliwić intruzowi wejście na Twoje konto Gmail, przejdź do kosza i przejdź do sprawdź swoje stare e-maileGmail umożliwia również automatyczne usuwanie. Dzięki usuwaniu e-maili co 30 dni nie musisz się martwić, że inne osoby, które mają dostęp do Twojego konta e-mail, zajrzą do Twoich starych e-maili.

W ten sposób Gmail chroni Twoją prywatność przy użyciu metody usuwania postów po tym, jak przez miesiąc leżały w koszu. Nawiasem mówiąc, w przypadku Gmaila, jeśli jesteś bardzo zajętą ​​osobą, powinieneś korzystać z automatycznych odpowiedzi.

Ponadto, jeśli pewnego dnia będziesz mieć problemy z koszem Gmaila lub będziesz mieć problemy z czymkolwiek innym, możesz skorzystać z pomocy technicznej Gmaila. Wnętrze Witryna pomocy technicznej Gmaila, znajdziesz ważne informacje, które pomogą rozwiązać każdy problem z pocztą e-mail.

Jak przyspieszyć proces opróżniania kosza bez konieczności ręcznego sprawdzania?

chłopiec używający telefonu komórkowego

Jeśli nie chcesz czekać 30 dni, aż Gmail usunie te e-maile, które masz w koszu, możesz wybierz, aby usunąć je ręcznie. W ten sposób możesz dodatkowo zapewnić prywatność swoich e-maili i szybciej zwolnić miejsce w Gmailu.

Teraz zwróć szczególną uwagę na rzeczy, które musisz zrobić przyspieszyć usuwanie wszystkich tych e-maili Gmail, który masz w koszu.

Opróżnij kosz „Teraz” i „Spam”

Opróżnij kosz na gmaila To coś bardzo prostego, cały proces składa się z co najmniej 4 lub 5 kroków. Obserwuj, co musisz zrobić, aby je wyeliminować:

  1. Otwórz aplikację Gmail lub, jeśli nie, witrynę Gmail
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wpisz swoją skrzynkę e-mail
  4. Przejdź bezpośrednio do sekcji „Kosz”
  5. Kliknij opcję „Opróżnij kosz”

Kiedykolwiek chcesz opróżnij kosz swojego konta Gmail, wystarczy powtórzyć proces pokazany powyżej i to wszystko.