Skip to content

Jak łatwo wspomnieć lub zacytować kogoś w wiadomościach lub grupach WhatsApp

5 de lipiec de 2023

Jeden z najbardziej przydatne funkcje w WhatsApp Jest to możliwość wzmianki o kimś, idealna do rozmów grupowych, ponieważ w ten sposób możemy komunikować się, kto tego potrzebuje.

W ten sposób możesz zwrócić uwagę tej osoby a jeśli jesteś w grupie, możesz wspomnieć o tej osobie, aby otrzymała powiadomienie pomimo wyciszenia danej grupy.

Dlatego bardzo przydatna jest możliwość zwrócenia czyjejś uwagi lub w przypadku, gdy w grupie jest kilka osób, możesz określ komu odpowiadasz itp. Dlatego poniżej zobaczymy, jak wspomnieć o kimś na WhatsApp w prosty i zwinny sposób.

Coś, co jest dla Ciebie bardzo ważne i na pewno będzie bardzo przydatne w pewnym momencie, to to, że powinieneś wiedzieć, jak dodawać nowe kontakty w WhatsApp i dodaj numery kontaktowe z innego kraju.

Jedna z rzeczy, które były potrzebne, bardziej niż cokolwiek dla tych, którzy są częścią dość duże grupy, są wzmianki. Ale po co one są? Zapewne wielu z Was nie wie dokładnie, czym byłaby wzmianka.

Zasadniczo chodzi o oznacz osobę w grupie, nazwij ją I to otrzymuje „specjalne” powiadomienie, dzięki czemu zwraca uwagę właśnie na tę wiadomość, w której jest wyraźnie wymieniona.

To, co możesz zrobić ze wzmianką, jest w pigułce oznacz lub wspomnij konkretną osobę lub nawet do kilku, aby upewnić się, że może przejrzeć wiadomość w znacznie szybszy i bardziej zwinny sposób, znacznie szybciej niż zwykle.

Ponadto należy wziąć pod uwagę, że w wielu przypadkach, prawie we wszystkich, jest to normalne że grupy są wyciszone, w związku z tym prawdą jest również, że w końcu nie czytają wspomnianej wiadomości.

Ważne jest, abyś wiedział to teraz możesz uzyskać dostęp do WhatsApp z komputera dość szybko, wszystko, co musisz zrobić, to wejść do WhatsApp Web z przeglądarki i wszystko, co musisz zrobić, to zeskanować kod QR za pomocą telefonu komórkowego.

W ten sposób będziesz mógł zacytować kogoś z grupy WhatsApp

Wzmianka o osobie jest właściwie czymś zbyt prostym. Jedyne, co będziesz musiał zrobić jest dodanie symbolu @ w wiadomości.

Po umieszczeniu wspomnianego symbolu, a lista osób należących do grupy w pytaniu, po prostu wybierz tę osobę i gotowe. Możesz to zrobić tyle razy, ile chcesz w kilku wiadomościach lub nawet w tej samej wiadomości.

Niezwykle przydatna opcja, gdy chcesz się szybko komunikować z członkiem tej grupy, na przykład, gdy organizują spotkanie ze znajomymi i chcesz, aby osoba X szybko Ci odpowiedziała, czy kupić dla niej jedzenie.

W skrócie zastosowanie, jakie możesz mu nadać, jest dość zróżnicowane i powinieneś po prostu mieć wyobraźnię i pamiętać za każdym razem, gdy chcesz uzyskać odpowiedź od osoby tak szybko, jak to możliwe lub po prostu przeczytać wiadomość, dodać @ wybierz imię i to wszystko.

Oczywiste jest, że tak może być rób tylko w grupach WhatsApp, nie ma to żadnego sensu ani nie jest przydatne robienie tego w prywatnych wiadomościach. Podobnie, jak zawsze, jeśli chcesz, aby ktoś przeczytał coś konkretnego bez nikogo w grupie, wystarczy wysłać prywatną wiadomość jak zawsze i to wszystko.

Bardzo interesującą informacją, która w pewnym momencie ci pomoże, jest to, że wiesz, jak zaktualizować WhatsApp i rozwiązać problem, brak miejsca w prosty i bezproblemowy sposób.

Można wspomnieć o kimś z WhatsApp i oni to zauważą

Przede wszystkim musimy pamiętać, że istnieje różnica między wspominaniem o kimś a cytowaniem na WhatsApp. Obydwa Służą do odpowiedzi na coś konkretnego.. Rzeczywistość jest taka, że ​​są to różne rzeczy.

Kiedy o kimś wspominasz nazywa tę osobę. Z drugiej strony, kiedy kogoś cytujesz, tak naprawdę cytujesz jego wiadomość.

kiedy wspominasz nie musisz znajdować wiadomości od tej osoby. Z drugiej strony, kiedy cytujesz wiadomość, oczywiście ważne jest, aby mieć tę wiadomość do zacytowania.

Dlatego kiedy cytujemy wiadomość, jest to odpowiedź na tę wiadomość. Kiedy wspominamy o kimś, może to być w każdej sytuacji, bez względu na to, jak bardzo ta osoba Nie wysłałbym ani jednej wiadomości.

potem zobaczmy jak łatwo i łatwo jest wspomnieć o kimś na WhatsAppie. To nie działa w rozmowach prywatnych. To po prostu działa w grupach.

Co będziesz musiał zrobić, to: zanim zaczniesz pisać, musisz umieścić @, a następnie wpisać imię osoby. Kiedy wpisujesz to imię pojawi się lista osób którzy należą do danej grupy.

Tutaj możesz wpisuj dalej nazwisko osoby, którą chcesz zacytować (musi to być nazwisko, z którym masz to zaplanowane) lub po prostu przeszukaj listę członków grupy i wybierz tę osobę.

Następnie naciśnij spację i kontynuuj pisanie. W każdej chwili możesz zacytować kogoś w swojej wiadomości. Oznacza to, że możesz umieścić „Cześć Jose, jak się masz?” lub „@Jose pamiętaj, aby przynieść napój gazowany”.

Ty również możesz wymienić kilka osób w tej samej wiadomości, Nie musisz wysyłać kilku różnych wiadomości lub wzmianek w każdej z nich.

Odnośnie sposobu, w jaki powiadomienia docierają do tej osoby. Dotrą do Ciebie w ten sam sposób niż jakakolwiek inna wiadomość. Nie ma znaczenia, czy ta osoba wyciszyła grupę, a nawet skonfigurowała, aby powiadomienia z niej nie docierały do ​​niej.

wybierz aplikację palcem

WhatsApp powiadamia tak, jakby to była normalna wiadomość. po co jest A dobry pomysł, kiedy należy o coś zapytać w grupie i potrzebujesz pilnej odpowiedzi.

Jak zobaczysz, wcale nie jest to skomplikowane i nie jest musisz pobrać coś dodatkowego lub coś podobnego, wszystko z tej samej aplikacji dzięki najnowszym aktualizacjom wydanym przez zespół WhatsApp.

WhatsApp jest zdecydowanie jedna z najczęściej używanych aplikacji do komunikacji ze wszystkimi, których znamy. Czy to w sprawach służbowych, czy osobistych. Dlatego wiele osób chce wiedzieć, jak zacytować kogoś na WhatsApp, ponieważ może to być bardzo przydatne w wielu sytuacjach.

Cytując kogoś na WhatsApp, możesz komunikować się bardziej bezpośrednio i łatwiej z konkretną osobą, gdy jesteś w grupie lub cytując starą wiadomość, gdy rozmowa zajdzie za daleko.

Więc: jeśli jesteś w grupie WhatsApp gdzie wielu pisze w tym samym czasie, możesz zacytować jednego z nich i nawet jeśli ta osoba uciszy grupę, otrzyma powiadomienie.

W przypadku, gdy rozmawiasz tylko z jedną osobą czy możesz zacytować coś sprzed kilku godzin, wiadomość z innego dnia itp. Aby móc określić, że się do tego odnosisz.

Jak bardzo łatwo zacytować kogoś w wiadomościach WhatsApp

Aby móc zacytować kogoś na WhatsApp, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to naciśnij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz zacytować.

Po wybraniu wspomnianej wiadomości powinieneś nacisnąć przycisk strzałka skierowana w lewo który pojawia się ponad wszystkim.

Jeśli masz system iOS, wystarczy nacisnąć wiadomość i przesuń w prawo móc cytować

Teraz pozostaje tylko pisać i nic więcej. jak sam zobaczysz cytowany tekst pojawi się nad wiadomością Co piszesz. Więc jeśli robisz to źle, zdasz sobie z tego sprawę, ponieważ nic się nie pojawi.

Raz naciśnij przycisk wysyłania, jak każdą inną wiadomośćwpisany tekst pojawi się z cytowaną wiadomością u góry.

Jak zobaczysz, randkowanie na WhatsApp jest dość proste albo z Androidem, albo z Apple iOS. Można nawet powiedzieć, że z iOS rzeczy są znacznie łatwiejsze.

Ale samo w sobie randkowanie na WhatsApp jest czymś bardzo łatwym i najlepsze jest to każdy może to zrobić w każdej sytuacji niezależnie od tego, czy rozmawiasz z wieloma osobami w grupie, czy w rozmowie jeden na jednego.

Cytat na WhatsApp może być szczególnie przydatny dla osób pracujących lub studiujących i ogólnie muszą komunikować się ze swoimi rówieśnikami w przypadku niektórych zawodów.

Jeśli naprawdę lubisz falę WhatsApp i wszystko związanych z tym, że możesz wysyłać wiadomościNajlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wiedzieć, jak pisać kolorowe litery w WhatsApp i bardzo łatwo zmieniać czcionkę.

dołącz do naszego kanału telegram