Skip to content

Jak łatwo usunąć lub usunąć wszystkie karty w programie Word? (Przykład)

22 de luty de 2021

Wszyscy wiedzą, że jedną z najpotężniejszych firm pod względem systemu operacyjnego jest Microsoft. Ponieważ ich kreacje mają świetne narzędzia i funkcje. Dlatego nie jest zaskakujące, że najlepszymi pakietami oprogramowania biurowego są Office. Pamiętając o tym Dziś dowiesz się, jak usuwać lub usuwać wszystkie karty w programie Word.

A bez tych pakietów życie byłoby znacznie trudniejsze niż jest. Ponieważ chociaż istnieją produkty podobne do pakietu Office, żaden nie jest równy do potężnego interfejsu, który ma w sobie. Dlatego musisz zdobyć całą wiedzę na temat tych aplikacji (np. Nauczyć się pisać chińskimi literami lub znakami w programie Word).

Co to jest tabulator?

Najpierw i zanim będziesz mógł wiedzieć, jak usunąć lub usunąć wszystkie karty w programie Word, Musisz zdobyć trochę informacji o tym, kim jesteś, aby nie zgubić się podczas procesu. Tabulator to znak w akapicie, który przeskakuje kursor po każdym naciśnięciu klawisza tabulacji.

Jeśli nigdy nie modyfikowałeś swojego dokumentu Słowo, to domyślnie będzie to 1,25 cm. Zasadniczo służą do: umieszczenia wcięcia w pierwszym wierszu, wyrównania list, uporządkowania danych w dokumencie, między innymi dla spisów treści. Ponadto zakładki są wstawiane w wybranym w danym momencie akapicie (ale można je umieścić we wszystkich).

Teraz, gdy wiesz o nich trochę więcej, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak je wstawiać, aby później można było w końcu usunąć lub wyeliminować wszystkie zakładki w programie Word. Aby uzyskać właściwą wkładkę, musisz najpierw przejść do „Początek„I tam wybierz opcję o nazwie”Ustęp„(To jest tuż nad miejscem, gdzie teksty są wyjustowane), a następnie”Tabs”.

Dzięki temu pojawi się okno, w którym możesz wybrać rozmiar tabeli w sekcji „Pozycje tabulatorów”, Możesz też wybrać „Wyrównanie„i”Nadziewany”. Po zakończeniu naciśnij „Zestaw” i później „Akceptować”Aby potwierdzić wprowadzone zmiany.

Usuń lub usuń wszystkie karty w programie Word

Po zakończeniu wstawiania zakładek, które chcesz, z oczywistych powodów będziesz mógł je również usunąć (na wypadek, gdybyś chciał to wyjaśnić). Odbywa się to w następujący sposób: numer jeden to „Początek„Ponownie i wybierz sekcję„Ustęp„, Następnie idź do”Tabs”Aby wyświetlić okno dialogowe z opcjami.

W tym celu możesz wykonać dwie czynności, pierwszą jest wybranie określonej karty i kliknięcie przycisku „Wymazać„Aby go usunąć, po drugie, wybierz przycisk„ Usuń wszystko ”i usuń wszystko na raz. Cokolwiek wybierzesz, daj to ”Akceptować” potwierdzać. Dzięki temu wiesz już, jak usunąć lub usunąć wszystkie karty w programie Word.

trzy pliki słów

Ale jest jeszcze inny sposób, aby to zrobić i jest to z reguły. Aby przeprowadzić ten inny proces, musisz włączyć opcję „Reguła„Znalezione w”Widok”. Następnie, aby ustawić punkt tabulacji, wystarczy nacisnąć szarą ikonę, która pojawi się w lewym górnym rogu linijki.

Po skonfigurowaniu wszystko, co musisz zrobić, aby go usunąć, to przeciągnąć go w dół linijki. Gotowe, z tym ostatnim teraz, jeśli wiesz wszystko, czego potrzebujesz do obsługi kart w programie Word.

Nadszedł czas, abyś przetestował to, otwierając program i wstawiając punkty. Pamiętaj, aby nadal szukać samouczków, aby móc obsłużyć tę aplikację z większym profesjonalizmem, ponieważ nie tylko można usunąć zakładki, ale także wyeliminować łamanie kolumny, wiersza lub strony, usunąć lub wyeliminować numer strony na okładce, a nawet wyeliminować wszystkie przypisy. Dzięki tej wiedzy na pewno zostaniesz profesjonalistą.