Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Office 365 2016 w języku hiszpańskim w kilku krokach

29 de wrzesień de 2021

Microsoft stworzył pakiet Office ponad 20 lat temu i od tego czasu ten pakiet biurowy stał się jednym z najczęściej używany na całym świecie. Albo chcesz napisać dokument do zadania, aby zrobić Curriculum Vitae, nawet robić pokazy slajdów.

Microsoft Office jest jednym z najczęściej używanych programów od tego czasu ma wiele wersji które pomogą Ci w każdym aspekcie Twojego życia, niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą i masz potrzebę wykorzystania go w swojej firmie.

Lub nawet po prostu prześlij swoje pliki do chmury, zapewniam Cię, że masz e-mail, dla którego możesz sobie uświadomić, że jest to dość niezbędne narzędzie dla nas wszystkich dzisiaj

Z biegiem czasu wersje tego programu będą aktualizują się, aż do osiągnięcia wersji 365, która jest aktualną. Zobaczmy, jak zainstalować usługę Office 365 na komputerze.

Wyjaśnimy, co musisz zrobić, aby krok po kroku zainstalować Office 365

Aby rozpocząć instalację Office 365, pierwszą rzeczą, którą musisz mieć, jest klucz produktu które nie zostały jeszcze powiązane z kontem Microsoft. Następnie wejdź www.office.com/mojekonto i wprowadź konto e-mail, które zostało powiązane z Microsoft Office 365. Kliknij „Zainstaluj”.

Przejdź do przeglądarki i poszukaj wyskakującego okienka instalacji. Jeśli masz przeglądarkę Google Chrome, kliknij „Ustawienia”, jeśli Twoją przeglądarką jest Internet Explorer, kliknij „Uruchom”, a jeśli używasz firefoxa będziesz musiał kliknąć „Zapisz plik”.

Po kliknięciu pojawi się komunikat wskazujący, że pakiet Office został już zainstalowany i pojawi się okno, w którym możesz zobaczyć wszystkie programy tworzące pakiet komputerowy. Masz już zainstalowaną usługę Office 365 i możesz zacząć go używać.

Jakie są wersje Microsoft Office 365

Jedną z głównych wad pakietu Microsoft Office zawsze była jego cena, ale w ostatnim czasie Microsoft zmienił swoją politykę, aby jego produkt był jak najbardziej dostępne możliwe.

Dziś na stronie Microsoft Office można znaleźć różne pakiety tego pakietu komputerowego do użytku domowego, dla studentów, małych firm, a nawet komputerów Mac.

Pakiety zazwyczaj zawierają Microsoft Office 365 (licencjonowany do użytku na jednym lub różne urządzenia), do 1 TB pamięci w chmurze, 60 minut rozmów przez Skype i stały dostęp do aktualizacji.

Ceny różnią się w zależności od wybranego pakietu, ale zaczynają się od 69 euro rocznie za podstawowy pakiet Microsoft Office 365 na PC lub Mac plus tablet.

Ale jeśli nie chcę mieć pakietu Office, jakie są alternatywy dla pakietu Microsoft Office?

Jeśli nie chcesz płacić za korzystanie z pakietu biurowego firmy Microsoft, istnieją programy typu open source, które umożliwiają całkowicie bezpłatną pracę z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, slajdami itp. w bardzo podobny do Office.

  • Tak jest na przykład w przypadku OpenOffice, jedna z najpopularniejszych alternatyw, ale nie jedyna.
  • LibreOffice umożliwia korzystanie z dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, pokazów slajdów i wielu innych.
  • Biuro Kingsoft, znane jako chińskie biuro, ma edytor tekstu, arkusze kalkulacyjne i prezentacje. Jest to również jeden z najbardziej kompatybilnych z formatami z innych pakietów biurowych.
  • Zoho działa w chmurze. Jest nieco ograniczony w zaawansowanych opcjach, ale jest to dobra opcja dla tych, którzy nie chcą komplikować sobie życia podczas korzystania z oprogramowania biurowego w swojej firmie, domu lub na studiach.

Jeśli mówimy o pakietach biurowych, nie możemy przestać odnosić się do pakietu Office. To oprogramowanie opracowane przez Microsoft Istnieje na rynku od ponad dwóch dekad i nadal jest ulubieńcem większości użytkowników. Zobaczymy jak zainstalować pakiet Office 2016.

Microsoft konsekwentnie współpracuje z pakietem Office, aby ulepszaj to i oferować nowe funkcje, dzięki którym jest łatwiejszy w zarządzaniu i wydajniejszy. W historii istniały różne wersje, takie jak ta z 1997 roku czy ta z 2003 roku.

Najnowszym, który w tej chwili trafił na rynek, jest Office 2016, dostępny dla komputery z systemem operacyjnym Windows a także dla komputerów Mac.

Z jakich programów pakietu Office 2016 mogę korzystać

Wersja 2016 zawiera popularne programy ten pakiet biurowy. Nie brakuje edytora tekstu Word, arkuszy kalkulacyjnych Excel, prezentacji PowerPoint i menedżera poczty e-mail Outlook.

W skład pakietu wchodzą również inne elementy w różnych wersjach takie jak Microsoft Access do generowania baz danych, OneNote do robienia notatek na poziomie osobistym lub zawodowym, Publisher do projektowania i publikowania stron internetowych, SharePoint Workspace dla grup roboczych, Visio do edycji wykresów sektorowych, Skype for Business i Microsoft SharePoint Designer jako następca Microsoft FrontPage .

Dziś to oprogramowanie jest uzupełnione o usługi w chmurze takie jak Office Online, Office Live, Live Meeting, Microsoft Update, witryna Microsoft Office i Microsoft Office 365, czyli chmurowa wersja tego oprogramowania. Nie przegap naszego samouczka, w jaki sposób zainstaluj Office 365.

Jak zainstalować pakiet Office 2016 krok po kroku?

Jeśli chcesz zaktualizować swój pakiet biurowy do najnowszej wersji, najpierw musisz go kupić kopia pakietu Office z odpowiednim kluczem produktu.

Następnie przejdź do office.com/mojekonto i zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft. Jeśli nie masz konta, możesz to stworzyć w tym momencie poprzez wypełnienie krótkiego formularza.

Po zalogowaniu poszukaj opcji Zainstaluj i wybierz ją. Automatycznie zainstaluje wersję 32-bitową w wybranym wcześniej języku.

W zależności od używanej przeglądarki, a wyskakujące okno. Jeśli używasz Eksploratora, musisz kliknąć Uruchom. Jeśli używasz przeglądarki Firefox, kliknij Zapisz plik, a jeśli używasz Google Chrome, kliknij Ustawienia.

spotkanie na żywo w biurze

Gdy to zrobisz, rozpocznie się proces instalacji, a kilka minut później zobaczysz komunikat „Gotowe. Pakiet Office jest teraz zainstalowany ”. Instalacja już się zakończyła i pozostaje postępować zgodnie z instrukcjami kreatora, który pojawi się na ekranie.

Aby aktywować produkt, gdy wszystko będzie gotowe, otwórz dowolną aplikację z pakietu Office i zaakceptować warunki użytkowania.

Zazwyczaj pakiet Office aktywuje się automatycznie po wykonaniu tych kroków, ale jeśli tak się nie stanie, wystarczy: postępuj zgodnie z instrukcją które sam program ci da. W ciągu kilku minut będziesz mieć pakiet Office 2016 całkowicie gotowy do użycia.

Jeśli nie chcesz płacić za pakiet Office, wypróbuj inne bezpłatne pakiety biurowe, z pewnością dobrze Ci się przyda, choć oczywiście lepiej mieć Office, nie zawsze jest to przyjemne dla wszystkich, więc mamy nadzieję, że możesz skorzystać z tego, który najbardziej Ci się podoba.

dołącz do naszego kanału telegram