Skip to content

Jak aktywować pakiet Microsoft Office 2010 na komputerze

1 de marzec de 2023

W połowie 2010 roku deweloperzy Microsoftu zdecydowali się na oficjalne uruchomienie nowa wersja pakietu biurowego Office, wersja Office 2010 który miał zastąpić używany do tej pory Office 2007.

Prawda jest taka była to jedna z najlepszych aktualizacji tej platformybiorąc pod uwagę, że optymalizował praktycznie wszystkie narzędzia do automatyzacji pracy biurowej, a także był kompatybilny z większością ówczesnych systemów operacyjnych.

Dzięki tej odnowionej wersji pakietu Office mieliśmy możliwość wykonywać zadania takie jak przygotowywanie prezentacji, przygotowywanie arkuszy kalkulacyjnych, generowanie baz danychlub oczywiście pisać teksty, które chcemy.

Jak to zwykle bywa, gdy myślimy o tym pakiecie biurowym, aktywując go na naszych komputerach, możemy uzyskać do niego dostęp wiele ciekawych treści, takich jak Word, Excel, Access, Outlook, PowerPoint.

Problem polega na tym, że niektórzy użytkownicy komentują, że mają problemy z aktywacjąNa przykład dlatego, że potrzebują na to licencji, aw tym konkretnym przypadku chcemy pokazać kilka rozwiązań, które należy wziąć pod uwagę, aby działały na komputerze.

Jak zainstalować i aktywować pakiet Microsoft Office 2010 za darmo bez programów

Zacznijmy zatem od wspomnienia kroki, które musimy wziąć pod uwagę, jeśli chcemy zainstalować i aktywować pakiet Office 2010 za darmo bez programów. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że musisz być podłączony do Internetu, aby uzyskać crack, który jest potrzebny w takich przypadkach.

Przede wszystkim musisz pobrać i zainstalować wersję pakietu Microsoft Office 2010 na swoim komputerze. Ponieważ Microsoft przeszedł już na nowsze wersje, rezygnując z tej, zalecamy dostajesz to za pośrednictwem strony internetowej innej firmy, ale nie byle jakiej, ale niezawodnej.

Po zakończeniu pobierania należy zainstalować pakiet biurowy w tradycyjny sposób, wykonując plik jak każdy inny, postępując zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji. Tutaj możesz wybrać, które programy chcesz pobrać w ramach pakietu, ścieżkę do wszystkich plików i wiele innych interesujących rzeczy.

W tym momencie konieczne jest pobranie cracka Microsoft Office 2010, który musi zawierać kilka plików, biorąc pod uwagę, że to one muszą zastąpić pierwotną wersję usługi, aby wykonać ją poprzez przekazanie kluczy. Możliwe, że po pobraniu cracka z Internetu przeglądarka poinformuje Cię, że jest to niebezpieczny plik, ale zignoruj ​​go, ponieważ tak nie jest.

Po pobraniu cracka na swój komputer, musisz to zrobić skopiuj lub wytnij wszystkie pliki, które są częścią pakietu Microsoft Office 2010 do pobrania, zastępując pliki wykonywalne Word, Access, Excel a reszta narzędzi jeden po drugim.

Aby mieć pewność, że prawidłowo wykonałeś procedurę, pamiętaj, aby wymieniać je ręcznie pojedynczowięc kiedy skończysz, możesz uruchomić dowolny program w tym pakiecie biurowym bez konieczności płacenia za licencję.

Klucze aktywacyjne do weryfikacji pakietu Office 2010 Professional Plus

Po wszystkim, o czym wspomniano powyżej, musimy powiedzieć, że jedna z najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych metod sprawdzania poprawności pakietu Office ma bezpośredni związek z użyciem jednego z dostępnych kluczy. Problemy, które generują generatory kluczy, mogą ci pomóc.

W każdym razie, jeśli nie masz z nimi dużego doświadczenia, w takich przypadkach zalecamy to spójrz na jeden z poniższych kodówco pozwoli Ci kontynuować aktywację w celu weryfikacji pakietu Office 2010 Professional Plus i innych wersji tego pakietu.

Kody ogólne Microsoft Office 2010

 • YF79C-7Y4B4-PGM89-6BKGJ-46PBT
 • J6WH8-4KJBH-74KRR-7KVKQ-6CV72
 • CYPGD-W3BVB-HC8Q6-2KY3K-86QCH
 • CMXW4-CKJ26-27DC9-VGFRY-279TD
 • DBK8F-MWD72-D8Q9G-K4774-GXP6V
 • PYMDW-8DFY2-Y68BB-XHDGD-CT443

Kod dla Microsoft Office 2010 32 bity

 • 774GJ-X3942-9GTKT-FWYJ9-KM77K

Kody dla Microsoft Office 2010 64 bity

 • 4F3B6-JTT3F-VDCD6-G7J4Q-74W3R
 • 2MHJR-V4MR2-V4W2Y-72MQ7-KC6XK

Musisz wybierz jeden z powyższych kodów i zapisz go, aby nie stracić go z oczu.

Aktywuj pakiet Microsoft Office 2010

Po powyższym musisz wziąć pod uwagę, że kroki, które należy wykonać, aby aktywować pakiet Microsoft Office, są następujące:

 • Idź do pliku
 • tam pomóc
 • Następnie aktywuj klucz produktu
 • W tym momencie wprowadź numer seryjny, który wybrałeś do przeprowadzenia aktywacji
 • Zamknij program i otwórz go ponownie. Wiadomość aktywacyjna powinna zniknąć na dobre

Jakie niebezpieczeństwa wiążą się ze sprawdzeniem pakietu Office 2010 z piracką licencją?

Wreszcie, nie mogliśmy zakończyć tego artykułu bez przejrzenia jednego z problemów, które wydają się przyciągać uwagę i martwić użytkowników, związanych z co się stanie, jeśli zweryfikujemy Office 2010 z piracką licencją.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jest to, że nawet gdy sprawdzimy Office 2010 z licencją piracką, nie ma możliwości, że Microsoft nas zablokuje lub podejmie działania w tej sprawie.

Chociaż twórcy tej firmy prześladują tych, którzy używają systemów operacyjnych Windows bez oficjalnych licencji, uniemożliwiając im dostęp do wszystkich jej funkcji, To samo nie dzieje się, gdy myślimy o tym pakiecie biurowym.

Musisz jednak liczyć się z tym, że piracka weryfikacja nie pozwoli Ci cieszyć się najlepszą wersją pakietu Office 2010, biorąc pod uwagę, że zabraknie Ci wsparcia dla usługi.

Nasze zalecenie dotyczy zatem faktu, że chociaż nie ma żadnych zagrożeń w tym zakresie, uważaj na strony, z których pobierasz ten pakiet biurowyponieważ jeśli zrobisz to z niebezpiecznej strony, możesz pobrać z nią wirusa lub złośliwe oprogramowanie.

Z drugiej strony radzimy również, aby w zakresie, w jakim zdecydowali się Państwo na tę opcję, zawsze byli Państwo świadomi ryzyka, aby używaj antywirusa dla generatorów kluczy lub aktywatorów, minimalizując zagrożenie.

dołącz do naszego kanału telegram