Skip to content

Jak łatwo umieszczać przyciski lub ikony mediów społecznościowych w Bloggerze (przykład)

22 de luty de 2021

Jednym z najlepszych sposobów promowania różnych stron i sieci społecznościowych jest umieszczanie do nich przycisków szybkiego dostępu na swoim blogu w Bloggerze.

Blogger to doskonała platforma, na której możesz umieszczać, rejestrować i wysyłać swoje projekty i myśli do setek osób. Będąc tak wszechstronną wspólną przestrzenią, możesz w niej stworzyć stronę internetową za pomocą różnych funkcji, konfiguracji, a także dodać te elementy, które sprawią, że Twoja społeczność poczuje się znacznie bardziej komfortowo.

W tym poście chcemy dać Ci wszystkie pliki przybory konieczne, aby można było szybko, prosto i łatwo umieszczać przyciski mediów społecznościowych.

Jakie są zalety umieszczenia przycisków dla sieci społecznościowych

Oprócz nadania przestrzeni bardziej profesjonalnego wyglądu i umożliwienia użytkownikom znalezienia Cię w najpopularniejszych sieciach społecznościowych, te przyciski przyczynią się do tego przestrzeń sieciowa aktualny i dynamiczny wygląd, bo te elementy nie są ozdobami, ale narzędziami powszechnego użytku.

Korzyści z tego można podzielić na różne sposoby, jednak w prosty sposób możemy je wymienić w następujący sposób: ruch społecznościowy, wspiera męskość treści, gwarantuje wzrost liczby obserwujących nie tylko na blogu, ale także w aplikacjach, które umieszczasz w przyciskach.

Skąd mogę pobrać ikony i różne widżety dla sieci?

Zwykle tego rodzaju przybory, służą jako bazy komunikacyjne dla różnych stron internetowych, które również domyślnie zawierają własne elementy lub specjalne narzędzia dla własnych widżety.

Jeśli jednak szukasz pliku opcja aby nadać swojej stronie inny akcent, który pomoże Ci w jej estetyce, tutaj zostawiamy listę stron, które pomogą Ci w tym celu.

  • Iconfinder: Idealne narzędzie z szeroką gamą ikon, które pomogą Ci nadać swojej stronie specjalny obraz
  • Vecteezy: Jest to platforma, która umożliwia tworzenie różnych wektorów w celu tworzenia ikon online
  • Musefree: To platforma z szerokim katalogiem ikon, a dokładniej 650 ikon, z których 60 jest związanych z sieciami społecznościowymi

plac mediów społecznościowych

Dodaj przyciski mediów społecznościowych w Bloggerze

Aby móc dodawać przyciski mediów społecznościowych do swojego bloga, wystarczy wykonać następujące szczegółowe kroki, dzięki którym zobaczysz obraz, który chcesz odzwierciedlić w nim:

  1. Po wybraniu ikon, które chcesz przesłać, musisz umieścić je w przestrzeni dyskowej online, aby móc uzyskać adres URL, którego możesz użyć, przykładem jest Dysk Google lub Dropbox.
  2. Następnie musisz skopiować w notatce plik Adres URL które otrzymałeś, aby móc z niego później skorzystać.
  3. Następnie musisz otworzyć sieć społecznościową, z którą chcesz się połączyć, i skopiować adres internetowy w aplikacji notatek. W ten sposób będziesz mieć już oba adresy, które są niezbędne do przeprowadzenia tego procesu.
  4. Wewnątrz strony musisz uzyskać dostęp do przycisku „projekt”, a następnie kliknij sekcję „dodaj gadżet”. Zobaczysz, że otworzy się lista, na której zostaną przedstawione różne opcje, wśród których „HTML / Javascript”. W nim musimy zaznaczyć i wkleić następujący kod:

Po zakończeniu wystarczy nacisnąć przycisk „zapisać„Aby skończyć, a potem sprawdzić, czy wszystko poszło tak, jak chcesz.