Skip to content

Jak umieścić przycisk pobierania na mojej stronie Bloggera? – Dostosuj swój blog

18 de luty de 2022

Obecnie Internet i jego różne platformy dały nam możliwość blogowania. Ta alternatywa jest całkowicie użyteczna, ponieważ w wielu przypadkach służy do pomocy osobiście lub w innych przypadkach, generować pieniądze. Jedną z platform najczęściej używanych przez ludzi jest Blogger, dzięki któremu możesz publikować, edytować, tworzyć lub dostosowywać szablon swojego bloga w całkowicie prosty sposób.

Dlatego tworząc bloga, staramy się przyciągnąć uwagę, aby zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie. Blogger umożliwia użytkownikom umieszczanie przycisków pobierania na stronach. W tym artykule nauczymy Cię każdego ze sposobów na przycisk pobierania na stronie Bloggera aby osoby, które go odwiedzają, miały do ​​nich łatwiejszy dostęp.

Jak dodawane są przyciski w Bloggerze?

W ramach platformy Blogger znajdujemy świetne różnorodność opcji do dostosowania w najlepszy sposób na swoim blogu i stronie internetowej. Z tego powodu pliki ADS-TXT można tworzyć i dodawać do Bloggera, a także prezentacje, filmy, obrazy, linki i skróty za pomocą przycisków. Aby osiągnąć to drugie, na platformie mamy dwa całkowicie bezpieczne sposoby. Są to:

Z widoku HTML

Dzięki widokowi HTML jest to jedna z najczęściej używanych opcji dodawania przycisków w Bloggerze, aby zrobić to poprawnie, należy wykonać kroki, które zostaną wymienione poniżej:

 1. Po pierwsze, muszą kopiuj style z pobrań w konfigurowalny sposób. I w ten sposób wklej kod.
 2. Wejdź w opcję „Motywy” i kliknij „Szablony lub / Edytuj HTML”
 3. Musisz kliknąć klawisze „CTRL + F” i w ten sposób wyszukać: ]]>
 4. To musi wklej kod przycisków pobierania w poprzednim wariancie,
 5. Gdy będziesz gotowy, możesz umieścić kod bazowy przycisku
 6. Będziesz mógł wygenerować dane wejściowe w widoku HTML. Będziesz mieć możliwość wklejenia kodu tam, gdzie wolisz, a przycisk zostanie automatycznie utworzony.
 7. Ten przycisk można dostosować pod względem rozmiaru, tekstu, koloru, trybu i innych.

dodawanie przycisku pobierania do blogera

Korzystanie z widoku tworzenia

Innym sposobem, choć bardzo podobnym do wspomnianego powyżej, jest dodanie przycisków pobierania w widoku kompozycji. Aby to zrobić, zostaną wykonane następujące kroki:

 1. Przejdź do swojej strony Bloggera.
 2. Powinieneś mieć już gotowy plik, który chcesz pobrać. W ten sposób przejdziesz do opcji „Utwórz” znajdującej się w lewym górnym rogu.
 3. Wybierz „Plik” i poszukaj tego, który zostanie przesłany.
 4. Po pobraniu należy przystąpić do kopiowania linku, który pokazuje.
 5. Spersonalizowany obraz, który chcesz wyświetlić na blogu, zostanie wstawiony do przycisku pobierania i zostanie przesłany wraz z linkiem podanym w poprzedniej opcji.
 6. Możesz teraz utworzyć widok tworzenia, aby dodać przyciski pobierania.

Jak łatwo dodać przycisk pobierania w Bloggerze?

Korzystanie z każdej z opcji dostępnych na platformie Blogger jest bardzo łatwe. Dostęp do każdego z nich jest łatwy, podobnie jak umieszczenie na moim blogu widżetu międzynarodowego radia. Każda z tych rzeczy, które ułatwiają przeglądanie w obrębie bloga, jest absolutnie niezbędna. Dlatego, aby łatwo dodać przycisk pobierania w Bloggerze, możesz to zrobić za pomocą linków HTML lub widoku kompozycji.

Te dostępne opcje można znaleźć w opcjach Bloggera. W szczególności znajduje się po lewej stronie, klikając „dodaj” po pobraniu pliku i posiadanie niestandardowego obrazu przycisku pobierania. Pamiętaj, że możesz ustawić go innym tekstem, kształtem lub kolorem, dostosowując się bezpośrednio do posiadanej strony internetowej.

dodawanie przycisku pobierania z zegarem

Jak umieścić przycisk pobierania z zegarem?

Dość osobliwą funkcją przy tworzeniu własnego Bloggera jest możliwość umieszczenia przycisku pobierania z zegarem. Ten przycisk pozwala im dłużej trwać na opublikowanej stronie internetowej. W tym czasie Google AdSense, umożliwia zatrzymanie nieprawidłowego ruchu trochę więcej. Jest więc tak, że umieszczenie przycisku pobierania z timerami jest jedną z najlepszych opcji, aby go umieścić, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Najpierw musisz wejść na stronę Bloggera, a następnie kliknąć „Temat Bloggera”
 2. Kliknij „Edytuj kod HTML”
 3. Po wejściu do środka zostanie dodany kod CCS.
 4. Należy umieścić kursor gdzieś na ekranie iw ten sposób kliknąć klawisze „Ctrl F” i kod zostanie ustalony w wyszukiwarce]]>
 5. Za pomocą kodu przycisk pobierania można dostosować do gustu użytkownika. Zarówno w kolorach, kształtach jak i wzorach.
 6. Kod należy wpisać w publikacji. Otworzy się tryb HTML, a kod zostanie wklejony w miejscu, w którym chcesz zainstalować. Pobierz
 7. A teraz w ten prosty sposób możesz mieć dostęp do przycisku pobierania z dołączonym zegarem. Sprawiając, że użytkownik odwiedza stronę, musi odczekać kilka sekund, aż pojawi się ostateczny przycisk pobierania,

dołącz do naszego kanału telegram