Skip to content

Jak zwiększyć lub zmniejszyć obrazy w suwaku Bloggera – dostosuj obrazy

15 de kwiecień de 2021

Zwiększ lub zmniejsz obrazy w suwaku To prosty proces, z pomocą Bloggera możemy edytować Slider według własnych upodobań, a także inne sekcje naszej strony lub bloga. Dzięki temu portalowi do edycji możemy również zwiększać lub zmniejszać obrazy w suwakach.

Jeśli masz blog lub witrynę internetową, modyfikujesz niektóre szczegóły i naprawiasz określone typy gadżetów, a nie wiesz jak zwiększyć lub zmniejszyć obrazy na Slider, nie martw się. Dzięki temu samouczkowi blogera nauczymy Cię teraz i powiemy, dlaczego to zrobić, czytaj dalej.

Jak zmniejszyć liczbę obrazów w suwaku Bloggera?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby zwiększyć lub zmniejszyć obrazy w Sliderze, jest wejdź do Bloggera; zaczynając od posiadania bloga z Bloggerem i tego, że ma Slider, będziemy dalej wyjaśniać.

Drugi to weryfikacja lub potwierdzenie dokładnego adresu e-mail; Jeśli z jakiegoś powodu nie jest to dozwolone, możesz nauczyć się logować w inny sposób. Jest to wskazane zrobić kopię zapasową aby odzyskać wszelkie modyfikacje.

W przypadku posiadania kilku otworzymy bloga, na którym będziemy teraz pracować; przejdźmy do części „Szablon”; klikamy „Edytuj HTML”; następnie wciskamy 'Control + F’ i szukamy nazwa obrazu które chcemy usunąć z naszego Slidera.

Zobaczymy sekcję lub przestrzeń zawierającą dany obraz w tekście kodów HTML, a to, co zrobimy, będzie tak proste, jak zaznaczenie całej zawartości za pomocą myszy. Od „Sild Code Start” do „Slid Code End” i wreszcie dajemy do usunięcia.

Wykonując ten krok, zawartość tego tekstu zostanie usunięta i tak dalej obraz zostanie usunięty z suwaka z naszego bloga.

Jak zwiększyć liczbę obrazów w suwaku Bloggera?

Po wyjaśnieniu jak zmniejszyć obrazy z suwaka, możemy przejść do tego, jak zwiększyć liczbę obrazów w suwaku Twojego bloga w Bloggerze.

Proces, który należy wykonać, jest w zasadzie taki sam, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, aby zwiększyć obrazy w naszym Sliderze, jest wejść na platformę Blogger; Przechodzimy do sekcji „Szablon” i klikamy „Edytuj HTML”.

Ramka zostanie odzwierciedlona w wyskakującym okienku z formatem tekstowym, przejdziemy do ostatniego wyświetlonego „końca kodu slajdu”, wstawiając nazwę ostatniego obrazu jednoczesne naciśnięcie „Control + F”.

Będąc tam wkleisz format obrazu szablonu które chcesz umieścić, które być może wcześniej pobrałeś lub sam utworzyłeś.

Następnie, aby zakończyć proces, został jeszcze tylko jeden krok. Zobaczymy, jak obraz został usunięty lub dodany i czy tak właśnie chcieliśmy, Klikniemy „Zapisz szablon”.

W ten sam sposób możesz również zmieniać obrazy w Suwaku za pomocą Bloggera, a nawet umieszczać ikony sieci społecznościowych na swoim blogu lub stronie. To bardzo prosty proces i potrzebne do dostosowania obrazów w modyfikacjach interfejsu na naszym blogu.

Po co dostosowywać obrazy w suwaku Bloggera?

Proces tworzenia strony w Bloggerze lub dowolnym blogu, Nie spiesz się; wielu redaktorów i autorów blogów ma tę pracę do wykonania.

dostosuj obrazy suwaków w Bloggerze

Praca tworzyć, utrzymywać i dopracowywać detale wizualne bloga jest konieczne, użytkownicy, którzy na niego wejdą, będą zadowoleni z doświadczenia, jeśli zauważą, że są ciągłe zmiany.

I jest tak, że jak wszystko, blog i strona internetowa wymagają innowacji w interfejsie, a także aktualizacje jego zawartości. Szczegół jest w zrozumieniu tego, aby móc utrzymać blog w dobrej pozycji.

Zwiększanie lub zmniejszanie obrazów w Slider jest częścią tej renowacji, która musi zostać wykonana i można je uruchomić z Bloggera.

Edycja szablonów naszego bloga jest niezbędna. Podobnie jak w przypadku innych procesów stosowanych w Bloggerze, takich jak dodawanie gadżetów do bloga w celu ich zawartości, jest to niezbędne, jeśli chcesz dobry obraz na interfejsie i na całej stronie lub blogu jako takim.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie byłeś w stanie zastosować tych wcześniej wyjaśnionych kroków, możesz to zrobić skontaktuj się z pomocą techniczną Bloggera.