Skip to content

Jak łatwo udostępniać książki Kindle od jednego członka rodziny do innego (przykład)

28 de luty de 2021

Kindle to mobilny czytnik e-booków, który umożliwia przechowywanie, kupowanie i czytanie dokumentów lub książek. Ale jeśli chcesz przekazać część swojej kolekcji komuś innemu, ten artykuł Cię zainteresuje. Nauczymy cię jak udostępniać książki Kindle od jednego członka rodziny do drugiego.

Ważną cechą jest to, że e-booki Amazon stale się zmieniają; Niedawno okazało się, że sklep Kindle ma ponad sześć milionów czasopism, książek i gazet. Ponadto Amazon z dużą liczbą tytułów zagwarantował na Kindle istnienie lektur dla wszystkich gustów.

Chociaż jeśli interesuje Cię książka i chcesz wysłać go do swojego Kindle proces jest bardzo łatwy; powinieneś to zrobić tylko z adresu e-mail. Lub jeśli chcesz, aby wysłać artykuły do ​​przeczytania na Kindle z Pocket, a tym samym uporządkować wszystkie listy lektur; Ty też możesz to zrobić. Opowiemy krótko o jego zaletach.

Korzyści z posiadania Amazon Kindle

Wśród zalet Amazon Kindle możemy wspomnieć, że jego ekran jest jak zwykły arkusz książki lub można go obracać podczas czytania z Kindle, dzięki czemu poczujesz się tak, jakbyś był fizyczną książką.

Również jasność, jaką możesz dostosuj się do Twojego komfortu. Jego niezawodność jest udowodniona, ponieważ został stworzony przez uznane wirtualne sklepy. Ponadto w miarę postępu wersji poprawiają się zarówno pod względem funkcji, jak i pod różnymi względami.

Również z tym czytnikiem możesz pożyczać książki i pożyczać je kogo chcesz. Ale ważne jest, aby wiedzieć, że wypożyczając książkę na Kindle innym, możesz to zrobić tylko przez 14 dni.

Na przeczytanie ich będą mieli tylko dwa tygodnie. Ponadto po wypożyczeniu książki osoba ma tylko siedem dni na zaakceptowanie pożyczki; w przeciwnym razie, jeśli nie zaakceptują jej w tym czasie, książka automatycznie wróci do Twojej biblioteki.

Powinieneś także wiedzieć, że wypożyczonej książki nie będziesz mógł czytać przez okres dwóch tygodni, chyba że osoba Ci ją wcześniej zwróci. Należy zauważyć, że książka Kindle możesz pożyczyć tylko raz. Potem wróci do twojej biblioteki i już więcej nie wyjdzie.

Ważne jest, abyś dokładnie wiedział, jak działa Amazon Kindle i że są książki, których nie będziesz w stanie pożyczyć; ponieważ są wydawcy, którzy ograniczają pożyczki niektórych z nich. Cóż, wchodząc w temat, wyjaśniamy w tym poście jak szybko i łatwo udostępniać książki Kindle.

Kroki, aby udostępniać książki Kindle od jednego członka rodziny do drugiego

Jeśli jesteś jedną z osób, które lubią dzielić się ze znajomymi i pożyczać im książki; ale nie są częścią biblioteki rodzinnej, nie martw się, ponieważ dana osoba niekoniecznie musi mieć Kindle.

Ponieważ istnieje darmowa aplikacja do czytania które możesz pobrać i dzięki temu cieszyć się wypożyczeniem książki. To, co osoba musi mieć, to e-mail, abyś mógł pożyczyć mu książkę.

Gdy to zrobisz, musisz zacząć amazon.com poszukaj opcji Zarządzaj zawartością i urządzeniami kliknij zakładkę Zawartość później zobaczysz pobieranie książek które stworzyłeś na swoim Kindle. Następnie, aby wybrać książkę, kliknij pole Wybrać w książce, którą chcesz przekazać drugiej osobie.

udostępnij książkę z amazon kindle

Następnie, kliknij pole działania menu alternatywne zostanie rozszerzone. Aby kontynuować, wybierz Pożycz ten tytułJeśli nie jest dostępny, oznacza to, że nie będziesz mógł go pożyczyć.

Po naciśnięciu przycisku, aby podać ten tytuł, otworzy się strona, na której możesz dodać dane znajomego, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail. Gdy to zrobisz, kliknij przycisk Wysłać.

Na koniec powiadom znajomego, aby mógł sprawdzić, czy wiadomość została wysłana, ponieważ ma 7 dni na jej odebranie. Mamy nadzieję, że ten post był dla Ciebie bardzo przydatny i chcielibyśmy, abyś to zrobił Zostaw swój komentarz. Jeśli chcesz, możesz podzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi.

dołącz do naszego kanału telegram