Skip to content

Jak łatwo tworzyć foldery i podfoldery na iPhonie lub iPadzie (przykład)

27 de luty de 2021

Organizacja stała się fundamentalnym czynnikiem w życiu wielu ludzi: ważne jest, aby każdy na swój sposób wytworzył różne cechy i nawyki ładu, które pomogą mu wieść lepsze życie. To pomysł na zamówienie, przenosi się nie tylko na nasze życie, ale także na porządek, jaki mamy z różnymi jego elementami.

Wyraźnym tego przykładem może być nasz komputer osobisty, w którym musimy mieć jego kolejność w zależności od rodzaju naszego życia, na przykład jeśli chcemy zmienić ikony na pulpicie i foldery na komputerze.

Jednym z najprostszych sposobów przeprowadzenia takiej organizacji jest przez foldery i podfoldery. W tych przestrzeniach nie są rozmieszczone zdjęcia i dokumenty, ale także różne przedmioty do wyboru, pliki, audio i wideo.

Jeśli mamy wstępnie zaprojektowane foldery, które są przeznaczone dla określonych typów informacji, tym większy mamy porządek z naszymi urządzeniami i zaburzenie nie zajdzie w naszym życiu.

W tym poście chcemy nauczyć Cię różnych ważnych elementów, które pomogą Ci stworzyć specjalne przestrzenie dla każdego z nich posługi, elementy i pliki, które się w nim znajdują.

Zacznij organizować swoje aplikacje

Aby rozpocząć korzystanie z tego samouczka, ważne jest, aby zachować swój plik urządzenie naładowane, oprócz wykonywania kroków bez pomijania żadnych, ponieważ są one niezbędne dla całego procesu; Kroki są następujące:

  1. Aby rozpocząć, musisz nacisnąć i przytrzymać aplikację mobilną, z którą chcesz rozpocząć, aby pojawiła się w niej opcja edycji ekranu, na której zobaczysz różne opcje przeprowadzenia tej edycji.
  2. Po otwarciu tych opcji musisz przeciągnąć żądaną aplikację w inne miejsce w telefonie, w tym plik Dok, który znajduje się w dolnej części ekranu.
  3. Po tym wszystkim wystarczy uporządkować wszystkie aplikacje według własnych upodobań, a następnie nacisnąć główny przycisk, aby wszystko było na swoim miejscu

Umieść wszystkie swoje aplikacje w jednym folderze

Jeśli wręcz przeciwnie, to czego chcesz pogrupuj wszystkie swoje aplikacje W tym samym folderze, który jest ograniczony do siebie aplikacjami różnych typów, wystarczy wykonać kroki, które opisujemy poniżej:

  1. Aby rozpocząć tworzenie określonego folderu aplikacji, wystarczy rozpocząć od wybrania i przeciągnięcia żądanej aplikacji na drugą, w której chcesz się znajdować spoiwo.
  2. Zobaczysz, że automatycznie zostanie utworzony folder, do którego będziesz miał możliwość dodania nazwy; Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć pole „Nazwa”I zacznij od edycji nazwy żądanego folderu
  3. Gdy już masz spoiwo utworzony, możesz wykonać ten sam krok ze wszystkimi aplikacjami, które chcesz, a zatem stworzyć wszystkie, które chcesz.

podfoldery ekranu iPhone'a

Utwórz folder pamięci wewnętrznej, aby zapisać dane

Jest to opłacalna opcja, która jest zgodna z różnymi opcjami, w tym z wykorzystaniem chmury i jej „Dokumentacja„Dzięki temu można również szybko i łatwo uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych danych.

Jedną rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest fakt, że domyślnie żadna wersja systemu iOS nie tworzy żadnego rodzaju folderu w pamięci, więc aplikacja plików nie pozwala na to.

Aby to zrobić i rozpocząć przechowywanie plików w wewnętrznej pamięci naszego urządzenia, będziesz musiał wymusić system po rozpoczęciu tworzenia katalogu.

Jest to możliwe dzięki interwencji aplikacje Manzana takie jak GarageBand, które będą bardzo pomocne w taki czy inny sposób.

Jeśli wybierzesz tę opcję, po jej uruchomieniu aplikacja zacznie tworzyć folder właśnie w środku „Na moim iPhonie”i tam będziemy mogli rozpocząć korzystanie z tego folderu w celu zapisania w nim wszelkiego rodzaju treści, dokumentów, muzyki, filmów, a nawet plików PDF.