Saltar al contenido

Jak pobrać i zainstalować vShare za darmo na iPhone’a, iPada i iOS?

31 de agosto de 2022

VUdostępnij działa jako instalator aplikacji na iPhone’a, iPoda i iPada. Ze względu na niedawny koniec Installous, użytkownicy Apple są zmuszeni znaleźć inną aplikację, która ma te same funkcje i wreszcie znaleźliście idealną. Tutaj pokażemy, jak pobrać i zainstalować VShare.

VUdostępnij wprowadza pewne ulepszenia związane z Installous, takie jak skrócenie czasu oczekiwania na rozpoczęcie pobierania. W zasadzie ten wniosek został złożony szczególnie dla urządzeń IOS a później rozprzestrzenił się na urządzenia z Androidem.

Jak pobrać i zainstalować vShare?

Możesz zainstalować wszystkie aplikacje za darmo. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z Internetem i smartfon. Ta aplikacja jest bezpłatna, a także legalna.

Każdy może pobrać Vshare market i uzyskać za jego pośrednictwem dostęp do wszystkich aplikacji. Vshare jest podobny do sklepu z aplikacjami na Androida, w którym możesz łatwo i w kilka sekund pobrać dowolny rodzaj aplikacji. Zawiera wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na przeglądanie.

Możesz uzyskać wszystkie informacje o aplikacji, w tym wersję, rozmiar pliku, historię pobierania, ile miejsca zajmuje aplikacja i nie tylko. Będziesz mógł udostępnić plik APK aplikacji na dowolnym innym urządzeniu, bez nakładania żadnych ograniczeń. Jego graficzny interfejs jest łatwy w użyciu dla każdego użytkownika.

Tutaj możesz zobaczyć, jak pobrać vshare aplikacji i postępuj krok po kroku. Aby cieszyć się vShare na swoim iDevice, musisz mieć jailbreak i zainstalowaną Cydię. Jeśli już to masz; przeczytaj i dowiedz się, jak zainstalować vShare na swoim iPhonie, iPadzie lub iPodzie.

Jeśli jeszcze nie złamałeś jailbreak na swoim iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch z systemem iOS 7, oto szczegółowe wyjaśnienie. Wymaganych jest kilka kroków, a wykonanie jest bardzo proste.

Kroki, które należy wykonać, aby zainstalować vShare

Aby rozpocząć instalację VShare, musisz włożyć Cydię i zrobić kliknij ikonę „Zarządzaj” lub „Menedżer”w czarnym pasku na dole.

Będąc w „Mánager”, musisz wybrać „Źródła” lub „Fuentes”, czyli druga opcja. Aby kontynuować proces instalacji vShare, kliknij ikonę „Edytuj” lub „Edytuj” w prawym górnym rogu, a następnie „Dodaj” lub „Zarządzaj” w lewym górnym rogu

Kiedy klikniesz „Dodaj”, pojawi się małe okienko do wprowadzenia linkugdzie należy wpisać repocydia.com/ (bardzo ważne, bez cudzysłowów). Teraz kliknij „Dodaj źródło” lub „Dodaj źródło”. Pozwól się zainstalować, ten proces może potrwać kilka sekund.

Po zakończeniu instalacji wykonaj kliknij „Powrót do Cydii”, aby powrócić do ekranu głównego. Aby zainstalować vShare na swoim urządzeniu iDevice, kliknij „Szukaj” w prawym dolnym rogu

cydia do zainstalowania vshare

W polu wyszukiwania wpisz nazwę programu „vShare” i pojawi się tuż pod programem, kliknij go.

Wystarczy kliknąć ikonę „Zainstaluj” lub „Zainstaluj” w prawym górnym rogu, „Potwierdź”, aby potwierdzić instalację i poczekać na zakończenie procesu. Po zakończeniu instalacji kliknij „Wróć do Cydii”, aby powrócić do ekranu głównego, a następnie możesz teraz przejść do głównego menu swojego iPhone’a, iPada lub iPoda.

Gdy znajdziesz się w menu, zauważysz, że masz już ikonę swojej nowej aplikacji vShare, dotknij go, aby go otworzyć. Masz teraz zainstalowany vShare na swoim iDevice! W vShare, aby znaleźć bezpłatne aplikacje, wystarczy dotknąć lupy w prawym górnym rogu i wpisać nazwę programu, który chcesz pobrać. A jeśli chcesz wiedzieć o innych alternatywach dla Installous, oto lista najlepszych.

Aktualizacje vShare

Po zainstalowaniu vShare będziesz musiał unikaj usuwania aplikacji i aktualizuj je . W tym celu programiści nieustannie sprawdzają aplikację, aby upewnić się, że nie ma problemów, a cała zawartość jest analizowana pod kątem niezawodności.

Regularne aktualizacje zapewniają bezpieczeństwo Vshare i gwarantuje, że bez obaw możesz pobrać co tylko zechcesz aby zdobyć wirusy lub złośliwe oprogramowanie lub inne nieprzyjemne niespodzianki. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ wszelkie wydawane aktualizacje muszą zostać zainstalowane.

dołącz do naszego kanału telegram