Skip to content

Jak łatwo podłączyć MirrorLink?

10 de maj de 2022

Jeśli zazwyczaj czytasz wszystkie nasze artykuły, na pewno pamiętasz, że wtedy rozmawialiśmy trochę o telefonach kompatybilnych z MirrorLink. Prawda jest taka, że ​​chociaż było to dobre, wielu użytkowników prosi nas o znacznie więcej informacji na ten temat.

O czym musisz pamiętać w tym względzie, że W tym artykule nauczymy Cię, jak w prosty sposób podłączyć MirrorLink, jak to zrobić w kilka minut. Oczywiście musisz mieć telefon komórkowy z systemem Android 2.3.1 lub nowszym.

  • Weź swoje urządzenie mobilne z Androidem i przejdź do Ustawienia, Opcje programisty, Włącz debugowanie USB. Jeśli nie masz ich aktywowanych, musisz przejść do Ustawień, Informacje o telefonie i nacisnąć kilka razy Numer kompilacji, aż w końcu zostaną włączone
  • Po aktywowaniu debugowania USB podłącz kabel USB do telefonu komórkowego
  • Kliknij MagicLink w menu radia samochodowego, wyróżniony zieloną ikoną, taką jak M
  • Następnie daj opcję instalacji
  • A potem Zgadzam się
  • Powie ci, aby podłączyć USB, a następnie musisz ponownie nacisnąć Zainstaluj

Mój telefon komórkowy nie łączy się z MirrorLink, rozwiązanie

Cóż, niestety musimy powiedzieć, że wielu użytkowników miało problemy z działaniem MirrorLink. I dlatego spróbujemy rozwiązać te problemy, aby połączyć telefon komórkowy z MirrorLink, w zasadzie jeśli zauważysz, że nie działa lub nie odpowiada. Zazwyczaj niedogodności w tym sensie dotyczą dwóch konkretnych możliwości. Albo kabel danych nie jest kompatybilny, albo telefon komórkowy nie jest kompatybilny.

Jeśli sprawdziłeś, że oba pytania są poprawne, musisz wziąć pod uwagę, że nie powinno być żadnych problemów. Przejdźmy zatem do tego, co następuje, a mianowicie, że MagicLink musi być zainstalowany na smartfonie. Musisz tylko otworzyć aplikację, tak jak każdą inną. Później, aktywujesz system z tej samej aplikacji, a zobaczysz, że możesz zarządzać wszystkim przez WiFi lub USB, choć oczywiście zalecamy WiFi. Aktywujesz WiFi z samochodu, a oba systemy zostaną połączone.

Jak widać, cały poprzedni proces, który pozwala nam korzystać z MirrorLink, a następnie MagicLink, jest naprawdę prosty i nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, aby móc sterować komputerem swojego samochodu bezpośrednio z telefonu komórkowego w prosty, bezpieczny i naprawdę szybki sposób. Tak czy siak, jak zawsze mówimy w tego typu samouczkach, które nie są tak zwyczajne, wszelkie pytania, które masz na ten temat, po prostu musisz nam zadaća my postaramy się udzielić Ci wszystkich odpowiedzi, których możesz potrzebować na ten temat.

Czy udało Ci się połączyć MirrorLink z tym krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram