Skip to content

Jak łatwo pobrać i zainstalować wtyczkę Visual Composer w WordPress?

23 de luty de 2021

Visual Composer to idealne narzędzie dla mniej zaawansowanych użytkowników, którzy muszą tworzyć wysokiej jakości treści, ale nie mają solidnej wiedzy, aby zbudować swoją stronę internetową. Z tego powodu zalecamy przeczytanie tego artykułu, z którym się nauczysz Jak łatwo pobrać i zainstalować wtyczkę Visual Composer w WordPress?

Co to jest Visual Composer?

Visual Composer to jedna z najlepszych wtyczek do edycji i układania stron w WordPress. W tym sensie ta wtyczka służy do tworzenia postów, zaprojektować stronę internetową i dodaj motywy.

Do czego służy Visual Composer?

Visual Composer służy do dodawania separatorów treści, obrazów, pasków bocznych z widżetami, nagłówków za pomocą czcionek Google, wykresów i pasków postępu. Ta wtyczka ułatwia rozwój strony internetowej bez znajomości programowania.

Jak działa Visual Composer?

Visual Composer działa za pomocą skrótów z WordPress tworzenie zaawansowanych treści. Jest to jednak bardzo przydatne dla początkujących użytkowników, ponieważ ma prosty i bardzo praktyczny interfejs.

Visual Composer można dostosować zgodnie z „Projektant wizualny” który pozwala wybrać, gdzie zamierzasz używać wtyczki, dodawać skróty od innych twórców, dodawać kod CSS bez zmiany jakichkolwiek plików, modyfikować styl CSS szablonu i zmieniać wygląd elementów Visual Composer.

Jak łatwo pobrać i zainstalować wtyczkę Visual Composer w WordPress?

Aby pobrać i zainstalować wtyczkę Visual Composer w WordPress Możesz śledzić wtyczkę macierzy One.com z pulpitu WordPress lub uzyskać dostęp do oficjalnej strony internetowej. W tym celu zalecamy wykonanie kroków, które wyjaśnimy poniżej.

Pobierz wtyczkę One.com

Przede wszystkim musisz pobrać wtyczkę nadrzędną One.com. Kliknij witrynę help.one. Tam poszukaj przycisku «Pobierz wtyczkę One.com», aby uzyskać dostęp do szablonów i wtyczek One.com.

Zaloguj się do WordPress

Następnie należy zalogować się do dashboardu Administracja WordPress podanie nazwy użytkownika i hasła, aby kontynuować proces.

Zainstaluj wtyczkę One.com

W panelu wybierz opcję „Wtyczki”, a następnie kliknij „Dodaj nowe”, które znajdziesz w górnej części interfejsu. Kliknij przycisk „Prześlij wtyczkę”, a następnie wybierz plik z „Wybierz plik”. Pełna nazwa wtyczki to „Onecom-themes-plugins.zip”. Kliknij „Zainstaluj teraz”, aby zainstalować nadrzędną wtyczkę One.com.

Aktywuj wtyczkę One.com

Po zainstalowaniu wtyczki Matrix należy ją aktywować, klikając „Aktywuj wtyczkę”. Od tego momentu możesz rozpocząć pobieranie i instalowanie motywów i wtyczek One.com.

Pobierz łatwo wtyczkę Visual Composer w WordPress

Do pobrania Visual Composer Przejdź do sekcji „One.com” znajdującej się po lewej stronie panelu WordPress. Tam wybierz zakładkę „Wtyczki”, zlokalizuj Visual Composer i kliknij „Zainstaluj”. Następnie kliknij „Aktywuj”.

Wyświetl inne okno, aby zaznaczyć pole „Zaakceptuj warunki”. Na koniec naciśnij przycisk „Aktywuj teraz”. W ten sposób możesz teraz używać Visual Composer w WordPress.

Podświetlane logo WordPress

Pobierz program Visual Composer z jego oficjalnej strony internetowej

Inną alternatywą dostępu do programu Visual Composer jest jego oficjalna strona internetowa. Aby pobrać wtyczkę, kliknij ten link: visualcomposer.io.

Zarejestruj się, aby aktywować wtyczkę Visual Composer w WordPress

Do aktywacji wtyczki Visual Composer Konieczne jest dokonanie rejestracji, która poprosi o e-mail z potwierdzeniem użytkownika. Natychmiast rozpocznie proces zbierania danych, aby wtyczka działała.

Zainstaluj lub aktywuj wtyczkę Visual Composer w WordPress

Po zakończeniu pobierania i zarejestrowaniu się w systemie możesz aktywować Visual Composer. Ważne jest, aby wspomnieć, że możesz go aktywować w określonych obszarach swojej witryny. Zwiększa to funkcjonalność wtyczki pozwalając na jego użycie w miejscach, gdzie jest to konieczne.

Użyj programu Visual Composer

Po zainstalowaniu wtyczki Visual Composer w WordPress możesz wybrać motyw, edytować i tworzyć zawartość swojej witryny. Jeśli chcesz wybrać motyw, możesz uzyskać dostęp do „Wygląd” i w „Nadać cechy osobiste” Znajdziesz opcję edycji głównego tytułu swojej witryny, widżetów i menu. Należy pamiętać, że w WordPress można tworzyć od podstaw motywy i szablony. Możesz także wybrać projekt, dostosować kolor i czcionki.

dołącz do naszego kanału telegram