Skip to content

Jak łatwo pobrać i zainstalować Installous 5 na iPhonie, iPadzie lub iPodzie?

7 de październik de 2022

Ci, którzy mają iPhone’a, iPada, a nawet iPoda, doskonale o tym wiedzą nie wszystkie treści dostępne na tych urządzeniach są bezpłatne w sklepie Apple Store. Niektóre funkcje lub aplikacje stworzone dla tych urządzeń wymagają miesięcznych opłat za korzystanie z ich usług lub korzyści. Skutkuje to niektórymi aplikacjami lub funkcjami o nietypowych cenach. Jeśli wcześniej zastosowałeś jailbreak iOS na swoim urządzeniu, możesz pobrać i zainstalować Installous 5.

Koszt tych aplikacji nie jest bardzo drogi, ale jeśli potrzebujesz wielu natychmiast, jest to zbędny wydatek dla użytkownika. Istnieje możliwość uzyskania jednych z najpopularniejszych na rynku aplikacji bez konieczności płacenia za nie.

Installous 5 to aplikacja, która pozwoli Ci pobrać i zainstalować dowolną aplikację lub funkcję dostępną dla Twojego urządzenia z systemem iOS totalnie wolny. Teraz, jeśli naprawdę chcesz go pobrać, ale nie wiesz jak, wystarczy wykonać czynności opisane w tym krótkim i prostym przewodniku.

Tak więc na urządzeniu z systemem iOS możesz liczyć na tę niesamowicie przydatną aplikację. Musisz poświęcić tylko 5 minut Twój czas na przeczytanie instrukcji, aby to zrobić. W trakcie tego nauczymy Cię, jak dodać dowolną aplikację do swojego iPhone’a lub iPada za pośrednictwem Cydii.

Jak łatwo pobrać i zainstalować Installous 5 na iPhonie, iPadzie lub iPodzie?

Niezależnie od tego, czy używamy iPhone’a czy iPada, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest przejście do sekcji Cydia, która jest bardzo łatwa w instalacji. Ale już, w możliwym przypadku, że nie masz Cydii, będziesz musiał zmodyfikować swoje urządzenie przenośne. W tym celu możesz udać się do specjalisty ds. obsługi technicznej lub poszukać samouczka na temat „Jak zastosować Jailbreak na urządzeniu z systemem iOS”.

Nie martw się, ten proces to nie zmieni wiele twojego telefonuale jeśli chcesz, możesz odinstalować Cydię bez narażania telefonu na ryzyko, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Po wejściu do aplikacji Cydia, będziemy musieli przejść bezpośrednio do sekcji „Zarządzaj” i od razu wejdziemy w opcję „Źródła”. Będziemy mogli zaobserwować, że prezentowana jest pokaźna lista różnorodnych stron internetowych, do których będziemy mieli dostęp. W tym momencie naprawdę nie będziemy musieli na razie na nie patrzeć. Będziemy musieli przejść do przycisku, który znajduje się w prawej górnej części ekranu.

W ten sposób klikniemy przycisk „Edytuj”, co umożliwi pojawienie się przycisku po lewej stronie ekranu z napisem „Dodaj”. Zgodnie z oczekiwaniami naciśniemy ten przycisk, który pojawił się, aby zintegrować opcję. ta akcja wygeneruje okno pop-up z polem, w którym możemy wpisać te, które chcemy znaleźć.

W tym polu ostrożnie wprowadzimy ten adres URL: „https://cydia.hackulo.us”. ale bez dodawania cudzysłowów, ponieważ wpłynie to na wynik. Bardzo ważne jest dokładne wpisanie tego adresu URL, ponieważ literówka może zrujnować całą procedurę.

pobierz instalacyjną 5

Jak pobrać i zainstalować Installous 5 na urządzeniu z systemem iOS?

Po wprowadzeniu tego adresu będziesz musiał kliknąć przycisk z napisem „Dodaj źródło”. Teraz nadchodzi jeden z najważniejszych kroków do zakończenia tego całego procesu. Będziesz musiał wrócić i wpisać wyszukiwarkę”Instalator 5” i klikniemy opcję o tej samej nazwie z reprezentatywnym ekranem ikon.

Spowoduje to przekierowanie do zakładki informacyjnej „Installous 5”. Tutaj możemy przejrzeć niektóre funkcje tej aplikacji, aby pobrać aplikacje. Kiedy jesteśmy pewni, że to ten, który jesteśmy winni, naciśniemy przycisk instalacji. I natychmiast potwierdzimy pobranie tej aplikacji.

Po pobraniu tej aplikacji pojawi się czarne okno z różnymi poleceniami, nie musisz się bać, to całkowicie normalne. Po zakończeniu procesu kliknij „Uruchom ponownie SpringBoard” Zgodnie z oczekiwaniami nasze urządzenie zostanie ponownie uruchomione.

Po zakończeniu tego restartuZakończymy instalację! I będziemy liczyć na naszej liście aplikacji z „Installous 5”. Teraz możemy uzyskać do niego dostęp i wyszukać aplikację, którą chcemy zainstalować. A co najważniejsze: całkowicie za darmo.

Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli tak, a masz jakieś pytania lub sugestie, zapraszamy do pozostawienia go w komentarzu, chętnie go przeczytamy!

dołącz do naszego kanału telegram