Skip to content

Jak łatwo pobrać grę Pokémon Snap w języku hiszpańskim na Androida?

30 de grudzień de 2021

Czy myślisz, że jesteś prawdziwym fanem Pokémonów? jak wygląda prawdziwe środowisko naturalne stworzeń Pokémon i uchwyć ten moment na obrazie?.

Jeśli Twoja odpowiedź na oba pytania jest twierdząca, musisz pobierz Pokémon Snap na Androida. Wyjątkowa gra, w której możesz być tego świadkiem i jednocześnie robić zdjęcia wszystkich znalezionych gatunków pokémonów.

Jest o Pokémon Snap, sam powstał w 1999 roku na Nintendo 64, ale nadszedł czas na aktualizację i na platformę Android. Tutaj znajdziesz setki najlepszych scenariuszy i najrzadszych Pokémonów, a także wiele przygód, które sprawią, że Twój wewnętrzny fotograf wyjdzie na jaw.

polecam cię pobierz Pokémon Snap na Androida bo w ten sposób będziesz miał okazję spróbować czegoś nowego, ale wiem też, że Cię to zafascynuje.

Powiem ci trochę o tym, o co chodzi, zostaniesz fotografem Pokémon, któremu zostanie przydzielone bardzo proste zadanie. Musisz udać się na wyspę, aby spróbować zrobić najlepsze zdjęciaChodzi o to, aby uchwycić wyjątkowe chwile, które mają te urocze stworzenia.

W każdym etapie będziesz mógł zrobić 60 zdjęć, na koniec dnia musisz wybrać najlepsze dla profesora OakaKiedy powie Ci, które są najlepsze, otrzymasz swój wynik.

Jeśli lubisz gry Pokémon, to jest więcej niż jasne spodoba ci się gra pokemon go, Musisz tylko wiedzieć, jak pobrać i zainstalować Pokémon Go dla dowolnej wersji Androida.

Ta fantastyczna gra została wydana w 1999 roku na konsolę Nintendo 64. Teraz można w nią grać na platformie Android, gdzie możemy docenić najlepsze scenariusze i najbardziej kontrowersyjne potwory Pokémon, plus tysiące przygód Pomoże nam to doskonalić nasze umiejętności jako fotografów.

Chociaż gra została pierwotnie wydana na Nintendo 64, w ostatnim czasie została wydana na różne platformy, chociaż chcesz ją mieć Twoje urządzenie z systemem operacyjnym Android.

Wystarczy wejść i pobrać go w Sklepie Play lub tym, który najbardziej Ci się podoba, będziesz potrzebować emulatora które jeśli możesz dostać w sklepie.

Wystarczy wejść do Sklepu Play, znajdziesz setki aplikacji, które pozwalają na emulację gier konsolowych, musisz tylko poszukaćEmulator N64”I zobaczysz, jak pojawią się różne opcje.

Ale żeby Ci wszystko ułatwić, powiem Ci, że najlepiej możesz pobrać to MegaN64, jest całkowicie darmowy i działa świetnie.

Kiedy go znajdziesz, musisz kliknąć Zainstaluj, a następnie poczekaj, aż się pobierze i zainstaluje a po zakończeniu procedury naciskasz otwórz. To takie proste, najbezpieczniejsze jest to, że znajdziesz kilka aplikacji podobnych do tej gry, ale hej, jeśli jesteś ze starej szkoły, pobierz ROM i voila.

Tym razem, wcielimy się w postać Todda Snapa, fotograf Pokemon, który ma bardzo proste zadanie. Twoim zadaniem jest udać się na dziwną wyspę i zrobić najlepsze zdjęcia Pokémonom w ich najbardziej wyjątkowych i prymitywnych momentach.

Rozgrywka jest bardzo prosta, jest to FPS, w którym musisz poruszać się po menu pełnym faz. W każdej fazie możesz wykonać do 60 zdjęć, aby na końcu każdego z nich wybrać te najlepsze do pokaż je nauczycielowi Oak, który jest przewodnikiem po tej przygodzie. Gdy nauczyciel wybierze najlepsze, wystawi za nie ocenę.

W ten sposób możesz łatwo pobrać Pokemón Snap

Jak już wiemy, ta gra został pierwotnie wydany na Nintendo 64, ale obecnie został wydany również na inne platformy, takie jak Wii U.

Idealnie byłoby grać na klasycznym Nintendo 64, ale jeśli chcesz grać ze smartfona lub tabletu, musisz pobierz ROM gry i oczywiście emulator Nintendo 64 dla Androida.

W sklepie Graj w Google Możesz znaleźć wiele emulatorów, które pozwolą ci grać w stare gry wideo tej konsoli na twoim urządzeniu. Bardzo łatwo je znaleźć, wystarczy umieścić w pasek wyszukiwania „Emulator N64” i natychmiast zostanie wyświetlonych kilka opcji.

Aby mieć tę grę, bardzo ważne jest, aby mieć zainstalowany Sklep PlayJeśli z jakiegoś powodu go nie masz, musisz tylko wiedzieć, jak możesz bezpłatnie pobrać i zainstalować Sklep Google Play.
łapanie kropek

Kroki, aby pobrać Pokémon Snap na Androida:

  1. Najpierw musisz otworzyć aplikację Graj w Google znaleźć w katalogu aplikacji.
  2. Następnie wpisz w pasku wyszukiwania MegaN64Po znalezieniu aplikacji kliknij ją, a pojawi się nowe okno. Jeśli masz problemy ze znalezieniem aplikacji, skorzystaj z tego linku.
  3. W tym oknie musisz kliknąć przycisk zainstalować i natychmiast pojawi się informacja, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do aplikacji. Wystarczy kliknąć Zaakceptować i rozpocznie się pobieranie.
  4. Teraz powinieneś poczekać, aż emulator automatycznie się pobierze i zainstaluje.
  5. Następnym krokiem jest pobranie ROM z Pokémon Snap, możesz to zrobić za pomocą tego linku.
  6. I na koniec pozostaje tylko otworzyć emulator i załadować ROM i voila, grać.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby pobierz Pokémon Snap na Androida szybko i łatwo. Może znajdziesz aplikacje podobne do gry, ale nie podobne do oryginalnego Nintendo 64. Teraz zrób najlepsze zdjęcia wszystkich znalezionych Pokémonów!

Od tej chwili dam Ci znać, że możesz wypróbować tylko tę aplikację jeśli naprawdę jesteś fanem PokémonJeśli nie wiesz, jak nazywają się niektóre Pokémony, nawet jeśli są najbardziej popularne, zobaczymy się w Disneyu. Kłammy, bądźmy poważni, nawet w kilku akapitach.

Następnie wracając do Pokemony, na wypadek, gdybyś nie wiedział, zanim seria wyszła że wszyscy widzieliśmy, kiedy byliśmy małymi grami, istniały, chociaż możesz w to nie wierzyć, najpierw stworzono grę, a potem serię.

No cóż dzięki Pokémon Go wszystkie te wspomnienia powróciły i jak bardzo nam się to podobało, w zasadzie wszyscy oszaleli z tą grą, a to znaczy, kto nie?

Dzięki tej aplikacji można wyjść na spacer, pogawędzić, a także dobrze się bawić szukając Pokémona, a ponadto otrzymujesz nagrody za poziom, jest to coś wyjątkowego, a raczej było.

dołącz do naszego kanału telegram