Skip to content

Jak łatwo pobierać i instalować aplikacje na chińskim smartwatchu (przykład)

28 de luty de 2021

SmartwatcheSą to zegarki pełne technologii, które mają pozostać; Ułatwiają nam życie, ponieważ może działać jak mały telefon na nadgarstku. Jednak możesz być nowy w korzystaniu z tego rodzaju technologii. Nie martw się, pomożemy Ci do pobierania i instalowania aplikacji z zegarka SmartWatch Chiński łatwo, czytaj dalej z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Jak mogę szybko i łatwo aktywować swoją przeglądarkę na chińskim smartwatchu?

Na początek należy wziąć pod uwagę fakt, że te grille SmartWatch są generyczne, zwykle wszystkie mają te same cechy niezależnie od marki. Możesz nie tylko zobaczyć czas, ale także użyć go jako pliku uzupełnienie Twojego telefonu.

Na pewno chcesz wiedzieć, jak mieć internet na swoim SmartWatchu. Najpierw musisz mieć zegar, który zawiera wejście SIM i kartę Micro SD. Po włożeniu karty SIM i włączeniu linii zasięgu pojawi się na lustrzanym urządzeniu.

Co mam teraz zrobić? Po prostu skonfiguruj go do nawigacji i użyj odpowiednich klawiatur. Jak to zrobić? W zależności od przeglądarki powinieneś szukać APN Twojej linii. Następnie należy wyszukać aplikację w ustawieniach, wprowadzić łączność i konto danych, a następnie wprowadzić dane już wyszukane dla swojej linii.

Kiedy wyjdziesz, zapisz go i w ten sposób będziesz miał gotowy, a następnie przejdź do przeglądarki w jej ustawieniach, zmodyfikuj stronę główną do swoich upodobań lub preferencji, w ten sposób możesz szybko cieszyć się stroną główną i z łatwością.

Jak pobrać i zainstalować aplikacje na chińskim smartwatchu?

Będziesz mieć kilka sposobów instalacji aplikacji na swoim chińskim SmartWatchu, dzisiaj Cię nauczymy dwie odpowiednie metody to ułatwi doświadczenie.

Metoda tradycyjna

Jest to bardzo proste, najpierw należy wprowadzić ustawienia zegara, a następnie przejść do ustawień BT, powinien on być zawsze włączony i widoczny. Następnie przez telefon komórkowy przejdź do wybierz bluetooth i aktywuj go, Znajdź urządzenie i sparuj je.

Następnie poszukaj oglądaj kod QR, i za pomocą aplikacji skanującej zeskanuj wspomniany kod, w następnym kroku będziesz musiał przejść do strony, która wybiera wspomniany kod. Następnie poprosi Cię o wejście do wyszukiwarki, wybierz Sklep Play i udaj się tam.

Gdy to zrobisz, będziesz musiał wyszukać aplikację, której potrzebuje zegarek. Pojawi się po zeskanowaniu kodu, po pobraniu, otwarciu go i przejściu do tego samego menu, kliknięciu, aby się połączyć, pojawi się link do zegara.

pobierz i zainstaluj aplikacje w tradycyjny sposób na chińskim smartwatchu wybierz bluetooth

Będziesz mógł mieć widoczną ikonę, która mówi „Połączmy się”Kontynuuj, aby zaakceptować lub zezwolić, a tym samym uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji w telefonie. Wprowadź powiadomienia, aby nadać systemowi uprawnienia, poszukaj tych z Twoich preferencji, które są kompatybilne, a tym samym ciesz się znacznie bardziej doświadczeniem.

Z Apple Watch do pobierania i instalowania aplikacji na SmartWatch

Najpierw musisz mieć aplikację na swoim połączonym telefonie o nazwie „Apple watch”, aby móc pobierać aplikacje na swój chiński SmartWatch. Wchodząc do tej aplikacji należy przejść do sekcji „Apple store” tam się pojawią wszystko aplikacje kompatybilne z Twoim SmartWacht. Po pobraniu uruchomi się automatycznie na zegarku i będziesz mógł się nim cieszyć w ciągu kilku minut.

A co najważniejsze, możesz korzystać z aplikacji takich jak Messenger, WhatsApp czy Facebook na tym samym urządzeniu. Masz już wszystkie niezbędne informacje, aby w krótkim czasie rozpocząć korzystanie ze SmartWatcha i cieszyć się maksymalną technologią na nadgarstku. Nie zapomnij skomentować tego postu więc możesz nam powiedzieć, jak poszło, a nie tylko podzielić się z innymi, aby oni również się dowiedzieli. Życzymy sukcesów w tym wyjątkowym doświadczeniu.

dołącz do naszego kanału telegram