Skip to content

Jak łatwo nagrywać filmy TikTok za pomocą mojego głosu? – Bezproblemowo edytuj swoje filmy

2 de grudzień de 2021

Jeśli zostałeś twórcą treści TikTok, z pewnością znasz kilka narzędzi, które pozwalają dostosować wideo do tego, co chcesz wyświetlać. Forma dostosowywanie nagrania odbywa się za pomocą własnego głosu. Aby dowiedzieć się, jak najlepiej go wykorzystać, czytaj dalej ten artykuł.

Jakie są wymagania, aby umieścić mój głos w filmach TikTok?

TikTok wyróżnia się duża liczba filmów przesyłanych dziennie na różne tematy, niektóre opierają się na wyzwaniach, które są popularyzowane na całym świecie. Chociaż są ludzie, którzy bardziej identyfikują się z tworzeniem materiału zawierającego ich głosy.

Może treść to samouczek, który wymaga użycia kilku filmów w jednej treści, może to być również materiał, który trzeba nagrać w trybie zwolnionym. Bez względu na powód, ewidentnie musisz nałożyć swój głos, aby nadać mu wyższą jakość co zamierzasz przesłać.

Aby umieścić swój głos w filmie TikTok, musisz upewnić się co do dwóch podstawowych rzeczy, po pierwsze musisz mieć konto w aplikacji, a po drugie, utwórz nagranie lub wgraj je z galerii po trzecie.

Nagraj wideo z muzyką z aplikacji

Kolejną podstawową rzeczą jest to, że tworząc nagranie musisz używać muzyki, która jest dostępna w aplikacji. Na szczęście TikTok ma bardzo kompletną bibliotekę piosenek, audio, żartów, wirusowych filmów, klipów filmowych i innych.

Kiedy idziesz nagrać film, jedna z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić jest wyszukanie muzyki, która będzie w nagraniu. Po ukończeniu materiału wystarczy kliknąć ikonę muzyki, aby uzyskać opcję lektora.

Z tego elementu możesz ustalić sekcję filmu, w której będzie Twój głos, możesz nawet zdecydować, czy w tle będzie oryginalna muzyka nagrania, jaka będzie głośność muzyki lub Twojego głosu, w dodatek do sprawdź, czy twoje słowa nie są zniekształcone.

Co mogę zrobić, aby mój głos był dokładnie w momencie moich filmów?

Jeśli uczysz się korzystać z narzędzi tej aplikacji, być może natknąłeś się na elementy, które umożliwiają wykonanie nagrania w odwrotnej kolejności. Możesz także dodawać efekty i filtry w pojedynczej sekcji lub w całym filmie.

Chodzi o to, że możesz wykorzystaj każdy element na swoją korzyść i spraw, aby każda treść była innym i atrakcyjnym materiałem, aby zdobyć więcej obserwujących. Możesz nawet użyć hashtagu w poście, który jest popularny dla wielu, aby zobaczyć Twoje filmy.

Kiedy edytujesz nagranie w tej aplikacji, masz pasek, na którym możesz zobaczyć oś czasu odtwarzania. Z tego paska możesz wybrać sekcję treści, do której chcesz dodać tekst, efekt lub nakładkę głosową.

filmy z Twoim głosem na tiktok

Popraw filmy i Lyp Sync

TikTok został pierwotnie spopularyzowany przez synchronizacja ruchu warg równolegle z dźwiękiem lub piosenką. Dzięki temu ludzie mogą udawać, że śpiewają lub prowadzą dialog bez konieczności używania głosu.

Po jej uruchomieniu pod nazwą, pod jaką obecnie znamy aplikację, można tworzyć inne rodzaje filmów bez wychodzenia z pierwotnej istoty. Dzięki funkcji nakładki głosowej możesz poprawić jakość nagrania i zwiększyć jego atrakcyjność.

Musisz tylko aktywować funkcję i równolegle symulować słowa muzyki w tle, możesz nawet zmieniać głośność, aby w niektórych sekcjach był słyszalny oryginalny dźwięk podczas wykonywania Lyp Sync, a w innych Twój głos był słyszalny.

Jak spowolnić swój głos w filmach TikTok?

Kiedy tworzysz film, aby go zapisać lub opublikować w tej chwili, masz możliwość ustawienia szybkości głosu lub dźwięku. Podczas nagrywania po prawej stronie ekranu znajdują się pionowe ikony.

Druga ikona w orientacji od góry do dołu to ta, którą musisz nacisnąć, aby przyspieszyć lub spowolnić głos wideo. Dobrą rzeczą w aplikacji możesz wybrać, jeśli tylko jedna sekcja nagrania będzie wolniejsza lub szybsza niż reszta.

dodaj swój głos do filmu tiktok

Efekt powolnego głosu może wyróżnić konkretny moment lub podkreślić specjalne kliknięcie. Po naciśnięciu tej sekcji masz kilka opcji prędkości i możesz nimi grać według własnego gustu.

Teraz, jeśli nadal nie wiesz, jak z niego korzystać, nie nadużywaj ich, ponieważ ich wynik może być negatywny dla twoich produkcji. Dlatego najpierw przećwicz i wizualizuj jego rozwój, aby zobaczyć, czy efekt jest taki, jakiego oczekiwałeś i czy możesz go wykorzystać.

dołącz do naszego kanału telegram