Skip to content

Jak łatwo konwertować strony na posty i odwrotnie w WordPress

15 de kwiecień de 2021

Konwertuj strony na posty w WordPress Jest to bardzo prosty proces do zastosowania, sposób na to nie obejmuje tylko szybkiego pobrania wtyczki i edycji zarówno w sekcji stron, jak i w sekcji wpisów na platformie WordPress.

Jeśli potrzebujesz skonfigurować wejścia i stron Twojego bloga za pośrednictwem WordPressatutaj możemy Ci pomóc; przedstawiamy najprostszy i najbardziej podstawowy sposób na zmianę lub konwersję stron na posty i odwrotnie. W kilku krokach możesz to zrobić, czytaj dalej.

Jak łatwo konwertować strony na posty za pomocą WordPress?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby przekonwertować strony na posty, jest wejście na WordPress; Jeśli nie masz jeszcze WordPressa, a chcesz go użyć do edycji swojego bloga, nie czekaj dłużej, aby go zainstalować.

Wejdziemy do WordPressa, a następnie będziemy znajdować się po lewej stronie ekranu, aby kliknąć sekcję lub opcję Wtyczki. W wyszukiwarce Plugins, która znajduje się po prawej stronie naszego ekranu, skorzystamy z wyszukiwarki wpisując „Przełącznik typu poczty”.

Po wynikach wyszukiwania klikniesz pobierz tę wtyczkę. Następną rzeczą będzie zainstalowanie go, ale odbywa się to automatycznie; za zaleta tej wtyczki polega na tym, że działa jako rozszerzenie WordPress i nie powinieneś w ogóle niczego uruchamiać.

Następną rzeczą, którą zrobisz, będzie wejdź w opcję stronyi wprowadź jedną z posiadanych stron; Dzięki pobraniu wtyczki będziesz mieć teraz możliwość edycji strony po prawej stronie ekranu.

Klikniesz edytuj, a zakładka zostanie podzielona na miejsce wybierzesz opcję biletów; po wykonaniu tej czynności wystarczy kliknąć OK i zastosować. Zmiana zostanie dokonana automatycznie.

Jak łatwo konwertować posty na strony za pomocą WordPressa?

Procedura odwrotna jest w zasadzie taka sama, musisz wprowadzić opcję wprowadzania, która znajduje się po prawej stronie nasz interfejs w WordPress i wykonaj następujące czynności.

Po zainstalowaniu Wtyczka „Post Type Switcher”Będziesz mieć również możliwość edycji za jego pomocą podczas wprowadzania wpisu z WordPress, aby go edytować.

Podobnie jak w poprzednim procesie, opcja edycji będzie dostępna po prawej stronie ekranu; klikniesz na to i następnie wybierzesz opcję stron aby przekonwertować post na stronę.

W ten sposób możesz następnie przekonwertować dane wejściowe na pliki Strony WordPress za pomocą wspomnianej wtyczki; Teraz, jeśli chcesz tylko utworzyć stronę internetową w tym formacie, możesz to łatwo zrobić krok po kroku.

W tym drugim przypadku będziesz potrzebować wiedzy w WordPress, którą można łatwo zdobyć poprzez praktykę i zbadać ten format. Gdy już się nauczysz, będziesz musiał również utworzyć, dodać i wstawić artykuł na stronie internetowej za pomocą WordPress, tworząc dla niego zawartość.

Jaka jest różnica między postem a stroną w formacie WordPress?

Teraz nauczyliśmy się już, jak konwertować wpis na stronę, a proces odwrotny, stronę na wpis; i zrobiliśmy to za pomocą pliku proste pobieranie i dostosowywanie konfiguracji wtyczki.

wordpress do konwersji stron na posty

Ale nie rozmawialiśmy o postach ani stronach jako takich, co moim zdaniem jest konieczne, aby zrozumieć przyczynę tej wtyczki, a także powód, dla którego redaktorzy i redaktorzy decydują się na tę zmianę sporadycznie.

Podobnie jak ta wtyczka, istnieje wiele innych, które można wykorzystać do wielu różnych funkcji, takich jak te używane do przekierowywania stron lub adresów URL WordPress i innych. I każdy z uzasadnioną rolą w procesie redagowania blogów i stron w WordPressie.

„Przełącznik typu postu” wtedy należy zamienić wpis na stronę i odwrotnie. Strona jest sposobem na ustalenie stałych informacji, które są zorganizowane hierarchicznie, a wpis to wiadomości i informacje skategoryzowane.

Oba tryby publikowania to używane do różnych celów, a czasami podczas przesyłania artykułu w poście, a nie na stronie, pojawia się błąd. Dlatego przekształcenie tego jest koniecznym procesem.