Skip to content

Jak łatwo i szybko drukować faktury z Shopify — różne metody

12 de marzec de 2022

Podstawowym celem każdego sklepu internetowego jest uzyskanie wynagrodzenia w zamian za produkt, oczywiście podstawowym elementem w tym procesie jest generowanie faktur.

Korzystając z Shopify, zdecydowana większość procesów jest wykonywana online, w tym rozliczanie. Ale tak w konkretnej sytuacji będziesz musiał je wydrukować Jak to zrobić? Czytaj dalej, a wyjaśnimy różne sposoby osiągnięcia tego.

Jak wydrukować fakturę z 'Shopify POS’?

Zgadzamy się, że Shopify jest obecnie jedną z najlepszych i najbardziej kompletnych platform do prowadzenia Twojego sklepu internetowego. Jeszcze korzystniejsze niż przesyłanie produktów na Instagram. Dlatego nadajesz swojej marce pieczęć profesjonalizmudając konsumentowi do zrozumienia, że ​​może mu zaufać.

Aby ugruntować to zaufanie w transakcjach kupna-sprzedaży, konieczne jest wystawienie dowodu zakupu, zawierającego dane do płatności i inne. Chociaż wiele razy z cyfrowym paragonem wystarczy, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał to wydrukowaćnajczęstszym sposobem, aby to zrobić, jest skorzystanie z Shopify POS:

 • Potwierdzając zamówienie, poszukaj opcji „Aplikacje”
 • Teraz wybierz opcję „Drukuj za pomocą drukarki zamówienia”.
 • Wybierz dokument, który chcesz wydrukować, czy to faktura, czy dowód dostawy. Możesz skonfigurować więcej szczegółów drukowania, jeśli klikniesz „Drukuj za pomocą drukarki zamawiającej”, na przykład liczbę kopii, drukowanie z przodu iz tyłu itp. Potwierdzasz przyciskiem „Drukuj”.
 • Możesz skorzystać z dostosowania szablonu do swoich preferencji, aby później móc go używać we wszystkich drukowanych fakturach, korzystając z następującej ścieżki: Aplikacje > Zamów drukarkę > Zarządzaj szablonami > Drukuj domyślnie.

Jak poprawnie wydrukować fakturę od „Shopify Admin”?

Nie ma jednego sposobu drukowania faktur w Shopify, ponieważ platforma została zaprojektowana tak, abyś mógł znaleźć metody, które najlepiej dla Ciebie działają, w oparciu o Twój własny przepływ pracy. Zatem, drugi sposób na fizyczne uzyskanie tego dokumentuskłada się z następujących kroków.

generowanie faktury w shopify

 • Najpierw przejdź do oficjalnej strony Shopify.
 • Tam przejdź do „Panelu sterowania” lub „Administrator Shopify”.
 • Wybierz opcję „Zamówienia” lub „Zamówienia”.
 • W tym miejscu należy zaznaczyć wszystkie zamówienia, dla których chcesz otrzymać fakturę lub dowody dostawy.
 • Teraz musisz kliknąć przycisk „Więcej akcji”, na wyświetlonej liście upewnij się, że wybrałeś „Drukuj za pomocą Zamów drukarkę”.
 • Poniżej znajduje się określenie, jaki rodzaj dokumentu chcesz, w opcji „Szablony” lub „Szablony”.
 • Gdy skończysz, kliknij „Drukuj”, w ciągu kilku sekund będziesz mieć przy sobie wszystkie niezbędne faktury fizyczne.

Jakich aplikacji użyć, aby łatwo drukować faktury w Shopify?

Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły procesu pracy w sklepie internetowym, ale jeszcze z nim nie zacząłeś, możemy polecić Ci wypróbowanie generatorów nazw i pomysłów na markę. Pamiętaj, że na tym rynku dominuje kreatywność i własny styldodany do propozycji wartości, którą możesz zaoferować swoim klientom.

Dlatego im więcej uwagi poświęcisz szczegółom, tym więcej będą wiedzieć, jak wycenić Twoją usługę. Na pewno nie daj się nabrać na podstawowe i powszechne setki osób używają tego samego formatu domyślnie rozliczenie i kiedy je zapłacisz Jak się wyróżnić?, droga trochę się komplikuje.

Chociaż jest to decyzja całkowicie osobista i nie do końca konieczna, korzystać z aplikacji innych firm kompatybilnych z Shopify, może zapewnić dodatkową korzyść podczas przeprowadzania tego procesu. Nie tylko pozwalają dostosować więcej szczegółów dokumentu, ale mają narzędzia księgowe, które są niezbędne do utrzymania porządku i porządku w Twoim sklepie.

Od „PrintHero”

Pierwszym narzędziem, które chcemy Państwu zaprezentować, jest PrintHero, interfejs, który pozwala dostosować faktury i dowody dostawy tak, aby można było Zapewnij swoim klientom pełne wrażenia z zakupów niezrównany. W ten sposób możesz opracować strategie, które zawierają jakiś rodzaj kuponu rabatowego dla przyszłych zamówień.

Pomaga także klasyfikować dostawców i zarządzać nimi, sortować zamówienia według typu pozycji i nie tylko. Na razie jest dostępny tylko w języku angielskim i niemieckim, znajdziesz go w sklepie z aplikacjami Shopify i kosztuje 14,99 USD miesięcznie.

projektant druku

W procesie wystawiania faktur online możemy również znaleźć różne narzędzia, które odpowiadają naszym potrzebom i budżetom, nie warto inwestować kwoty w aplikacja, która nie spełnia Twoich wymagańtym bardziej, jeśli nie generujesz zysku na tyle stabilnego, by sobie na niego pozwolić.

Z tego powodu druga aplikacja, którą Państwu przedstawiamy nosi nazwę „Print Designer”, której bezpłatny okres próbny trwa dwa tygodnie. Po zakończeniu, jeśli zdecydujesz się zostać, anulujesz tylko 4,99 USD miesięcznieco sprawia, że ​​jest to doskonała opcja do personalizacji faktur Twoich klientów.

dostosuj faktury Shopify

Jak dostosować faktury, które będą drukowane z Shopify?

Wracając do podstaw, od samego Shopify, przy odrobinie cierpliwości możesz dostosować konfigurację swojego sklepu, aby wszystkie jego dane prawne są zarejestrowane, od logo po rejestrację. Aby faktura końcowa miała charakter ustawowy, podstawowe dane, jakie musi zawierać dokument to:

 • Informacje o firmie wydającej, nazwa firmy, lokalizacja i kod pocztowy.
 • Informacje o kliencie, imię i nazwisko, adres e-mail i lokalizacja.
 • Informacje o zakupie, nazwa i liczba pozycji, ceny, ilość i suma.

dołącz do naszego kanału telegram