Skip to content

Jak łatwo edytować pionowe filmy dla IGTV na Androida

29 de styczeń de 2021

Od jakiegoś czasu wiodąca platforma do udostępniania wideo i zdjęć ożywiła swoją aplikację IGTV, więc wielu użytkowników dołączyło do edycji pionowych filmów dla IGTV.

To stworzenie jest tylko jedno specjalistyczna aplikacja do publikowania filmów wertykalnych Jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w smartfonach.

W tym sensie IGTV lub, jak wiadomo, Instagram TV, ma tę szczególną cechę, że pozwala na to filmy trwające maksymalnie dziesięć minut. W ten sam sposób pozwala zapisać je na telefonie komórkowym, abyś mógł je zobaczyć, kiedy tylko chcesz.

Nawet jeśli konto, które publikujesz, jest zweryfikowane lub dość popularne, limit czasu wzrasta do 60 minut.

Teraz, jak już powiedzieliśmy, ta aplikacja nie jest nowością, ale mimo to wielu użytkowników nie wie, jak edytować pionowe filmy dla IGTV.

I to jest to, chociaż nie są wymagane żadne zaawansowane umiejętności tworzenia i edycji, normalną rzeczą jest zawsze szukać produktów do przesłania, które są dobrej jakości.

Głównie dlatego, że przy próbie publikacji wertykalnego wideo oczekuje się, że obejrzy go wiele osób, a zatem nikt nie będzie chciał zaprezentować czegoś źle zrobionego.

Tak więc, chociaż treść zależy od każdej osoby, można zagwarantować, że wideo ma odpowiednią jakość edycji.

Dlatego przedstawiamy tutaj kilka dostępnych i łatwych w użyciu opcji edytuj pionową zawartość audiowizualną dla IGTV na smartfonie z systemem Android.

Należy zauważyć, że montaż z telefonu komórkowego jest znacznie łatwiejszy, szczególnie ze względu na poszanowanie formatów nagrywania.

Aplikacja Video Show do edycji pionowych filmów

Po zainstalowaniu tej aplikacji, która jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS w określonym sklepie każdego systemu.

W edytorze wideo należy wybrać i dodać cały materiał do wykorzystania (obrazy i filmy).

Następnie opcja „Współczynnik proporcji„Umożliwi umieszczenie filmów w pionie, z”9:16„Musi wystarczyć do edycji.

Ta aplikacja oferuje szeroką gamę utworów muzycznych i motywów do wyboru, obsługuje również eksportowanie pliku w jakości HD i bez ograniczeń czasowych.

Z drugiej strony zawiera dużą liczbę efektów, możliwość dołączania tekstów, przejść, etykiet, GIF-ów, efektów dźwiękowych, a nawet lektora. I wiele innych do odkrycia.

Aplikacja do edycji wideo na żywo

Jest to jeden z najpopularniejszych edytorów wideo, jeśli chodzi o telefony komórkowe. Jest również dostępny na iOS i Androida.

Jest pozycjonowany jako dość prosta opcja edycji pionowych filmów dla IGTV, chociaż wiele jego funkcji jest ograniczonych, jeśli nie jesteś Premium.

Nawet jeśli, umożliwia spłaszczanie klipów wideo, a także wybieranie efektów specjalnych do dodania, a nawet używanie efektownych przejść do zmiany klipów.

W szczególności należy wziąć pod uwagę w tej aplikacji, oryginalny film musi być pionowytak, aby ostateczna kreacja nie stwarzała problemów.

pobierz wideo viva

Chociaż w sekcji o nazwie „Edytuj klip„Przynosi modalność”Proporcja”, W którym o godz wybierz 9:16 przeskaluje wideo lub rozmyje go w celu dopasowania.

Videoshop – Doskonała aplikacja do edycji wideo w pionie

Podobnie jak inne aplikacje, ta akceptuje dołączanie filmów wertykalnych, ale jeśli środki do dodania nie spełniają tego warunku, nie będą same przeskalowywać.

W ten sposób należy to zrobić ręcznie poprzez opcję „rozmiar”, A następnie powiększ palcami.

Ta aplikacja umożliwia przycinanie filmów, a także dodawanie przejść i dźwięków. Ale nadal możesz przesyłać długie filmy w swoich historiach. Ponadto możesz poprawić kontrast, jasność, nasycenie i odcień, a także prędkość.

Wszystko to w prosty sposób, dodając nawet motywy i filtry, które można wybrać. Zawiera wiele innych opcji, które można zbadać, jeśli jesteś płacącym klientem.

Na koniec należy o tym pamiętać użycie odpowiedniego powiększenia do edycji pionowych filmów dla IGTV to tylko część procesureszta zależeć będzie od kreatywności, zastosowania, umiejętności, chęci i czasu zainwestowanego w projekt.