Skip to content

Jak łatwo dołączyć do klanu prywatnego lub publicznego w Clash Royale

23 de luty de 2021

Clash Royale stało się jednym z największych sukcesów pod względem gry mobilne, jest mówiony i jest dostępny na urządzenia z Androidem i iOS. Odkąd został wydany, udało mu się skłonić różnych graczy i okazjonalnych użytkowników, aby spojrzeli na niego z dużym zainteresowaniem, dzięki dynamice gry, doskonałej rozgrywce i przyjaznemu, ale zabawnemu wyglądowi.

Jest to gra, w którą nie tylko jesteś zaproszony do zabawy ze znajomymi lub współpracownikami, ale także masz okazję tworzyć różne klany, dzięki której możesz zapewnić sobie wzajemną ochronę z przyjaciółmi i współpracownikami. W ten sposób będziesz mógł znacznie ulepszyć grę i sprawić, że wszyscy, którzy należą do twojego zespołu, znacznie się rozwiną.

Kiedy gracz osiągnie poziom 3, może rozpocząć poszukiwanie klanu, do którego chce dołączyć. Te klany można przeszukiwać w grze, możesz je utworzyć lub dołączyć do jednego ze swoich znajomych, o ile to samo Nie przekraczam 50 członków.

W tym poście poświęcimy się szczegółowemu wyjaśnieniu prawidłowego sposobu, w jaki możesz dołączyć do klan w Clash Royale, oprócz wyszczególnienia korzyści wynikających z możliwości wejścia do dowolnego z nich.

Jak wygląda proces dołączania do klanu w Clash Royale?

Aby rozpocząć, musisz wejść do aplikacji, a teraz przejść do kliknięcia wewnątrz zakładki „Klany” w którym zobaczysz dość szczegółową listę wszystkich klanów, do których możesz dołączyć.

Należy podkreślić, że aby poprawnie wejść do klanu konieczne jest posiadanie wcześniejszego zaproszenia od jednego z członków.

Możesz jednak eksplorować w tej sekcji, ponieważ są takie, które niekoniecznie wymagają takiego zaproszenia, aby wejść.

Ten sposób obsługi gry umożliwia przeprowadzanie zaawansowanego wyszukiwania w odniesieniu do klanów, dzięki czemu można lokalizować różne klany w zależności od języka, umiejętności, a nawet członków.

Po zlokalizowaniu wspomnianego klanu ważne jest, aby nacisnąć przycisk „Przystąp” tak, że zaczynasz być jego częścią, a kiedy już wszedłeś, zaczniesz otrzymywać nagrody za wejście.

krajobraz chmury zderzają się z royale

Jak opuścić klan

Być może klan, do którego dołączyłeś, w ogóle cię nie przekonuje i musisz go opuścić, aby wejść do nowego lub stworzyć własny. Aby to zrobić, nie musisz się zbytnio martwić, ponieważ wystarczy wejść do zakładki „Klan” znaleźć opcję „ja”.

Czyli informacje, w których można znaleźć wszystkie informacje dotyczące wprowadzonego klanu, a także dane zdecydowanej większości jego członków.

Po znalezieniu informacji dotyczących klanu możesz również zlokalizować opcję „Pozostawiać”, dzięki któremu będziesz miał możliwość opuszczenia klanu, w którym zostałeś pomyślnie znaleziony.

Zalecamy jednak, aby przed opuszczeniem klanu szczegółowo zapoznać się z warunkami, które zostaną nałożone, jeśli zdecydujesz się opuścić ten klan, ponieważ generalnie niektóre z tych klanów nie pozwalają na ponowne wejście po opuszczeniu klanu.

Jakie są zalety przynależności do klanu?

  • Możliwe, że dołączając w zależności od klanu, zdobędziesz punkty doświadczenia, a nawet kilka kart, które w zwykły sposób przekazują niektórzy członkowie klanu. klan.
  • Karty przekazane przez członków klanu mogą otrzymać poszczególni użytkownicy w klanie, co może mieć strategiczne znaczenie dla niektórych członków.
  • Będąc członkami klanu, każdy może korzystać z czat, wskazać, jakich kart potrzebują, ponieważ dobro jednego oznacza zwycięstwo wszystkich.
  • Przekazując karty ludziom z twojego klanu, możesz również otrzymać punkty poziomów i trochę monet, które przydadzą się w niektórych bitwach.

dołącz do naszego kanału telegram