Skip to content

Jak dołączyć do klanu lub go opuścić w grze Garena Free Fire (przykład)

22 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy jak dołączyć lub opuścić klan w grze Garena Free Fire w prosty sposób. Ponieważ sama gra w Battle Royale nie jest najfajniejsza.

Kto nie zna Free Fire? A jeśli z jakiegoś powodu nie wiesz, najlepiej jest dowiedzieć się, co to jest i o co chodzi w Garena Free Fire. Zresztą odpowiemy, to Battle Royale stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych, które od samego początku zakochały się w ogromnej liczbie graczy na całym świecie, utrzymując ich uzależnionych godzinami przed ekranem swoich urządzeń mobilnych.

Mimo to zabawa nie kończy się na telefonach komórkowych, ponieważ istnieje sztuczka, dzięki której możesz pobrać i zainstalować Free Fire za darmo na swoim komputerze, a tym samym grać z wszystkimi wygodami, jakie zapewniają urządzenia peryferyjne.

Idea gry jest dość prosta, ale jednocześnie bardzo wciągająca. Wylądujemy na dość dużej wyspie z kilkudziesięcioma graczami. Chodzi o to, aby znaleźć broń i spróbować wyeliminować resztę graczy. Tylko jeden może wygrać i przeżyje do końca. Wydaje się, że jest to proste założenie, ale może być bardziej skomplikowane niż myślisz.

Jak możesz sobie wyobrazić, gra w ten rodzaj gry z przyjaciółmi jest o wiele przyjemniejsza. Zwłaszcza jeśli potrafią przy tym rozmawiać. Do tego Free Fire ma system klanowy gdzie możesz dołączyć do grupy ludzi, aby grać razem.

Nie wiesz, jak dołączyć do klanu? Czy chcesz opuścić swój klan, aby dołączyć do innego? Nie martw się, ponieważ nie tylko szczegółowo wyjaśnimy, jak dołączyć do klanu Free Fire lub dołączyć do niego, ale wyjaśnimy również krok po kroku, jak opuścić klan w tej niesamowitej grze Battle Royale.

Jak dołączyć do klanu w trybie Free Fire

Aby dołączyć do klanu w trybie Free Fire, proces jest zbyt prosty i postępując zgodnie z instrukcjami, które zobaczysz poniżej, uzyskaj je wejść do dowolnego klanu w grze.

Powinieneś zrobić wejdź do sekcji klanów. Tutaj możesz zarządzać klanem, w którym jesteś, jeśli należysz do jednego. Jeśli nie masz klanu, możesz zobaczyć opcję wejścia do tego, który chcesz.

Możesz zobaczyć listę klanów i wszystko co musisz zrobić, to nacisnąć „Wchodzić„Lub”Przystąp”. Mogą również wysłać Ci prośbę od klanu o dołączenie, którą możesz zobaczyć w otrzymanych wiadomościach.

Jest to normalne, gdy tworzysz klan wśród znajomych i chcą cię zaprosić w określony sposób, abyś nie musiał szukać wśród wszystkich klanów, które obecnie istnieją w tej grze.

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki, aby wejść do klanu. Po prostu wprowadź nazwę klanu i prześlij prośbę. Po wysłaniu musisz poczekać, aż przywódca tego samego przyjmie, a na koniec będziesz mógł dołączyć do klanu Free Fire.

wolny ogień dołącz do klanu

Jak opuścić klan w Free Fire

Dla opuść klan Garena Free Fire Jest to dość prosty proces, który zajmie Ci bardzo mało czasu. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące kroki:

  • Najpierw musisz wejść do sekcji klanu.
  • Następnie przechodzisz do listy członków.
  • Teraz naciśnij ikonę „Drzwi”Które można zobaczyć w lewym dolnym rogu ekranu.

W ten sposób wiesz jak szybko i łatwo opuścić klan Free Fire. Jesteś gotowy, aby być samotnym wilkiem w tej mobilnej bitwie królewskiej, o której wszyscy mówią i cieszą się.

Z drugiej strony, jeśli naprawdę jesteś uzależniony od gry, wygodnie jest wiedzieć, jak usunąć LAG z Free Fire na Androida, co jest niezbędne, aby móc grać bez problemów.

Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jak dołączyć lub opuścić klan Free Fire, możesz to zostawić w polu komentarza, które znajdziesz nieco dalej.

dołącz do naszego kanału telegram