Skip to content

Jak odblokować lub odzyskać zawieszone konto Free Fire

7 de maj de 2021

Przechodząc do dziś przez takie tytuły, jak klasyczny Pacman, Tetris lub Super Mario Bros w grze Minecraft, Grand Theft Auto V lub God Of War, gry wideo są częścią naszej kultury, Wielkie pojawienie się w latach 80. za pośrednictwem konsol, takich jak SEGA, Atari czy Nintendo, były odkrywane od dzieciństwa, tworząc część nas i tworząc ujmujące chwile.

dzisiaj istnieje kilka sposobów grania w gry wideo Ponieważ mamy różne konsole do grania, takie jak PS4 lub jego najnowsza wersja, taka jak PS5, Xbox One lub Xbox Series X, Nintendo Swtich lub nawet na naszych własnych komputerach, ponieważ istnieje szereg komputerów skoncentrowanych na sekcji Gry, aby zapewnić graczowi jak najlepsze wrażenia podczas gry.

Spośród wszystkich tych gier w 2017 roku wyszła gra, która została katapultowana jako jedna z najlepszych istniejących gier online dla wielu graczy, ta gra wideo to Fornite, jej ruch był tak wspaniały, że do dziś pozostaje jedną z najczęściej granych gier i pobrany, Fornite posłużył jako inspiracja dla innych gier, takich jak PUGB, Overwatch, Apex Legends i Free Fire, o których porozmawiamy.

Free Fire i Battle Royale

Free Fire to gra inspirowana trybem Battle Royale, wcześniej wprowadzonym przez Fornite, tryb Battle Royale w Free Fire polega na wylądowaniu na wyspie z 49 innymi uczestnikami, gdzie przetrwanie najsilniejszych jest ważne, na wyspie lub mapa, na której lądujesz, to bezpieczna strefa, w której 50 graczy musi przetrwać zaciekłą bitwę, która zostanie uzbrojona między sobą.

Stworzenie pokoju do gry to pierwszy krok, następnie w ciągu 10 minut gry możesz wylądować w dowolnym miejscu, jeździć z motocykli do dużych pojazdów, grać sam ze wszystkimi lub w zespole, sprawdzając mapę w poszukiwaniu najlepszej broni i wyeliminuj pozostałych graczy aż do bycia numerem jeden, gra z przyciągającym wzrok i niesamowitym motywem do wypróbowania.

Free Fire był dostępny w 2019 roku we wszystkich sklepach, takich jak Android i IOS, Pobieranie Free Fire jest bardzo proste, stając się w tym samym roku najczęściej pobieraną grą na świecie, oprócz ustanowienia rekordu 80 milionów aktywnych użytkowników, będąc jedną z największych gier na świecie.

Jednak będąc bardzo dużą grą, która ma miliony użytkowników i jest bardzo popularna, to normalne że mam błędy, przez błędy lub hakerów, mogą one wpłynąć na nas do tego stopnia, że ​​możemy stracić nasze konto.

Dlaczego Free Fire blokuje moje konto?

Free Fire ma system banów, które zwracają uwagę na każdą podejrzaną aktywność na każdym z kont w grze, te nakładają zakaz lub zawieszenie, jeśli na Twoim koncie pojawi się jakakolwiek aktywność lub raport z powodu korzystania z oprogramowania zewnętrznego w stosunku do aplikacji, które dało Ci nieuczciwą przewagę w grach.

odzyskaj darmowe konto pożarowe

Jednak nie wszystko jest złe, ponieważ istnieje sposób na zapisanie naszego konta od zawieszenia lub bana, abyś mógł zapisać swoje konto i swoje postępy w trakcie gry, wtedy wyjaśnimy, jak to zrobić.

Jak odzyskać moje konto Free Fire?

Aby odblokować lub zapisać nasze konto musimy zmienić adres wirtualny z którymi jesteśmy wewnątrz serwerów gry, ponieważ to nasz adres MAC, a nie nasze konto, jest zbanowany, aby go zmienić, pobierzemy aplikację Change My Mac i zainstalujemy ją na naszym urządzeniu, możemy ją znaleźć w sklepie z Sklep Google Play.

Po zainstalowaniu wchodzimy do aplikacji, w aplikacji będziemy mieli różne opcje w jej menu głównym, np. Oryginalny MAC, to jest nasz aktualny adres, pod tą opcją znajdziemy wywołanie Aktualny MAC, dajemy tę opcję, Ponownie uruchamiamy nasze urządzenie, a nasz adres MAC został już zmieniony.

Po zrestartowaniu naszego urządzenia możemy ponownie wejść do Free Fire i skorzystać z naszego konta, w skrajnym przypadku, gdy nadal jesteśmy zbanowani, jeśli nie naruszymy zasad, korzystając z aplikacji, aby skorzystać podczas gry, skontaktuj się z pomocą techniczną Free Fire, podobnie zalecamy posiadanie dodatkowego konta, aby kontynuować grę.

dołącz do naszego kanału telegram