Skip to content

Błąd rozwiązania: „klan już istnieje” w Free Fire Garena Łatwo

11 de Maj de 2021

Czasami, gdy gracze chcą stwórz nowy klan w Free Fire Otrzymują błąd „klan już istnieje”. Może to być bardzo częste, ponieważ w grze jest wiele klanów i możesz powtarzać nazwę jednego z nich, więc jak go rozwiązać?

Problem w tych przypadkach polega na tym, że jeśli próbujesz stworzyć klan o określonej nazwie, możesz ta nazwa już istnieje w jakimś innym klanie w grze, a aplikacja powiadamia o tym, dlatego będziesz musiał to zmodyfikować.

Napraw błąd darmowego ognia: klan już istnieje

Jeśli w dowolnym momencie aplikacja Free Fire wyświetla błąd „klan już istnieje”, to dlatego, że ktoś inny już zarejestrował nazwę, którą próbujesz nadać swojemu klanowi, nie ma znaczenia, czy umieścisz wielkie czy małe litery w innej kolejności, jeśli powie ci, że już istnieje, jest ponieważ nie możesz użyć tej nazwy.

Baza danych Free Fire działa ze znakami, nie ma w nich rozróżniania wielkości liter, to znaczy nie ma znaczenia, czy wstawisz mała litera „a” lub duża litera „A”, ponieważ dla bazy danych gry oznacza to, że umieszczasz tę samą literę lub znak.

Najlepszym rozwiązaniem tego błędu jest zmiana jednej ze znaków, które dodałeś w przyszłej nazwie swojego klanu, na przykład zgodnie z przykładem „a / A”, jeśli chcesz kontynuować z tą samą nazwą możesz zmodyfikować tę literę i wstawić „4” ta liczba może działać jak litera a i zmieniasz znak.

Wręcz przeciwnie, jeśli wykonasz uciążliwą procedurę i zobaczysz, że nazwa twojego klanu z inną literą jest bardzo dziwna, inną opcją jest modyfikacja nazwy, w ten sposób tworzysz nową, zupełnie inną niż inne i abyś mógł tchnąć życie w swój klan i przywołaj swoich przyjaciół.

Usuń klany, utwórz je lub dołącz do nowego

Jednak, kiedy zamierzasz stworzyć klan, musisz mieć 1000 diamentów a jeśli ich nie masz, musisz doładować diamenty, aby je stworzyć, możesz to również zrobić wydając 5000 sztuk złota, klikając opcję „stwórz klan”.

Jeśli jesteś właścicielem klanu, który ma już tę samą nazwę, musisz tylko usunąć poprzedni, patrząc w sekcji klanów, wybierz lista członków i rezygnacji do rozwiązania klanuNastępnie potwierdzasz procedurę i możesz ponownie zarejestrować nazwę.

Z drugiej strony zawsze możesz dołączyć do klanu, który został już utworzony, możesz to zrobić szukając konkretnego po jego ID lub nazwie, w tym celu szukasz sekcji flagi, którą są klany, wchodzisz nazwę i poproś o dołączenie do klanu, który chcesz.

Ta gra jest dostępna na Androida w Google Play Store, a na urządzenia marki iOS można ją znaleźć w App Store, dlatego możesz ją pobrać na telefony komórkowe, laptopy lub komputery.

Co to są klany?

Klany w trybie Free Fire Są podobne do prywatnych lub publicznych klanów gier Clash Royale lub Clash of Clans, są to grupy lub zespoły, w których ludzie wspierają się nawzajem i gdzie chcą się rozwijać i być lepszymi graczami, a także być najlepszymi w wojnach lub bitwach .

klan już istnieje w Free Fire Garena

Gildie, to kolejna z nazw, które klany otrzymują w tej grze, mieć limit graczy, którego nie można przekroczyćW ten sam sposób grupy te służą do komunikowania się z nowymi ludźmi i łatwego nawiązywania przyjaźni.

Zaletą przynależności do jednego z tych klanów jest to, że turnieje są aktywowane w każdy czwartek, w których użytkownicy mogą otrzymać tabliczki identyfikacyjne jako nagrody, które można wymienić na inne nagrody lub nagrody, dlatego za każdym wygranym bitwy honor klanu poprawia się.

Główną ideą honoru klanu jest umieszczenie różnych klanów w rankingu, który określa, które są najlepsze grupy, z tego powodu im więcej graczy jest w klanie, tym łatwiej jest wspinać się na pozycje w tym rankingu . Dlatego im wyższy jesteś Większą popularność będziesz mieć wśród użytkowników Garena Free Fire.