Skip to content

Co oznacza Free Fire w języku hiszpańskim? Prawdziwe znaczenie imienia

29 de styczeń de 2021

Gry bitewne dla wielu graczy są bardzo popularne. Dlatego Free Fire (którego założeniem jest konkurencja) zyskał aprobatę milionów użytkowników. Ale czy kiedykolwiek się zastanawiałeś Co oznacza Free Fire w języku hiszpańskim? Prawdziwe znaczenie imienia; Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie.

Z drugiej strony pamiętaj, że możesz pobrać Garena Free Fire za darmo na swój komputer PC lub Androida i inne urządzenia. Mimo to kontynuujmy, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi nazwa tej popularnej gry.

Co oznacza Free Fire w języku hiszpańskim? Prawdziwe znaczenie nazwy

Gry odnoszące największe sukcesy to zazwyczaj te, w których rywalizujesz, aby zademonstrować umiejętności i pokonać prawdziwych przeciwników. Więc jest Wolny ogień, gra oparta na grupie ludzi, którzy zostali zabrani na wyspę przez organizację zwaną FF, aby przeżyć wielką bitwę.

Następnie pokażemy Ci wszystkie informacje, które powinieneś znać, aby to zrobić zrozumieć tę grę tak uzależniająca dla ogółu populacji.

Co to jest Free Fire?

Swobodny ogień to gra o przetrwaniu w trybie strzelania, która narodziła się w 2017 roku. Ta gra jest częścią gatunku akcji i przygody i jest oceniana jako Shooter. Aplikacja jest dostępna na platformie Android i iOS na urządzenia mobilne.

Free Fire rozgrywa się jak walka na śmierć i życie pomiędzy 45 i 55 graczy które można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie. Są one wystrzeliwane ze spadochronu na wyspę, na której tylko jeden ocalały zostanie zwycięzcą.

Rzeczywiście, gra wideo ma podobieństwa do Fortnite, ale która z nich wyszła jako pierwsza Fortnite czy Free Fire? Jeśli zadasz sobie to pytanie, możesz odwiedzić poprzedni link, w którym mamy odpowiedź.

Twórcy Free Fire

Free Fire został stworzony przez firmę Garena z siedzibą w Singapurze. Aplikacja została stworzona w studio 111dots Studios i była prezentowana jako aplikacja typu Battle Royale.

Ewolucja Free Fire

Na początku Free Fire mogło być rozwijane przez 25 lub 30 graczy. Jeśli ta kwota została przekroczona, aplikacja przestała działać. Dodatkowo gra nie posiadała kilku wysp, gdyż była tylko jedna mapa w wersji Bermudów tzw Cały Wyspa. Free Fire również nie miał szerokiej gamy broni, akcesoriów ani postaci.

W listopadzie 2017 roku firma Garena ogłosiła zamknięcie Free Fire w wersji beta. Wraz z zamknięciem ogłoszono, że konta zostaną sformatowane i użytkownicy, którzy skojarzyli swoje konta z Facebookiem otrzyma nagrodę za grę w Free Fire przed wydaniem oficjalnej wersji.

Do dziś ta gra wideo należy do grupy ważniejsze w świecie telefonów komórkowych i nie ma czego zazdrościć konkurencji. Mimo to, jeśli nadal masz wątpliwości, który z nich jest lepszy, Fortnite, Free Fire lub Pubg, możemy Cię poprowadzić, abyś znalazł ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Znaczenie słowa Free Fire w języku hiszpańskim

Free Fire oznacza „Free Fire” po hiszpańsku. On „Free Fire” Odnosi się do obszaru bezprawia, na którym odbywa się operacja wojskowa. Tam można zadawać obrażenia innym, aby zniszczyć wroga atakiem i ogniem.

W „Free Fire” toczy się wojna, w której wykorzystuje się umiejętności, a dostępne zapasy i broń są wykorzystywane strategicznie. Cel jest zawsze ten sam, zniszcz wszystkich wrogów i przeżyj.

Rzeczywiście, z pewnego miejsca grę wideo można by zakwalifikować jako wojnę. Z tego powodu, jeśli chcesz poznać jedne z najlepszych gier wojennych na Androida lub iOS, możesz odwiedzić poprzedni link, w którym mówimy o najbardziej niezwykłych.

Gra wideo Free Fire

Funkcje darmowego ognia

Free Fire to gra tryb masowy dla wielu graczy gdzie zaczyna się bez żadnej ochrony lub broni, ponieważ są one zdobywane w miarę postępów na mapie. Ten początek nazywa się „Początkowa faza dobrowolna” gdzie gracz musi szukać zapasów i sprzętu, aby przetrwać i zabić innych graczy.

Z biegiem czasu pole bitwy jest zmniejszane, aby gracze mogli się ze sobą skonfrontować. Ponadto Free Fire ma kilka trybów i można grać w parach lub drużynach. Każdy gracz wybiera określone umiejętności i może używać mikrofonu telefonu do komunikacji z innymi lub nie.

Wymagania Free Fire

Free Fire można zainstalować na urządzeniach klasy średniej z co najmniej 2 GB pamięci RAM i wyposażonych w system Android lub iOS. Ponadto gracze muszą mieć optymalne połączenie internetowe, aby utrzymać komunikację podczas bitwy.

dołącz do naszego kanału telegram