Skip to content

Jak łatwo aktywować tryb ciemny WhatsApp na iPhonie i Androidzie?

2 de listopad de 2022

Jeśli chodzi o myślenie o wiodących na świecie komunikatorach internetowych, nie ma wątpliwości, że WhatsApp jest jednym z najważniejszych, przynajmniej jeśli chodzi o liczbę unikalnych miesięcznych aktywnych użytkowników. I chodzi o to, że poza faktem, że istnieją inne, takie jak Telegram, które wydają się pełniejsze lub oferują więcej funkcji, nie możemy stracić z oczu faktu, że większość woli WhatsApp, ponieważ mają na niej wszystkie swoje kontakty.

Teraz programiści firmy cały czas pracują nad poprawą zarówno jej wydajności, jak i wyglądu, i w tym ostatnim sensie nie możemy przestać mówić o nowym trybie ciemnym. Jak mówimy, podążając za trendem wielu innych znanych aplikacji w ostatnim czasie, WhatsApp zdecydował się na włączenie trybu ciemnego, dzięki któremu możemy między innymi zmieniać jego wygląd, odpoczywać i oszczędzać baterię.

Jeśli już wzbudziło to ciekawość i nie wiesz, jak aktywować tryb ciemny w WhatsApp, zalecamy dalszą lekturę, ponieważ w kolejnych wierszach pokażemy Ci absolutnie wszystkie informacje, które powinieneś wziąć pod uwagę tych przypadkach.

WhatsApp ma już tryb ciemny

Od 2019 r., kiedy inne platformy, takie jak YouTube, Gmail i Chrome, zaczęły stosować wersję „trybu ciemnego”, gigant komunikacyjny, WhatsApp, nie mógł pozostać w tyle, więc w jednej z jego aktualizacji zezwolił użytkownikom Androida i iOS na włączenie trybu nocnego kiedy tego chcą. Dzięki temu trybowi aplikacji możemy odpocząć, oszczędzać baterię telefonu komórkowego i wiele więcej.

A jeśli Twoje ręce już swędzą, aby wiedzieć, jak aktywować tryb ciemny na swoim urządzeniu, pokażemy Ci, jak go aktywować.

Z łatwością aktywuj ciemny tryb WhatsApp na telefonie z Androidem

 1. Wejdź do aplikacji i przejdź do ustawień.
 2. Wybierz Czaty > Temat
 3. Wybierz „Ciemny” i voila!

W zaledwie 3 krokach Twoja WhatsApp na Androida stanie się ciemniejszą i bardziej przyjazną wersją, szczególnie dla tych, którzy rozmawiają późno w nocy.

Jak aktywować tryb ciemny WhatsApp na telefonach iPhone?

Jeśli zamiast tego masz iPhone sposób na aktywację tej ciemnej wersji WhatsApp jest nieco inny do telefonów z systemem Android. Chociaż w przypadku innych zmian, takich jak rozmiar czcionki, można to zrobić z menu WhatsApp, a nie w trybie ciemnym. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności, a za mniej niż minutę będziesz mieć tryb ciemny WhatsApp na swoim iPhonie.

 1. Przejdź do ustawień telefonu komórkowego.
 2. Wyszukaj „wyświetlacz i jasność”.
 3. Wybierz tryb „ciemny” i voila!

Jak widać w obu systemach operacyjnych sposób zmiany trybu jest bardzo szybki i łatwy. Jednak dla tych, którzy korzystają z innych wersji aplikacji, tak jak jest GBWhatsApp uwzględnił również tę funkcję w swoich najnowszych wersjach; Dowiedz się, jak go aktywować.

Aktywuj tryb ciemny WhatsApp na iPhonie

Inna opcja aktywacji trybu ciemnego na telefonie komórkowym

Jeśli jesteś jedną z osób korzystających z wersji GBWhatsApp, ten tryb został już aktywowany i musisz wykonać następujące kroki, aby aktywować tryb ciemny swoich WhatsApp:

 • Pobierz najnowszą wersję APK GBWhatsApp ze swojej strony internetowej lub innej niezawodnej w Internecie
 • Po pobraniu na telefon z Androidem przejdź do Ustawień, Zabezpieczeń i włącz Nieznane źródła lub Nieznane źródła
 • W tym czasie uruchom APK, aby utworzyć instalację GBWhatsApp
 • Otwórz aplikację jak każdą inną i dodaj informacje o swoim koncie WhatsApp
 • Kiedy to zrobisz, kliknij trzy punkty znajdujące się u góry ekranu, aby wejść do menu
 • Przejdź do sekcji Więcej ustawień
 • Wewnątrz przejdź do Motywy, a następnie do Prześlij
 • Pobierz jeden z motywów symulujących tryb ciemny w GBWhatsApp
 • W tym momencie wróć do Prześlij i wybierz obraz trybu ciemnego, który pobrałeś do zainstalowania w GBWhatsApp
 • Po zakończeniu będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich oryginalnych czatów WhatsApp w trybie ciemnym dzięki GBWhatsApp

Nawet, jeśli chcesz nieco bardziej dostosować jego wyglądmożesz to zrobić w sekcji Więcej ustawień, a następnie w Personalizuj.

dołącz do naszego kanału telegram