Skip to content

Jak ładować za pomocą kabla USB PSP Łatwo i szybko (przykład)

28 de luty de 2021

Kupując sprzęt elektroniczny, zadajemy sobie najpierw pytanie, czy bateria wystarcza na wystarczająco długo. Pod tym względem PSP ma baterię, której ładowanie może trwać od 3 do 6 godzin na grę, ale czasami zdarza się, że ładowarka jest zgubiona lub uszkodzona i wymagane są inne alternatywy. Dlatego w tym poście nauczymy Cię jak ładować PSP za pomocą kabla USB.

Dodatkowo jest bardzo przydatny w czasach, gdy niezbędna jest technologia ułatwiająca codzienną pracę i rozrywkę, w niej można łączyć się z Internetem, przeglądać multimedia i reprodukcje, konsole te są pochodzenia japońskiego.

Wśród funkcji PSP znajdziemy, że ekran mierzy 4,3 cala, rozdzielczość ekranu zawiera 48ox272 16 milionów kolorów.

Jak można powiedzieć, że posiada pamięć RAM o wielkości 32 MB pamięci głównej, dźwięk tej konsoli jest dość wyraźny na tle innych konsol. Połączenie Wi-Fi IEEE 802.11b pomaga połączyć się z grą od 2 do 16 osób równocześnie.

Możemy również wspomnieć, że nowe PSP mają małe 6-centymetrowe dyski, które mogą pomieścić do 1,8 GB, dlatego cieszymy się grami jako multimediami do pobrania.

Co do baterii PSP to może być ładowany za pomocą ładowarki; lub przez bezpośredni kabel USB do komputera, pamiętaj, że PSP musi być w pełni naładowany, aby można go było aktualizować.

Jak ładować PSP za pomocą kabla USB

Na początek musisz wziąć pod uwagę szereg zaleceń: najpierw ta metoda nie jest kompatybilna z modelami PSP 1000. Twój PSP musi być włączone, więc mogę naładować za pomocą kabla USB.

Nie będzie można grać na PSP podczas ładowania. Po wyjaśnieniu tych punktów sprawdź, czy nadal masz trochę baterii, aby rozpocząć procedurę.

Po włączeniu PSP naciśnij w menu początkowym Ustawienia, aby to zrobić, musisz przejść na lewą stronę w menu początkowe. Następnie włącz ładowanie przez USB można to znaleźć w menu Dołącz system, wtedy PSP można ładować za pomocą kabla USB.

Aby kontynuować, musisz aktywować Automatyczne połączenie USB, które znajdziesz w menu dokładnie w ładowanie USB od spodu.

sony psps różowy kolor i jego złącza

W następnym kroku musisz zainstalować kabel mini USB do PSP, Znajdziesz lokalizację na urządzeniu u góry. Należy pamiętać, że sprzęt PSP ma 5-pinowy port mini USB typu B; z tego powodu do PSP można podłączyć dowolny kabel spełniający te wymagania.

Teraz podłącz drugi koniec kabla do gniazdka elektrycznego lub komputera wyposażonego w adapter USB. Ale najpierw musisz pamiętać, że aby załadować PSP, należy go włączyć tak samo jak komputer.

zalecenia

Uważaj, aż lampka zasilania świeci na pomarańczowo. Powinieneś wiedzieć, że na początku lampka będzie migać na zielono, a następnie zmieni kolor na pomarańczowy.

Dlatego jeśli tak się dzieje, oznacza to, że jesteś efektywne ładowanie sprzętu. Ale jeśli w żadnym momencie światło nie zmieni się na pomarańczowe, musisz sprawdzić, czy adapter jest prawidłowo zainstalowany lub czy bateria PSP jest prawidłowo zainstalowana. Ten proces ładowania urządzenia trwa od 6 do 8 godzin, aby można było go w pełni naładować; ponieważ ten system jest wolniejszy, ale możesz go używać przez dłuższy czas.

Na koniec możemy doradzić, jak to zrobić oszczędzać baterię: Możesz najpierw zmniejszyć jasność ekranu PSP, a także rozłączyć połączenie bezprzewodowe. Mamy nadzieję, że ten post był dla Ciebie bardzo pomocny; Chcielibyśmy również, abyś zostawił nam swoją opinię. Możesz także udostępniać te informacje znajomym i rodzinie.