Skip to content

Jak krok po kroku zmienić język z angielskiego na hiszpański w aplikacji Samsung Health

5 de sierpień de 2022

Telefony Samsung mają aplikację uzupełniającą o nazwie Zdrowie z którego można również pobrać google play, który ma za zadanie monitorować nasze zdrowie. Wielu użytkowników korzysta z tej aplikacji, aby mieć codzienną, cotygodniową, miesięczną, a nawet roczną kontrolę nad swoją aktywnością fizyczną i zdrowiem.

Chociaż jest to aplikacja z nieskończoną liczbą funkcji, problem polega na tym, że nie wszyscy biegle posługują się językiem, w którym jest, więc tutaj powiemy Ci jak. zmień język S Health.

Jeśli chcesz zmień język S Health To jest coś, co jest możliwe. Zdarzają się przypadki, w których język pojawia się w języku hiszpańskim i dziwnie zmienia się sam i znikąd.

Dzieje się tak, gdy wchodzimy w ustawienia mobilne i całkowicie zmieniamy język urządzenia, więc język w aplikacji jest zmieniany bez powiadomienia. Czasami będziesz musiał zmienić język telefonu komórkowego, aby rozwiązać ten problem.

Co jest Opieka zdrowotna firmy Samsung

Jeśli planujesz pozostać w formie, słynna aplikacja Samsung Health bez wątpienia Cię zainteresuje, początkowo była dostępna tylko na urządzenia Samsung. Ale dziś ta aplikacja jest dostępna w ldo Sklepu Play oraz w sklepie iOS, Ta aplikacja idealnie pasuje do urządzeń Samsung.

Celem tej aplikacji jest stać się Apartament zdrowia, Pomaga ludziom prowadzić zdrowszy tryb życia. Ponadto dzięki tej aplikacji możesz monitorować aktywność fizyczną i łączyć je z urządzeniami do noszenia.

Przez lata ta aplikacja ewoluowała i nadal to ewoluuje, obejmując coraz więcej najnowocześniejszych funkcji, aby pomóc ludzie prowadzą zdrowe życie bez komplikacji. Dzięki niemu możesz śledzić treningi, tętno, godziny snu, diety itp…

Ponadto ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, więc każdy może z niego korzystać bez problemów. Chociaż ważne jest, abyś się o tym dowiedział lub przeczytał instrukcję Samsunga, dzięki czemu poznasz wszystkie funkcje i stopień kompletności tej aplikacji, co pomoże nam w prowadzeniu zdrowego życia i kontroli naszych nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna.

Ta aplikacja jest bardzo kompletna i pomaga nam dbać o różne parametry zdrowotne. Dlatego dzięki niej możemy mieć kontrola nad codzienną rutyną snu. Kontrola snu i godziny odpoczynku są kluczem do uwalniania przeciwutleniaczy i doładowywania energii.

Dzięki Health możesz śledzić godziny snu i możemy to szczegółowo śledzićw ten sposób możemy poprawić nasze godziny odpoczynku, aż dotrzemy do właściwego.

Zmień język S Health

Do zmień język S Health wystarczy wykonać kilka bardzo prostych kroków, które Ci podamy. Ale zanim to zrobisz, musisz wiedzieć, jaki język chcesz ustawić, zwykle angielski lub hiszpański.

Po tym, jak już wiesz, który wybrać Musisz przejść do menu Ustawienia -> Aplikacje i wybrać S Healthw ustawieniach znajdziesz opcję, która mówi Idiom, gdzie musisz wpisać i wybrać żądany język.

zmień język angielski na hiszpański zdrowie

Po drugie, jeśli język nie został zmieniony od razu, spróbuj ponownie uruchomić telefon aby w ten sposób system startował z nowymi konfiguracjami, które zrobiłeś. Jeśli popełniłeś błąd podczas zmiany języka, wystarczy powtórzyć te same kroki.

W każdym razie najlepiej jest używać tego wspaniałego narzędzia w języku, który jest łatwy do zrozumienia, ponieważ jego główną funkcją jest monitorowanie stanu zdrowiawięc bardzo ważne jest, aby zrozumieć, co mówi aplikacja.

Z pewnością jeden z najbardziej kompletne aplikacje na rynku, dzięki niej możesz poprawić swoje nawyki żywieniowe i regulować aktywność fizyczną.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby zmień język S Health na swoim Samsungu Galaxy. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, możesz zostawić nam komentarz, a my Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram