Skip to content

Jak krok po kroku ukryć zdjęcia, filmy, pliki lub pliki w telefonie komórkowym Samsung Galaxy J, A i S

15 de styczeń de 2023

Jeśli śledziłeś nasze artykuły w ostatnich miesiącach, widziałeś to więcej niż raz wybitny że poza Samsungiem Galaxy S.

Nie możemy też przestać rozważać nabycia Samsunga Galaxy J, innych urządzeń z Korei bardzo cenione przez użytkowników i dlatego staramy się zaoferować Ci wszystkie samouczki na ten temat.

W tym konkretnym przypadku krok po kroku, o którym już wspominaliśmy dla różnych zespołów, ale w który wierzymy warto wyjaśnić jak to przeprowadzić, jeśli chodzi o Samsunga Galaxy J.

Mając na uwadze, że z pewnością jest wielu użytkowników, którzy chcą wykorzystać to samo.

Chodzi o to, aby konkretnie nauczyć Cię, jak można ukryć pliki lub zdjęcia na Samsungu Galaxy J, więc jeśli minęło trochę czasu czy chcesz to zrobić, Musisz czytać dalej, aby wiedzieć, jak to zrobić.

Telefony komórkowe Samsung Galaxy zawierają aplikację dla dość kompletna galeria. Nauczymy Cię, jak skorzystać z jednej z jego funkcji, ukrywania zdjęć.

Istnieją dwa sposoby ukrywania zdjęć w galerii Samsunga, które mogą być dla Ciebie mniej lub bardziej przydatne w zależności od tego, czego szukasz w każdej chwili.

W pewnym sensie możesz ukryć się przed bystrym wzrokiem otaczających Cię osób lub zabezpieczyć przed kradzieżą, jak również najbardziej prywatne albumy, choć będą bez ochrony jeśli ktoś ma dostęp do urządzenia. Kolejna sztuczka pozwoli ci zachować je w tajemnicy, wymagając hasła lub odcisku palca, aby uzyskać dostęp.

W ten sposób pliki są ukryte w telefonie Samsung Galaxy J

Cóż, jak powiedzieliśmy wtedy, ukryj pliki lub zdjęcia na Samsungu Galaxy J lub innym urządzeniu tej firmy to całkowicie możliwe.

I musimy tylko pamiętać o następnym kroku będziemy cię uczyć tak, aby znajdowały się poza zasięgiem innych osób.

Pierwszą rzeczą, którą musimy wtedy zrobić, to oczywiście mieć naszego Samsunga Galaxy J, cokolwiek to jest, w naszych rękach i wejść do menu aplikacji, w którym pojawiają się wszystkie ikony, które zawsze widzimy w szufladzie. zainstalowane aplikacje w naszym terminalu.

Gdy już się w nim znajdziesz, nadszedł czas, aby wejść Galeria lub multimediagdzie znajdziesz zdjęcia, które otrzymałeś, zrobiłeś, pobrałeś itp.

Musisz utworzyć nowy album i wpisać żądaną nazwę, co zamierzasz przebranie z całą jego zawartością.

Po utworzeniu wybierasz ten konkretny album i naciskasz menu opcji, które wszyscy znamy z trzy słynne punkty

I to zwykle znajduje się na górze urządzenie w prawoTam wybierz opcję Ukryj elementy, która nas interesuje.

U dołu pojawi się komunikat, który będzie potwierdzał, że cała zawartość została właściwie ukrytewięc mamy już pewność, że nikt inny nie będzie mógł ich zobaczyć.

musisz to wiedzieć od tej właśnie chwilipliki lub zdjęcia Twojego Samsunga Galaxy J, które ukryłeś, nie mogą być widoczne dla nikogo, nawet dla Ciebie.

motywy zmiany projektu dostosuj

Chyba że zmienić ponownie konfiguracji, aby ponownie pojawiły się na ekranie, gdy uznasz to za stosowne.

Następnie musisz ponownie wejść do Galerii, ponownie kliknąć menu opcji iw tym przypadku wybrać opcję pokaż ukryte elementyaby wyświetlić wszystkie obrazy wewnątrz urządzenia, które były ukryte.

Jak ukryć zdjęcia za pomocą odcisku palca, tęczówki, szpilki, wzoru lub hasła

Ukryj zdjęcia w galerii Samsunga

Jak dobrze wiemy dzisiaj to normalne, aby chronić nasze urządzenia odciskiem palca, niezależnie od tego, czy smartfon ma to w ustawieniach, czy też trzeba użyć aplikacji do zabezpieczenia telefonu odciskiem palca. I tak jak możemy chronić nasz ekran główny za pomocą odcisku palca, możemy to zrobić za pomocą ukrytych plików, tutaj pokazujemy, jak to zrobić.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego bezpieczeństwa, będziesz musiał skorzystać z bezpiecznego folderu, funkcji, która Nie jest dostępna we wszystkich telefonach Samsung.

Bezpieczny folder pozwala nie tylko ukryć zdjęcia w galerii Samsunga, ale także ukryć aplikacje, mieć na nich podwójne konto (jedno w folderze, a drugie na zewnątrz). wszystko chronione przez zabezpieczenia biometryczne (odcisk palca lub tęczówka) lub wybraną bezpieczną metodę.

W tym przypadku operacja jest odwrotna do poprzedniej. Nie możesz ukryć całego folderu, ale musisz ukryć pojedyncze zdjęciachociaż możesz wybrać kilka do ukrycia w tym samym czasie.

Wszystkie zdjęcia ukryte w folderach o tej samej nazwie, z której pochodzą, również zostaną zapisane, więc nie będą się mieszać w galerii z folderu

Czy udało Ci się ukryć i ukryć swoje zdjęcia i zdjęcia z Galerii Samsung Galaxy J w ten sposób?

dołącz do naszego kanału telegram