Skip to content

Jak krok po kroku udostępnić lub przesłać album ze zdjęciami za pomocą aplikacji WhatsApp na moim telefonie komórkowym

8 de sierpień de 2022

Jeśli zwykle wysyłasz zdjęcia przez WhatsApp, prawdopodobnie w pewnym momencie będziesz się zastanawiać, czy możliwe jest udostępnienie albumu zdjęć przez WhatsApp, więc zaoszczędzisz mnóstwo czasuPorozmawiajmy więc trochę o tym.

Prawda jest taka, że ​​wiemy, że ta aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych jest najczęściej używana na świecie i musimy zaznaczyć, że jeśli chcesz wysyłać wiele zdjęć jednocześnie, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, czym jest ta nowa funkcja.

W następnym kroku dowiesz się, jak udostępnić album ze zdjęciami przez WhatsApp i nie jest to drobne pytanie, jeśli zastanawiasz się, czy jest to możliwe wyślij więcej niż jeden obraz w tym samym czasie. Wszystko, co musisz zrobić w takich przypadkach, to czytać o tym dalej.

Jak dobrze wiemy w WhatsApp, możesz wysyłaj wszystkie rodzaje plikówz dokumentów, GIF-ów, obrazów, Twojej lokalizacji, piosenek itp., To bardzo pomaga nam w naszej codziennej rutynie.

Ale prawdą jest też, że ogranicza nas w wielu sprawachtak jak w przypadku filmów, które ograniczają nas tylko do 16 MB filmów, chociaż istnieje pewien trik polegający na wysyłaniu większych filmów.

Tym razem nauczymy Cię, jak wysłać album i że Twoje zdjęcia są dobrej jakości.

Udostępnij album zdjęć przez WhatsApp krok po kroku

Cóż, zgodnie z tym, co widzieliśmy, ten pomysł lub postęp, który deweloperzy mają, aby nam pozwolić chwytać albumy udostępniać zdjęcia w tym samym czasie na WhatsApp

To będzie jeden z tych zintegrować Już wkrótce w wiodącej na świecie aplikacji do przesyłania wiadomości.

Wszyscy wiemy, że teraz możemy wysyłać zdjęcia, ale byłoby naprawdę fajnie móc wysyłać pełne albumy z wieloma obrazy, które wybraliśmyoszczędzając ogromną ilość czasu.

Jak mogę wysyłać zdjęcia bez utraty jakości przez WhatsApp na iPhonie?

  • Wejdź do folderu ze zdjęciami i otwórz żądany obraz Wysłać.
  • Kliknij ikonę udostępniania i zapisz obraz w „Dokumentacja„.
  • Wejdź do WhatsApp i otwórz rozmowę kontaktu lub grupy, do której zamierzałeś wysłać zdjęcie.
  • Kliknij ikonę „+”, a teraz wybierz „Dokument„.
  • A teraz wystarczy wybrać obraz zapisany w ’Dokumentacja„i wyślij go tak, jakby był dokumentem, aby „oszukać” WhatsApp, aby nie stracił na jakości.

Jak wysyłać zdjęcia bez utraty jakości przez WhatsApp na Androida?

  • Wejdź do WhatsApp i otwórz rozmowa kontaktu lub grupy, do której zamierzałeś wysłać zdjęcie.
  • Stuknij w ikonę w kształciespinacz’, na dole, po prawej stronie pola do pisania wiadomości.
  • W wyskakującym okienku, które pojawi się poniżej, naciśnij „Dokument„.
  • Wszystko, co musisz teraz zrobić, to przejrzeć swoje pliki w poszukiwaniu zdjęcia, które chcesz Wysłać (spróbuj wcześniej zlokalizować obraz, aby nie było to nieskończone zadanie).
  • WhatsApp zapyta Cię, czy chcesz wysłać plik po wybraniu, wybierz opcję „Wyślij” i sprytny.

Jak widać jest to bardzo proste. W rzeczy samej, jaZapamiętaj usuń plik po przeniesieniu do wolnej pamięci!

Podobno, gdy będziemy mieli taką możliwość, będziemy mogli stworzyć album, który nam na to pozwoli wprowadź co najmniej pięć zdjęćchociaż wiele innych źródeł spekuluje o szerszym limicie.

W ten sam sposób musisz wiedzieć, że każdy, kto otrzyma ten album, będzie miał możliwość zobacz ogromną ilość zdjęć w tej samej chwili, w której tego chcesz.

W tym aspekcie trzeba uważać, bo są ludzie, którzy choć my tego nie chcemy mogą podszywać się pod nas w tym celu musisz zadbać o wysyłane treści i skonfigurować zabezpieczenia, aby zapobiec kradzieży Twojego zdjęcia profilowego

audio tekst zdjęcie wideo

Wszystko wskazuje na to, że będzie to funkcja, która nadejdzie domyślnie wyłączone w WhatsApp, ale możemy to aktywować, kiedy tylko chcemy.

Szczegółem, który nie jest w tym sensie drobny, ale który naprawdę musimy wziąć pod uwagę w tych czasach, jest to, że jeśli wyślemy album ze zdjęciami na WhatsApp zamiast tylko jednego z nich, będziemy jeść więcej danych mobilnych niż w normalnych warunkach.

Musisz zachować ostrożność podczas zużywania większej ilości danych, ponieważ możesz omyłkowo usunąć wysłany album lub dokument, chociaż jeśli tak się stanie, nie martw się, ponieważ istnieje sposób na odzyskanie usuniętych zdjęć lub plików audio.

Dlatego za każdym razem, gdy zamierzasz udostępnić obraz, a zwłaszcza jeśli zamierzasz udostępnić film lub album w WhatsApp, zalecamy połączenie z siecią Wi-Fi, ponieważ jest to najlepszy sposób na skorzystanie z tych narzędzi bez wydawania więcej.

Czy udało Ci się udostępnić album zdjęć przez WhatsApp za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram