Skip to content

Jak krok po kroku stworzyć i wysłać ankietę na Facebook Messenger

29 de kwiecień de 2023

Uważasz, że są bardzo popularne w sieciach społecznościowych. Jednak wiele osób nie wie, jak tworzyć ankiety na Facebooku Messenger. To, co musimy wyjaśnić przed rozpoczęciem, to to, co zostało powiedziane dostępne są ankiety w grupach, a nie w indywidualnych czatach.

Jak utworzyć ankietę w Messengerze

Powtarzam przed kontynuacją: Ta opcja jest dostępna tylko w grupach na czacie. Nie znajdziesz opcji tworzenia ankiet w indywidualnych czatach ze znajomymi, na Instagramie możesz również publikować ankiety.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby utworzyć ankietę, jest wpisanie grupy, z której pochodzi ankieta posłaniec i już Następnie naciśnij przycisk ze znakiem plus (+). Po naciśnięciu wspomnianego przycisku zobaczysz, że wydaje się, że istnieje wiele opcji, z których można korzystać w programie Messenger, wśród tych opcji znajduje się opcja ankiety.

Teraz to, co zamierzasz zrobić, to nacisnąć tam, gdzie jest napisane ankiety aby móc skonfigurować ten, który chcesz utworzyć.

Pierwsza opcja, którą widzisz, to „Jakie jest twoje pytanie w ankiecie?” Oczywiście tutaj będziesz musiał zadać pytanie, które chcesz zadać osobom w grupie. Na przykład: Jakie zwierzę wolisz mieć jako zwierzę domowe? Następnie musisz dodać opcje. Robisz to dotykając przycisku + iw opcjach możesz przejść: kot, pies, ryba, papuga itp.

Możesz nawet, że opcje to daty. W tym celu musisz kliknąć ikonę kalendarza, którą widać na pierwszy rzut oka, a pojawi się kalendarz, w którym możesz wybrać daty. Możesz nawet zaznaczyć godziny. Idealnie nadaje się do przeprowadzania ankiet, kiedy jechać na wakacje ze znajomymi lub zorganizować jakąś imprezę.

Po poprawnym skonfigurowaniu wszystkiego, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk niebieski przycisk poniżej i tam jest napisane „Utwórz ankietę”. Utworzenie ankiety jest takie proste.

tworzyć ankiety na messengerze

Odpowiedz na ankietę w Messengerze

Jeśli ktoś inny utworzył ankietę. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć tam, gdzie jest napisane głosować lub Zobacz ankietę. Gdy tylko ankieta pojawi się w Messengerze, zobaczysz oddane już głosy, dlatego aby móc oddać swój, należy nacisnąć Głosuj.

Pamiętaj, że to, co wybierzesz, widać po Cała grupa. Powinieneś więc dokładnie przemyśleć, na co zamierzasz odpowiedzieć, ponieważ z oczywistych względów nie jest to anonimowe.

Więcej funkcji Facebook Messenger!

komunikator facebookowy Jest to komunikator internetowy, którego początkiem był czat na Facebooku w 2008 roku, w 2010 roku odnowił usługi, a do 2012 roku został uruchomiony jako aplikacja. Obecnie jest używany przez miliony użytkowników z całego świata.

Poprzez Facebook Messenger skracasz dystanse, nawiązując kontakt z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Poprzez wiadomości, połączenia i rozmowy wideo, udostępnianie zdjęć, filmów, plików audio i nie tylko.

Stanowi dość wszechstronne narzędzie komunikacji i ekspresji dla młodzieży i dorosłych. Czat pozwala dowiedzieć się, czy dana osoba otrzymała i przeczytała wiadomość, w tym sprawdzić, czy jest online lub pisze. Obejmuje stworzenie czat grupowy do którego można modyfikować nazwę i kolory.

To ma szyfrowane rozmowy lub wiadomości Kompleksowo zaszyfrowane sekrety dla dodatkowego bezpieczeństwa. Połączenia wykonywane za pośrednictwem aplikacji są całkowicie bezpłatne.

udział wideo podczas czatu trwającego 15 sekund, ta funkcja jest wbudowana w aparat, po naciśnięciu spustu migawki. Po wydaniu oferuje podgląd wideo i jeśli Ci się spodoba, możesz go wysłać.

niesamowite funkcje

Dzięki Facebook Messenger bawisz się od tego czasu ma 20 Mini gry mniej więcej do zabawy w pojedynkę lub z partnerem. Wśród nich wyróżniają się takie klasyki jak Pac-Man.

The akta czym możesz się podzielić przez tę platformę są do 25 MB i historie to jedna z najnowszych innowacji zawartych w aplikacji, dzięki której możesz publikować dowolne treści przez 24 godziny.

Bez wątpienia Facebook Messenger to kompletna aplikacja posiadająca wiele atrybutów i zalet. Ten Dostępne dla systemów operacyjnych iOS i Android, na urządzenia mobilne i PC. Możesz pobrać go z oficjalnych sklepów i zainstalować za darmo

dołącz do naszego kanału telegram