Skip to content

Jak krok po kroku pobrać i zainstalować VR na Samsung J7 Prime z żyroskopem

20 de luty de 2023

Jeden z najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych firmy To Samsung J7 Prime.. On jest jednym z tych, którzy są tam na górze, na szczycie. Dlatego, ponieważ jest wiele osób, które korzystają z tego urządzenia, nierzadko chcą zainstalować VR na Samsung J7.

Wirtualna rzeczywistość w pigułce dla aby móc cieszyć się jedną z najbardziej imponujących technologii którymi ostatnio dysponowaliśmy. Jest to niewątpliwie jedna z nowinek technologicznych, która pomoże nam spędzić godziny zabawy będąc jednym z jej głównych zastosowań.

Czy VR można używać z Samsungiem J7 Prime?

Samsunga J7 Prime to potężne urządzenie biorąc pod uwagę cenę, jaką się za to płaci. Z tego powodu w tym artykule możesz zobaczyć jego zalety i wady, abyś mógł lepiej podejść do tego telefonu komórkowego. W ten sposób możesz wiedzieć, czy możesz zainstalować VR na Samsung J7 Prime.

A odpowiedź, którą ci damy, jest taka oczywiście możesz mieć VR na swoim Samsungu J7 Prime, ale pamiętaj, że ma to oczywiście swoje problemy. Jednym z nich jest to, że nie ma żyroskopu, problem polega na tym, że właśnie ta technologia jest niezbędna, aby móc korzystać z okularów VR w tym telefonie, bez żyroskopu nie będzie można z nich korzystać.

Ale faktem jest, że wciąż jest nadzieja, jak wspomnieliśmy wcześniej, oczywiście możliwe jest korzystanie z VR na telefonie Samsung J7 Prime. Więc zachowaj spokój, ponieważ istnieje inny rodzaj okularów Połączenia VR BOX które można stosować na dowolnym urządzeniu nie posiadającym żyroskopu, wystarczy zainstalować aplikację i już.

Jeśli chcesz wiedzieć Czy naprawdę warto kupić któreś z tych okularów?, powiemy Ci o jego zaletach, wszystko po to, abyś rozwiał te wątpliwości. Przede wszystkim podamy Ci cechy, które uważamy za najważniejsze. Najważniejsze jest to, że okulary wirtualnej rzeczywistości mogą oferować takie funkcje, jak zapewnianie widzenia 360 stopni w filmach lub wrażenia 3D w różnych grach.

Te okulary oprócz tego oferują ci to i bez wątpienia komfort, dzięki czemu masz lepsze wrażenia z wirtualnej rzeczywistości. Te okulary mają następujące cechy:

  • Świetnie kompatybilność z większością urządzeń w sklepie.
  • Ergonomiczny pad do gier. Posiada 6 przycisków i dwa spusty.
  • Kompatybilny z ekranami od 3,5″ do 6″. Co to jest pozwala na kompatybilność z różnymi urządzeniami.
  • Kąt widzenia od 85º do 95º. nie budząc wątpliwości dobre wrażenia z wirtualnej rzeczywistości
  • Soczewki oversize. W przypadku noszenia okularów, te okulary ze względu na ich rozmiar mogą być używane razem z nimi.

Oczywiście, jeśli masz na przykład okulary Gear VR i masz to, czego potrzeba, aby kupić kolejne urządzenie, zostawiamy ci listę, abyś wiedział, jakie one są smartfony kompatybilne z tymi okularami. Oczywiście, bez wątpienia, aby uniknąć większych wydatków niż należy, zalecamy skorzystanie z VR BOX. lub jakiś inny okulary wirtualnej rzeczywistości, które mają wbudowany peryskop.

Teraz to, co musisz zrobić, aby udowodnić, że te okulary działają, to co zamierzasz zrobić, to pobrać jeden z nich najlepsze gry wirtualnej rzeczywistościaplikacje, które niewątpliwie doprowadzą cię do szaleństwa Jak już powiedzieliśmy, ponieważ są jednymi z najlepszych, ponieważ są po prostu świetne.

osoba trzymająca swoje urządzenie mobilne

Jak korzystać z wirtualnej rzeczywistości na Samsungu J7 Prime?

Wszystko, co pozostaje do zrobienia, gdy masz już okulary jest zainstalowanie aplikacji tego samego. Teraz kolejną aplikacją, którą w pełni zalecamy do korzystania z okularów, jest „Karton Google Jurassic VR”, gdzie będziesz mógł dokładnie zobaczyć wszystkie gatunki dinozaurów w wirtualnej rzeczywistości, coś, co jest po prostu niesamowite, ponieważ jest bardzo dobrze zrobione i sprawi, że będziesz zafascynowany.

Rzeczywistość wirtualna to jedna z tych technologii, w przypadku których szczerze oczekujemy coraz większego postępu, w przeciwieństwie do technologii 3D, która w rzeczywistości jest czymś zupełnie innym. W tym przypadku technologia wirtualnej rzeczywistości robi niesamowitą różnicę zarówno w tej klasie aplikacji, jak iw grach wideo, gdzie doświadczenie wirtualnej rzeczywistości bez wątpienia można docenić najbardziej.

dołącz do naszego kanału telegram