Skip to content

Jak krok po kroku pobrać i zainstalować Facebooka na Androida do najnowszej wersji

31 de grudzień de 2022

Facebook to jedna z najważniejszych sieci społecznościowych wszechczasów, jeśli nie główna. Prawda jest taka, że ​​miliardy ludzi ma konto w tej usłudze, a biorąc pod uwagę, że jej twórcy stale dodawać nowe funkcje i funkcjeZawsze wygodnie jest zaktualizować aplikację w naszym terminalu.

Ponieważ jeśli nie zaktualizujemy aplikacji, możemy zarówno stracić wiele korzyści, jak i miejmy jakieś problemy z nim, bo są działania, których nie będziemy w stanie wykonać.

Myślę też, że nikt nie lubi, gdy jest przestarzały, dlatego jeśli chcesz wiedzieć, jak go mieć Facebook zaktualizowany do 2021 roku na smartfonie, musisz czytać dalej.

I chodzi o to, że aktualizacje Facebooka, chociaż mogłeś tego nie zauważyć, są bardzo szybkieInnymi słowy, dzisiaj wychodzą nowe naklejki, jutro nowe reakcje, następnego dnia znajdziesz lepszy sposób na przesyłanie zdjęć, są historie i tak dalej.

Jak mogłeś dzisiaj zdać sobie sprawę, sieć społecznościowa jest znacznie bardziej zaawansowana niż wtedy, gdy się zaczęła, wynika to ze wszystkich wprowadzonych przez nią aktualizacji, więc nie powinieneś pozostać bez aktualizacji aplikacji, więc niczego nie przegapisz.

Jak mogę krok po kroku pobrać Facebooka 2021 na Androida

Posiadanie najnowszej wersji Facebooka na telefonie komórkowym jest wtedy niemal koniecznością, nie tylko ze względu na specyfikacje narzędzi, które będziemy mieć pod ręką, ale także dlatego, że im nowsza wersja, tym jest bezpieczniejsza. Dlatego chcemy Ci pokazać, jak łatwo i prosto zaktualizować Facebooka do 2021 roku.

Przede wszystkim będziemy musieli sprawdzić, czy są aktualizacje dostępne z poziomu aplikacjicoś, co choć może wydawać się nieco skomplikowane, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, nie spowoduje żadnych kłopotów.

W rzeczywistości wszystko, co musisz zrobić, to iść do konto w sklepie play ze smartfona, aw wyszukiwarce wpisać Facebook, oczywiście wchodząc w aplikację oznaczoną oficjalną ikoną portalu społecznościowego.

Kiedy do niego wejdziesz, tzw opcja aktualizacji. Jeśli nie, oznacza to, że masz już zaktualizowaną aplikację. Jeśli pojawi się ten przycisk, musisz go kliknąć, aby rozpocząć proces, który zajmie tylko kilka minut.

poświęć kilka minut

Poza tym nie powinieneś się zbytnio martwić, biorąc pod uwagę, że urządzenia mobilne z Androidem prawie zawsze mają Automatyczne aktualizacjedzięki czemu gdy terminal wykryje, że jesteś podłączony do sieci WiFi, zaktualizuje Twoje aplikacje.

Z kolei pamiętaj, że ten samouczek, który właśnie pokazaliśmy, działa nie tylko z aplikacją Facebook, ale z praktycznie każdą z tych, które mamy zainstalowane w naszych terminalach.

Prawda jest taka, że ​​nie ma znaczenia, czy chodzi o Instagram, Twitter czy jakikolwiek inny, którego możesz użyć ta sama procedura aby zaktualizować je do 2021 r. Oczywiście zarówno ze względu na wygodę użytkownika, jak i bezpieczeństwo.

Jak zawsze mówimy, tak czy inaczej czy masz jakiś problem, Musisz tylko zostawić nam komentarz, w którym wyjaśnisz, na co cierpisz, abyśmy mogli ci pomóc w tym zakresie.

Wszyscy korzystamy z Facebooka. Jest to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na całym świecie, zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które używają jej do celów osobistych. Chociaż wielu nie wie jak pobrać i zainstalować Facebooka na Androida. Dopiero wtedy przekonamy się, jakie to proste.

popularne sieci społecznościowe

Jak krok po kroku pobrać Facebooka na Androida

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobierz facebooka na Androida. W tym celu musisz wejść do Sklepu Play i wpisać w wyszukiwarce „Facebook”, a następnie kliknąć pierwszy wynik, a zobaczysz duży przycisk z napisem „Zainstaluj”, naciśnij go, aby rozpocząć proces pobierania. Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji, możesz przejść z tego linku.

Po zakończeniu procesu pobierania rozpocznie się zostać zainstalowany automatycznie. Po zakończeniu instalacji możesz zalogować się tak, jakbyś robił to z komputera.

Pamiętaj, że mamy również możliwość zainstalowania aplikacji „Facebook Lite”, czyli lżejszej wersji serwisu społecznościowego, która zużywa znacznie mniej danych, baterii, pamięci RAM, przestrzeń magazynowaitp.

Więc dla tych, którzy mają urządzenie niski lub średni zasięg. Facebook Lite jest idealny i chociaż wspomnieliśmy o pewnych zaletach, możesz mieć wątpliwości co do tej aplikacji, o której mówimy między Facebookiem a Facebook Lite, który jest najlepszy z tych dwóch.

Nawet dla tych, którzy nie korzystają z tego portalu społecznościowego zbyt często i chcą go mieć, aby od czasu do czasu weryfikować pewne rzeczy. Nie zaszkodzi użyć facebook lite ponieważ poziom zużycia zasobów naszego telefonu komórkowego jest znacznie niższy niż „normalnej” aplikacji.

Jak mogę łatwo zainstalować Facebook Android

W przypadku, gdy nie masz Sklepu Play do wyszukiwania aplikacji, jak to ma miejsce w przypadku chińskich telefonów komórkowych. Następnie będziesz musiał pobrać APK ze sklepu, aby mieć go na swoim urządzeniu. Nie jest to wcale skomplikowane i zajmie Ci kilka sekund. Po tym będziesz mógł pobierz facebooka ze sklepu play.

Zalety chińskich telefonów komórkowych

Pamiętaj, że aplikacja Facebook wymaga do działania internetu. W przypadku korzystania z danych mobilnych aplikacja zużywa ich dużą ilość. W przeciwieństwie do Facebook Lite, który prawie nie zużywa danych mobilnych w porównaniu ze swoim „starszym bratem” więc należy o tym pamiętać.

Dziś zdecydowanie są to najczęściej używane sieci społecznościowe Facebooka i Instagrama. Jak na ironię, oba należą do tej samej firmy, a te sieci społecznościowe umożliwiają nam interakcję z tysiącami ludzi w zaciszu naszego urządzenia mobilnego.

W tych sieciach społecznościowych możesz używać zdjęć lub filmów ze wszystkiego, co robisz. Relacje na Instagramie i Facebooku to świetny dodatek do dzielenia się codziennymi chwilami bez konieczności wypełniania nasze zdjęcia profilowe że mogą nie zasługiwać na to, by tam być.

Poza tym jak zawsze na wszelki wypadek mieć jakiekolwiek wątpliwości o tym, jak pobrać i zainstalować Facebooka lub jak pobrać Facebook Lite, nie wahaj się zostawić go w polu komentarza, które znajdziesz nieco dalej.

Czy udało Ci się pobrać najnowszą wersję Facebooka 2020 krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram