Skip to content

Jak krok po kroku odblokować i uzyskać dostęp do Facebooka w pracy

28 de lipiec de 2022

Bądźmy szczerzy, kiedy musimy wykonać jakąkolwiek pracę, wiemy, że portale społecznościowe są jedną z głównych przeszkód podczas próby koncentracji i zakończenia.

Tak więc wiele razy decydujesz się je zablokować. Prawda jest taka, że ​​znamy wiele przypadków, w których Oferty pracy z dostępem do Internetu mają swoje wady dla pracowników. Z tego powodu szefowie czasami decydują się na bezpośrednie zablokowanie wejścia do sieci społecznościowe, takie jak Facebook.

Jeśli pracownicy spędzają dużo czasu pozostań w kontakcie na facebooku Zamiast pracować, to normalne dla firm z różnych sektorów. Zwłaszcza ci, którzy cały czas korzystają z komputerów, postanowili zablokować pełny dostęp do tej sieci społecznościowej.

Oczywiście dla starszych użytkowników uzależnieni od facebooka, To bardzo zła wiadomość, zresztą prawda jest taka. W tym celu możemy znaleźć rozwiązanie, o czym dokładnie jest ten artykuł.

Zwykle, gdy o tym rozmawiamy blokada facebooka w pracy musimy powiedzieć, że to przerwanie dostępu jest bezpośrednio kontrolowane przez serwer lub administratora tej samej firmy.

Statystyki pokazują, że tego typu decyzje naprawdę się opłacają. Jeśli nadal jesteś pracownikiem i chcesz mieć dostęp do Facebooka w godzinach pracy. Musisz wiedzieć, że nauczymy Cię, jak usunąć ograniczenie otwierania Facebooka, a potrzebujesz oczywiście tylko komputera i urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android.

Odblokuj Facebooka w mojej sieci firmowej

Cóż, musisz wiedzieć, że krok po kroku, którego Cię nauczymy, jest naprawdę prosty, ponieważ musisz tylko zainstalować aplikację, która pracować jako VPNdzięki czemu nasze przeglądanie jest anonimowe, a system nie może nas śledzić w celu zablokowania portalu społecznościowego Facebook lub jakiejkolwiek innej strony internetowej.

Jeśli posiadasz urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, szczególnie polecamy Pobierz aplikację UltraSurf.

zainstaluj pracę na komputerze ultrasuf

Jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o VPN, aby odblokować dostęp do różnych treści. Aby pobrać UltraSurf, pierwszą rzeczą, którą powinieneś wtedy zrobić, jest wpisanie tego linku, który pozwoli Ci pobrać aplikację bezpośrednio ze sklepu instalacyjnego Google Play.

Jednocześnie istnieje również wersja dla komputerów z systemem Windows. Gdy zaczniesz korzystać z tej aplikacji lub programu, będziesz mógł przeglądać absolutnie wszystkie treści, które chcesz, bez przeszkadzania Ci, więc jest to doskonała opcja, chociaż uważaj, aby Twój szef Cię nie zobaczył!

Prywatność na Facebooku po odblokowaniu

Wiesz, że jak odblokować Facebooka w swojej pracy; Powiemy Ci, co powinieneś zrobić, aby szef Cię nie odkrył i możesz spokojnie przeglądać tę powszechnie używaną sieć społecznościową, nie martwiąc się, że zostaniesz wykryty w dowolnym momencie, możesz odblokować strony z Chrome lub innych sieci społecznościowych, takich jak Instagram.

The prywatność na facebooku To bardzo ważne, abyś mógł spokojnie przeglądać, udostępniać zdjęcia, oglądać filmy lub rozmawiać z bliskimi; Musisz przejść do opcji konfiguracji i prywatności, w ramach której możesz skonfigurować, kto może zobaczyć Twoje publikacje, lub ograniczyć dostęp do określonych osób.

Możesz kontrolować, kto widzi Twoje obecne lub stare posty, a ponadto masz opcję, aby Twoja aktywność była widoczna tylko dla określonych osób, co oznacza możesz blokować treść lub kieruj go tylko do tych, których chcesz, co jest bardzo przydatne, gdy korzystasz z niego w godzinach pracy.

Dzięki tej konfiguracji będziesz mógł zachować margines Twojego Facebooka do ludzi, którzy pracują z tobą w godzinach pracy, dzięki czemu będziesz całkowicie pewien, że nikt nie będzie wiedział, co robisz w tych chwilach wolności, w których chcesz po prostu cieszyć się oglądaniem i interakcją, aby uwolnić się od stresu chwili.

Jeśli chcesz, aby szefowie nie dowiadywali się, co robisz w sieci, które możesz zablokować lub po prostu ustaw bezpośrednio w swoich postach osoby, którym nie chcesz oglądać tych treści. Ważne jest to, że możesz w pełni cieszyć się tą siecią społecznościową w chwilach wolnego czasu, w których chcesz wchodzić w interakcje ze światem zewnętrznym.

Czy udało Ci się odblokować Facebooka w pracy za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram