Skip to content

Jak krok po kroku aktywować lub dezaktywować automatyczną sekretarkę Vodafone lub pocztę głosową?

9 de kwiecień de 2022

Jeśli myślimy o głównych operatorzy telefoniczni które działają w Hiszpanii, nie ma wątpliwości, że Vodafone jest jednym z najważniejszych, zarówno pod względem oferowanych usług, jak i ogromnej liczby użytkowników na terytorium kraju.

Jedną z funkcji, jaką oferuje nam większość operatorów, jest, jak wiemy, możliwość ustanowienia poczty głosowej lub automatycznej sekretarki. Problem w tym, że czasami wiemy jak go aktywować, lub jeśli jest aktywny, nie wiemy, jak go wyłączyć.

Z tego powodu chcemy Ci pokazać, jak możesz aktywować lub dezaktywować automatyczną sekretarkę Vodafone poprzez serię prostych samouczków, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać tę funkcję.

Aktywacja lub dezaktywacja automatycznej sekretarki głosowej Vodafone

Cóż, wtedy pokażemy Ci szereg metod, które mamy pod ręką, jeśli chodzi o możliwość usunięcia lub umieszczenia poczty głosowej w Vodafone, i ważne jest, abyś zwracał na nie uwagę, ponieważ są dostępne różne procedury:

Aby wyłączyć automatyczną sekretarkę od Vodafonemusisz wybrać #147# i nacisnąć przycisk połączenia

Do aktywuj automatyczną sekretarkę Vodafonemusisz wybrać #147# i nacisnąć przycisk połączenia

Aktywuj i dezaktywuj automatyczną sekretarkę Vodafone za pomocą umowy

Jeśli masz umowę z Vodafonedostępnych jest jeszcze więcej opcji włączania i wyłączania firmowej sekretarki:

  • Po pierwsze, Przejdź na oficjalną stronę Vodafonewybierz Mój Vodafone i kliknij zakładkę Mobile z umową, która znajduje się po lewej stronie ekranu
  • Na nowym ekranie, który się otworzy, możesz przejść do Opcji i ustawień oraz potem do automatycznej sekretarki
  • W tym menu kliknij Konfiguruj automatyczną sekretarkę
  • Możesz przejść do pola Aktywuj i dezaktywuj automatyczną sekretarkę, zaznaczając opcję Aktywuj automatyczną sekretarkę, a następnie klikając Zapisz zmiany

aktywuj automatyczną sekretarkę Vodafone

Jak skonfigurować pocztę głosową w Vodafone

Tymczasem Vodafone oferuje również swoim klientom możliwość konfiguracji różnych aspektów automatyczna sekretarka lub poczta głosowa. Do tego masz różne kody, które musisz uruchomić z telefonu komórkowego. W szczególności mówimy o następujących kwestiach:

  • Aby automatyczna sekretarka zawsze działała, wybierz *147*2# i naciśnij przycisk połączenia
  • Aby automatyczna sekretarka odbierała co 30 sekund oczekiwania, wybierz *147*30# i naciśnij przycisk połączenia
  • Aby automatyczna sekretarka odbierała co 15 sekund oczekiwania, wybierz *147*15# i naciśnij przycisk połączenia

Dlaczego warto korzystać z automatycznej sekretarki VodaFone?

Usługa automatyczna sekretarka vodafone umożliwia swoim użytkownikom odbieranie wszystkich wiadomości pozostawionych w przypadku nieodebranych połączeń, a w wielu przypadkach połączeń wideo, dzięki czemu można ich odsłuchać później jak najdłużej, Dowiedz się, jaki jest twój numer.

Teraz nie wiąże się to z dodatkowym kosztem aktywacji ani miesięczną opłatą, ponieważ jest to doskonały wybór dla użytkowników którzy są zajęci, w pracy lub mają mało czasu i odbierają połączenia, które są przechowywane w linii komórkowej.

Vodafone oferuje szereg opcji do wyboru przy wyborze ustawień i opcji, wśród których są:

  • Można wybrać kiedy powinna pojawić się automatyczna sekretarka?niezależnie od tego, czy telefon jest wyłączony, gdy prowadzisz inną rozmowę, czy we wszystkich rozmowach, w ten sposób możesz uniknąć połączeń w dogodnych godzinach.
  • Podobnie język operatora usługi w automatycznej sekretarce może być zmieniany przez użytkownika.
  • Jest też funkcja, w której SMS-y są wysyłane za każdym razem, gdy nadejdzie nowa wiadomość, zawiera wszystko informacje o nadawcytakie jak godzina i data.

Wybierz Automatyczna sekretarka Vodafone to idealne rozwiązanie dla użytkowników w kraju, ze względu na zerowy koszt i wiele korzyści, jest to sieć oferująca najlepszą usługę, jeśli później zechcesz zrezygnować z subskrypcji Vodafone.

Wydajność, z jaką działa usługa, a także wygoda, jaką daje odsłuchiwanie i zarządzanie wiadomościami, sprawia, że ​​usługa ta jest całkowicie przejrzysta i bezpieczna, nie wymagając więcej pracy niż odsłuchiwanie wiadomości pozostawianych przez użytkowników. Krótko mówiąc, jeśli szukasz sieci, która oferuje najlepsze usługi odpowiedzibądź wygodny, praktyczny i łatwy do dostosowania do swoich potrzeb Vodafone oferuje to wszystko i jeszcze więcej, bez dodatkowych kosztów aktywacji automatycznej sekretarki.

dołącz do naszego kanału telegram