Skip to content

Jak korzystać z WhatsApp Web bez telefonu komórkowego z połączeniem internetowym lub bez – bardzo łatwe (przykład)

1 de luty de 2021

WhatsApp stał się główną aplikacją do przesyłania wiadomości ze względu na wiele przydatnych funkcji. Więcej niż 1 miliard użytkownikówWhatsApp stale się rozwija, aby zapewnić ludziom najlepszy interfejs i najlepszy system komunikacji.

Bez wątpienia jedną z jego najlepszych cech jest możliwość używania WhatsApp na PCAby to zrobić, musisz mieć telefon komórkowy podłączony do Internetu, w przeciwnym razie utracisz połączenie między komputerem a WhatsApp. Ponieważ wiele osób pracuje z komputerem i nie może rozmawiać przez telefon przez cały dzień, posiadanie WhatsApp na komputerze jest doskonałym rozwiązaniem, aby pozostać w kontakcie.

Jak korzystać z WhatsApp Web?

Najłatwiejszy i najpopularniejszy sposób użycia WhatsApp Web jest dostęp i zeskanuj kod QR telefonem komórkowym a gdy to zrobisz, Twój komputer połączy się z Twoim WhatsApp, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z tej aplikacji bez konieczności ciągłego oglądania telefonu; tak długo, jak telefon komórkowy jest podłączony do internetu.

Będziemy potrzebować urządzenia mobilnego, aby zalogować się i zsynchronizować WhatsApp Web z WhatsApp telefonu komórkowego. Po tym będziemy mogli uzyskać dostęp do wiadomości i otrzymywać je na naszym komputerze.

Zaloguj się do WhatsApp Web

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest urządzenie mobilne i komputer. Musisz otworzyć swoją ulubioną przeglądarkę i napisać sieć WhatsApp. Następną rzeczą będzie przejście do aplikacji z telefonu i naciśnięcie trzech pionowych kropek w prawym górnym rogu i wybranie opcji internetowej WhatsApp.

W tym momencie musisz nacisnąć krzyżyk w prawym górnym rogu, a kamera się otworzy i na koniec będziemy musieli zeskanuj kod qr który pojawia się na stronie WhatsApp.

Po zeskanowaniu kodu wszystkie Twoje czaty pojawią się na ekranie komputera i będziesz mógł korzystać z WhatsApp tak, jakbyś był na telefonie komórkowym. Sieć WhatsApp działa dokładnie tak samo i możesz wysyłać zdjęcia, filmy i wyświetlać status, a także zmianę zdjęcia profilowego i informacji.

Trzeba to powiedzieć Sieć WhatsApp nie zapisuje informacji czaty lub kontakty, to po prostu odzwierciedlenie tego, co dzieje się na naszym telefonie komórkowym, w którym przechowywane są wszystkie informacje. Po zamknięciu sesji w sieci nie będzie żadnych zapisów rozmów, a tym bardziej.

Ogromną zaletą korzystania z sieci WhatsApp jest to, że możesz pracować na komputerze i jednocześnie rozmawiać ze swoimi kontaktami, bez konieczności sprawdzania telefonu, oszczędzając w ten sposób dużo użytecznego czasu.

Innym ważnym czynnikiem jest to, że możesz oszczędzaj dużo baterii w telefonie komórkowym, ponieważ nie będziesz musiał odblokowywać telefonu, a energia nie jest zużywana przez dane wymagane przez WhatsApp. Jednak wielką wadą jest to, że tej funkcji nie można używać, jeśli telefon komórkowy nie jest włączony i ma rozszerzenie procent mniej niż 20% baterii.

mieć WhatsApp z komputera

Czy możesz korzystać z sieci WhatsApp bez telefonu i internetu?

Na razie konieczne jest, aby telefon był włączony i miał połączenie z Internetem, aby sieć WhatsApp mogła działać; Pracujemy jednak nad nową wersją beta, w której nowe funkcje, takie jak zapisywanie zdjęcia profilowego, dodawanie alertów oraz wieloplatformowy system, który pozwoli nam mieć konto na więcej niż jednym urządzeniu i korzystać z aplikacji bez dostępu do internetu.

Oznacza to, że mogłaby istnieć możliwość korzystania Sieć WhatsApp Bez konieczności włączania naszego telefonu i bez połączenia z Internetem, ponieważ będzie działał niezależnie od telefonu komórkowego; niestety będziemy musieli trochę poczekać, aby zobaczyć ostatnią fazę tej aktualizacji.

Aplikacje do korzystania z WhatsApp bez telefonu

Mimo to istnieje kilka alternatyw do wykorzystania WhatsApp bez telefonu; rozumieć tylko WhatsApp, a nie sieć WhatsApp.

W tym celu będziemy musieli pobrać na nasz komputer aplikację o nazwie Memu, który jest symulatorem Androida.

Po pobraniu i zainstalowaniu będziemy musieli pobrać i skonfigurować Sklep Play a później pobierz WhatsApp.

Kolejnym i ostatnim krokiem będzie pobranie aplikacji o nazwie TextPlus który symuluje numer telefonu. Będziemy musieli skonfigurować go tak, aby miał numer, a kiedy skończymy, możemy skonfigurować WhatsApp z numerem, który właśnie zasymulowaliśmy.

W ten sposób możesz mieć WhatsApp na Twoim komputerze, Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli korzystać z aplikacji WhatsApp na wielu platformach bez konieczności utrzymywania połączenia telefonu komórkowego z Internetem w kolejnych nadchodzących aktualizacjach. Czekając, możesz skorzystać z zaleceń, które podajemy w tym poście.

dołącz do naszego kanału telegram